Kaj se dogaja z nami

Viva Meier  

član od: 20.12.2009

sporočila: 673

2. okt 2010 21:40

Ena slučajna opazka iz danes videne scene (mislim, da si na to temo govorila ti syu pa še kdo verjetno). Če se ne motim si omenjala, da te moti če te kupci tikajo "kot, da ste skupaj krave pasli..." Danes sem na železniški urejala nekaj z vozovnicami in v sosednji vrsti je k okencu pristopil cca. 28 letni moški, prodajalka jih je morala imeti 40+. Nagovoril jo je s "Čao, a mi daš eno (vozovnico) do Jesenic prosim?" Ko sem slišala čao me je rahlo streslo, takoj sem namreč pomislila na pašnjo krav/nekulturo in seveda obrnila pogled. A mladenič je po tem stavku naredil tako prikupen nasmešek prodajalki, potem ko je plačal je zaključil s hvala in spet čao+nasmeh, da se mu človek ni mogel upreti. Pomislila sem, da ob tako prisrčnem pozdravu, lahko tudi krave pasem z dotično osebo pa me ne bo motilo. Raje vidim, da me oseba tika in reče kak "slengovski" pozdrav s takim žarom, kot pa da me vikajo in pozdravljajo z dober dan, adijo popolnoma hladno in z mislimi nekje drugje. Pa da ne bo izpadlo, da kritiziram, niti slučajno. Se popolnoma zavedam, da je kakih sta vsaj 2 načina tikanja-prijeten, mladostniški in nesramen, žaljiv. Današnji je bil vsekakor mladostniški in igriv in verjetno ne rabim posebej omenjati, da mu ni prodajalka niti najmanj ostala dolžna z nasmehom ;) Viva Meier

beva  

član od: 7.1.2010

sporočila: 741

3. okt 2010 10:22

Viva Meier, verjamem da vsaka, ki ima 40+ ne zameri nobenemu simpatičnemu mladeniču, da jo tika, čao in nasmeh ti po 40-tih zelo polepšata dan :) beva

neznan uporabnik

3. okt 2010 10:41

Tale "čao" šmeker očitno obvlada, hehe...

 

 

japaja

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

3. okt 2010 12:32

Ja, nekaterim se ljubi potruditi, da ženske očara.In, glej, kar topimo se.Pa tako malo je treba, a ne?

naor

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti