Darilo za rojstni dan 8 letnika

Johanna  

član od: 14.5.2013

sporočila: 377

23. nov 2013 15:40

andreja m je napisal/a:

In vedno več je takih.



andreja m

 

 , andreja, tudi tebi 

Johanna

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

23. nov 2013 16:04

zzak1977 je napisal/a:

 

Kdo so potem vsi ljudje pred nakupovalnimi centri.......

Commis débarrasseur

 

Saj si si že sam odgovoril: 2 000 000 - število članov kulslo = folk pred potrošniškim svetiščem

lp

cervus

kozamurnik

sporočila: 2311

23. nov 2013 16:25

lucka52 je napisal/a:

 

Daril v mojem otroštvu ni bilo. Nekateri moji vrstniki so jih  seveda dobivali, pa  zato niso postali nič bolj samozavestni ali boljši...  jaz sem začuda preživela brez njih in zaradi tega nisem utrpela kake  posebne umske škode. Prej nasprotno.

 

EMŠO tu zelo pomaga.

 

 

 



lp Lučka



Sporočilo je spremenil(a) lucka52 dne 23.nov 2013 11:16

 

Morda pa se ti je prav zaradi tega razvil tudi smisel za humor. Bravo, Lučka.

Elaphus

murnik

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

23. nov 2013 18:06

Sporočam, da sem se ravnokar vrnila iz Cityparka. Tja sem šla zaradi tega, ker pri hiši ni bilo širokega selotejpa (sem mislila, da je, pa ga ni bilo) in v soboto popoldne druge opcije ni.

Tam se je trlo ljudi. Niso toliko nakupovali, kot pa so sobotno popoldne izkoristili za to, da grejo na korzo. Sicer v Lj imamo nekaj takega (samo, da se temu reče plaža), ampak v deževju ne funkcionira..... Anyway, tam so v krogu pohajali od osnovnošolk, ki hodijo v drogerije in spobavajo vse testerje, do najstniškh parov in do familij vseh kombinacij n so bolj v krogih sprehajali, kot pa nakupovali. Plus sedeli so v n gostinskih objektih.  Če bi rekla, da je bila ena srečna vibra tam, ne bi rekla po resnici.... Ampak srečne vibre ni bilo niti v predkriznih časih.Drugih opazovanj v kratkem času niseh želela delati, tako, da mi je tudi hipoteza o tem. koliko izmed njih sami izdelujejo mila ,dolbejo brezova debla, nekako spolzela.....

BTW, decembrska darila sem, kot večino letu, kupila v septembru in oktobru.

Vendelina jr.

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2342

23. nov 2013 20:09

Jaz se popolnoma strinjam z Lučko52. Počasi mi je prevladalo spoznanje, da so nam vsilili neke unifornirane predstave o vsem okoli nas. Punčke morajo biti vse pinki, fantki v plavem, za Valentina povsod srčki, za Božič vse v barvah Kokakola Božička, in tako naprej. 

Vsak človek ima svojo glavo, svoje želje in ideje in svojo svobodo mišljenja in odločanja. Dokler ima denar, da si to lahko privošči. 

Katrca11

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

23. nov 2013 21:06

ZZak očitno samo jaz nakupujem. Ko boš prišel po kruh in jajca, a bova šla na kavo?   Jaz bom tista z največ vrečkami.

 

(saj veš, da se hecam, ampak jaz pač priznam).

marjja

Johanna  

član od: 14.5.2013

sporočila: 377

23. nov 2013 21:55

marjja je napisal/a:

   Jaz bom tista z največ vrečkami.

 

marjja

 

              

 

  - jasni.

Johanna

Kotarca  

član od: 13.6.2010

sporočila: 614

24. nov 2013 7:10

Katrca11 je napisal/a:

Jaz se popolnoma strinjam z Lučko52. Počasi mi je prevladalo spoznanje, da so nam vsilili neke unifornirane predstave o vsem okoli nas. Punčke morajo biti vse pinki, fantki v plavem, za Valentina povsod srčki, za Božič vse v barvah Kokakola Božička, in tako naprej. 

Vsak človek ima svojo glavo, svoje želje in ideje in svojo svobodo mišljenja in odločanja. Dokler ima denar, da si to lahko privošči. 



Katrca11

 

Moja sestra ima dva šolarja in veliko težav. Izsiljujeta jo s podobnimi frazami kot jih  opisuje lucka 52.

Poleg njiju je tu še zelo razsvetljena in dobro situirana tašča,  ki pravi, da če jima ne bo ustregla, bosta otroka zafrustrirana in občutila pomanjkanje pozornosti in posledično ljubezni vse življenje.Halo???

 

A smo res tako  daleč, da  se pozornost in ljubezen izraža z  vsebino darilne škatle?  Seveda naj bo v njej najnovejši smartek in ne milo, se razume.

Morda se kdo še spomni vrste pred Simobilovo trgovino  v Ljubljani,ko so nadebudna mladina in z njimi tudi nekaj starih staršev že opolnoči čakali na appelčke.

Koliko ljubezni na kupu!

 

 

Kotarca

OlivaB  

član od: 5.7.2011

sporočila: 649

24. nov 2013 21:14

Men so pa ta drobna obdarovanja ob Miklavžu tko prirasla k srcu, da se jim nebi kar tako želela odpovedat. Recimo rolca wc papirja z odtisnjenim sudokujem na vsakem listku za očeta ki navdušeno rešuje sudokuje? Glede na navdušenje ob prejetju sem mnenja da je bilo to najbolje zapravljenih 3.5 eur. In v tem duhu dalje.

Kot je ena zapisala: sadje katerega je v trgovini kupil Miklavž je neprimerljivo boljše od tistega, ki bi ga tam kupila sama. Enako velja za Gorenjkino čokolado 

Zzak1977 - če hočeš ljudi obdarovat magar samo s pomarančami moraš v trgovino ni tko? Pa če jim spečeš piškote tud rabiš margarino, pa pecilni, cuker pa... ki se jih tud načeloma dobi le v trgovinah. 

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti