Dekorativne rožice

lenyka  

član od: 3.9.2010

sporočila: 10

tema odprta - 15. sep 2010 15:42 | ogledi: 4.242 | odgovori: 4

Pozdravljeni!

Mene pa zanima nekaj glede dekorativnih rožic, kje bi jih lahko dobila. sem na novo včlanjena pa se še ne znajdem najbolje tukaj, upam da mi lahko odgovori kdo. sigurno je bilo že o tem kaj pisano, vendar nisem našla nikjer tega....

Torej rada bi delala klobučke in jih okrasila z rožicami, pa me zanima kje bi lahko dobila te rožice.

Že v naprej se vam zahvaljujem za odgovor!

:)

Lp

lenyka

cukrpekrca  

član od: 5.11.2009

sporočila: 311

15. sep 2010 17:00

Jaz jih tudi delam sama, tako da če rabiš, piši. Lahko pa seveda tudi sama poskusiš z izdelavo, ni težko, npr. it tičine. cukrpekrca

Sweetie  

član od: 22.1.2004

sporočila: 1268

15. sep 2010 18:13

Delaš najlepše s tičino maso, kot pravi cukrpekarca, verjetno pa te zanimajo modelčki. Poglej v Pekarno Vrhnika na Brnčičevi, tam imajo ogromno izbiro. Sweetie

lenyka  

član od: 3.9.2010

sporočila: 10

15. sep 2010 21:08

mislila sem vprašati za rožice-okraske, ki se dajo kupiti. ni mi do tega, da bi si jih sama delala-še za enkrat vsaj ne. se mi zdi, da sem nekje slišala že za eno trgovino v lj kjer jih prodajajo na dkg...če katera ve kaj o tem? Drugače pa hvala za vaše odgovore in ponudbe, mogoče vas vseeno kdaj porabim za kaj:) lenyka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti