Kaj se dogaja z nami

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8697

29. sep 2010 11:50

Rebecca, si pa malo mimo zadela... Kvečjem sočustvujem z "degustatorji", posebno če so starejši, ker vem, da krpajo svoj proračun.

Napisano pa je bilo tako, kot da kupci pljujemo in ne vem kaj vse počnemo pred tisto mizico. Ne vem zakaj taka nestrpnost?

 

Pozdravček!

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

29. sep 2010 12:02

Jaz ne bom sodil ali sem prijazen ali ne, bodo že drugi. Ampak se pa moram postavit v bran promotorjem, nekajkrat sem hotel že sam posredovat, pa se nisem vmešaval. Jih pa obiskuje največja sodrga te družbe, razni stari impotentni desci ki strmijo v dekolte, čeprav ga niti ni videt, predvsem ko se degustirajo razna vina, kmetavzarji iz vseh koncev in vetrov zbijajo šale in so neznansko duhovito in mislijo da deklicam v življenju manjka le še njihova zabava...da o nehigieni in požrešnosti ne govorim.

 

Sam vedno rečem hvala in grem mimo, nisem se ustavil še niti enkrat zaradi zgoraj navedenih razlogov.

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

29. sep 2010 12:14

A potemtakem si stal nekje ob robu in opazoval vse te kmetavzarje in stare, impotentne dedce, ki strmijo v dekolteje.

 

Sama se načelom skoraj nikoli ne ustavim pri takih in drugačnih predstavitvah iz enega samega razloga - ker se mi običajno mudi.

rrr

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

29. sep 2010 12:18

Ne, opazil sem dekle ki je proseče iskala poglede, naj jo kdo nekako reši. Ko sem vse nakupil, recimo po petnajstih minutah je bil še vedno tam. Je bil pa glasen, agresiven in iztopajoč da ga ni nihče zgrešil.

 

booris  

član od: 11.11.2004

sporočila: 315

29. sep 2010 12:19

Jaz pa menim, da kar seješ, to žanješ. Če stresaš naokoli slabo voljo, jo boš dobil nazaj. Še nikoli se mi ni zgodilo, da ne bi na prijazen nasmeh in pozdrav dobil prijaznega odgovora. Če iz tebe izžareva dobra volja, ti bo vrnjena. Torej ne spreminjajmo drugih, spremenimo najprej sebe in svet bo bolj prijazen. Za začetek prav vsem na forumu želim lep in prijazen dan. LP Boris booris

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

29. sep 2010 12:20

Kaj vse vas moti, evo, še degustatorji vam gredo na jetra. Ne vem, kako se je tukaj zbralo tako veliko negativcev. jaz pa se rad ustavim pri vsakem, ki ponuja kaj novega pa niti ni nujno da je ravno za pojest. Rečeva par besed, se malo nasmejiva, žena gre po navadi naprej in me pusti, da kramljam saj ve, da tak pač sem in potem si rečeva živjo pa je. Ne razumem kje je problem in ali sploh je. Probam, če mi kaj ponudijo, nenazadnje moja radovednost je nonstop prisotna še posebej pri hrani. V dekolteje ne buljim, jih pa pogledam, jasno, sej sem moški. Ampak to je pa tudi vse. Jasno je, da bodo starci slej ko prej pomrli in da bomo tudi mi nekoč (upam da ne še kmalu ) prišli na vrsto. S tem ni nič narobe, tak je pač naravno red. Ali pa so zato kaj bolj slabe volje ali ne, pa ne morem trditi, nisem delal ne razsikav ali kakega drugega projekta s tega področja. Tako da imam občutek, da se tule spet govori malo preveč v tri dni, da je tole ena velika megla. lp hedonist

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

29. sep 2010 12:25

Ne morem verjet, da se vam zapiše toliko grdih, gnevnih, pritlehnih, nesramnih in posplošujočih besed! Ponavadi je tako, da kar dajemo, to v podobni obliki dobimo. A to vse iz lastnih izkušenj pišete? Živite v skupnosti s takšnimi, da vse to trdite? Imate lastne izkušnje? zzak1977, imaš osebno izkušnjo s kakšnih starim dedcem, ki je bil impotenten? Za zjokat se!!! Ognjič

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

29. sep 2010 12:28

Nobene megle, prav lepo sije . No, nekja belih oblakov je tudi na nebu, vidim.

rimljanka

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

29. sep 2010 12:38

Za zjokat ja, hodim v trgovino pač ob vikendih ko imam čas, takrat je veliko promotorjev, in takšne izkušnje pač imam.

ajmar  

član od: 7.12.2009

sporočila: 142

29. sep 2010 12:45

Mislim, da se je tale tema malo "sfižila". Gotovo ni bil namen, da zlijete ves ves svoj gnev in nezadovoljstvo v to temo. Govorilo se je o osnovni kulturi komunikacije, predvsem v trgovinah, trafikah in kioskih. Če te prodajalka lepo pozdravi, zakaj vraga vsak ne odgovori, pa četudi tisti dan njemu ne sije sonce. Jaz sem prodajalke učila in naučila, da se vedno pozdravi in po možnosti tudi podari nasmeh (pa četudi je včasih naučen), odziv pa je včasih totalna ignoranca, kot da si luft.

Seveda pa so tudi izjeme, tudi v drugo smer. Kar pa je tudi včasih mučno.

K sreči je več tistih normalnih. Tistih ki še poznajo besedo dober dan, prosim, hvala in nasvidenje.

V ostale bolane teme se pa ne bi spuščala.

 

ajmar

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti