Akcija petrol - oprema penn

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

23. sep 2010 22:19

Točno tako paulinne.

rrr

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

24. sep 2010 9:24

patty je napisal/a:
Mene pa jezi Petrol in njihovo sprenevedanje, namreč potrošniki zbiramo nalepke in ko se jih zbere dovolj se lahko KUPI izdelek za nižjo ceno. Sedaj pa se dogaja, da je nemogoče dobiti izdelke. Jaz osebno že od avgusta čakam na nahrbtnik, odgovor petrola : nismo pričakovali takšnega navala? Ima še kdo takšno slabo izkušnjo? patty

 

Ne, ker ne zbiram nalepk. Nalepke so itak koncept hecanja potrošnika v to, da si začne domišljati, da nekaj res rabi. Tisti nahrbtniki, ki jih prodajajo - to je verjetno roba, narejena na Kitajskem in zato relativno poceni. Ne pravim, da je slabo izdelana - nasprotno, jaz npr. svoje rolerje prenašam v izvrstni torbi s Kitajske, ki mi že več let lepo služi in ko sem jo kupila, sem resno vprašala, če so se zmotili v ceni... My point is: tisti rekvizit, ki se dobi za nalepke, ni tako blazno drag, da se ga ne bi dalo kupiti. Naj me koklja brcne, če stane več kot 30 EUR (kar je tričetrt tanka majhnega avtomobila). 

Vsekakor je tule trgovec logistično slabo pripravil to akcijo in skladno s tem se velja pritožiti. Recimo kar neposredno na omenjeno mrežo, lahko tudi pri zvezi od gospe Kutinove. Ker, če kdo res hoče kaj doseči, potem se pritoži bodisi k tistemu, ki je stvar kiksnil ali pa na asociacijo potrošnikov.

Če hoče pa samo nekaj povedati, gre pa klofat na kulinarika. net

Vsekakor pa velja iz tega potegniti kako lekcijo. Na primer to, da zbiranje nalepk ni kakšna blazna ekonomizacija ničesar. In to, da je treba v življenju premislit, za kaj se splača jeziti in za kaj ne in katere bitke je vredno biti in katerih ne. In  zaradi enega poceni nahrbnika se, po mojem, ne splača jeziti.

 

Vendelina jr.

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

24. sep 2010 9:32

Tudi jaz sem jezna ko pajk, pri OMV je bila tista akcija s SHREK kozarci čisto drugače speljana. In mene Petrol nekaj časa ne bo videl, bom raje zavila na OMV. Malčica

banana130  

član od: 22.12.2009

sporočila: 228

24. sep 2010 10:12

Tudi mi smo morali čakat nahrbtik in torbico. Z malo potrpljenja smo dobili obojno. Z nahrbtikom smo zadovoljni, torbica mi pa ni lih najbolj všeč.

banana130

Sporočilo je spremenil(a) banana130 dne 24. 2010 10:13

Tanja05  

član od: 26.12.2003

sporočila: 392

24. sep 2010 10:24

Nikoli ne zbiram nalepk, kuponov, itd...Če kaj potrebujem, poiščem in kupim. Ponudbe je ogromno, cene dostopne za vsak žep. In če kiksnem pri nakupu, se lahko jezim samo na sebe. Vse tovrstne akcije so omejene na določeno časovno obdobje. Poznam ogromno primerov, ki v tem obdobju potrošijo veliko več, kot bi običajno, samo da zberejo dovolj nalepk. Tanja05

patty  

član od: 2.9.2005

sporočila: 298

24. sep 2010 18:14

Vendelina jr. je napisal/a:

Vsekakor je tule trgovec logistično slabo pripravil to akcijo in skladno s tem se velja pritožiti. Recimo kar neposredno na omenjeno mrežo, lahko tudi pri zvezi od gospe Kutinove. Ker, če kdo res hoče kaj doseči, potem se pritoži bodisi k tistemu, ki je stvar kiksnil ali pa na asociacijo potrošnikov.

Če hoče pa samo nekaj povedati, gre pa klofat na kulinarika. net

Vsekakor pa velja iz tega potegniti kako lekcijo. Na primer to, da zbiranje nalepk ni kakšna blazna ekonomizacija ničesar. In to, da je treba v življenju premislit, za kaj se splača jeziti in za kaj ne in katere bitke je vredno biti in katerih ne. In  zaradi enega poceni nahrbnika se, po mojem, ne splača jeziti.

 

Vendelina jr.
Jaz ponavadi ne šparam besed, pa ni važno ali je akcija ali je ni, to me ne moti in se tudi ne bi jezila, če bi za 10€ dobila škart robo, jezila bi se ćče bi jo za 100€. Sem povedala na Petrolu svoje, jim tudi pisala in pisala na Zvezo potrošnikov Slovenije. Pomagati mi ne more nihče, a vem, da to ni fer in zato to tudi povem. Tudi jaz odslej raje zavijem na OMV, iz čistega principa, je pač čez cesto in z njimi ŠE nimam slabe izkušnje. patty

Petrol  

član od: 6.10.2010

sporočila: 1

6. okt 2010 11:25

Dovolite nam, da vam v imenu družbe Petrol podamo pojasnilo. 24. septembra se je končalo obdobje zbiranja nalepk zvestobe Penn. Predviden čas unovčevanja nalepk je bil do 15. oktobra. V okviru kolekcije Penn na svojih bencinskih servisih ponujamo 9 artiklov, od tega beležimo izrazito in nadpovprečno povpraševanje po prenosni torbi in nahrbtniku, kar je vplivalo na to, da dobavitelj ni uspel zagotoviti vseh artiklov pravočasno. Zaradi tega smo se odločili podaljšati obdobje unovčevanja nalepk Penn do vključno 15. novembra. Petrol je uspel zagotoviti zadostne dodatne količine, ki bodo v tem obdobju dobavljene na vse bencinske servise. Vsem strankam se iskreno opravičujemo in prosimo za razumevanje. Petrol d.d. Petrol d.d.

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

6. okt 2010 11:51

smo pa dolgo čakali na sporočilo, že sama sebi se zdim malo zoprna, glede na to, da sem vsak teden na pumpi beri=tankam, in seveda povprašam tudi za nahrbtnik. Nazadnje se pa Petrol oglasi na brezplačnem forumu, saj sama nisem nikjer drugje videla kakega obvestila. Žalostno. anitram1

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

6. okt 2010 12:50

Pa poglejmo še z druge strani. So se pa vseeno oglasili in opravičili. Torej jim je mar .Zdaj pa po torbe in nahrbtnike!!

 

 

naor

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

6. okt 2010 13:22

naor je napisal/a:

Pa poglejmo še z druge strani. So se pa vseeno oglasili in opravičili. Torej jim je mar .Zdaj pa po torbe in nahrbtnike!!

 

 

naor
No če gledamo malo naprej, je to reklama tudi za KUL SLo... anitram1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti