Surfanje po kulinariki

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

13. sep 2010 23:48

@Elaphus, tole direktno linkanje tudi mene zmeraj matra. Bom zdaj še enkrat poskusila "po starem" in "po novem", če bo šlo

<a href="http://www.pomagamo-zivalim.si/index.php?sid=158776ba135b988104c546a047bd11e2">mačke</a>

mačke

Mojca

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

13. sep 2010 23:52

Hmmmm ... a ima kdo kakšno idejo, zakaj mi prvi ("stari" način s "hrefanjem") ne prime?

Oziroma, štos je, če poskusim svoje prejšnje sporočilo citirat, je v predpogledu vse OK - se odpre željena stran tudi na prvem poskusi - zakaj pa se potem že prej ni prav "transformiralo"?

 

Mojca

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

14. sep 2010 0:31

Rebecca, a ne, kako enostavno je vse,če znaš? Do sedaj se nisem igrala s temi stvarmi, mi pa postaja vse bolj  všeč!

naor

Brgita  

član od: 17.8.2006

sporočila: 267

14. sep 2010 10:13

Vau, sem mislila, da samo jaz ne znam, pa me je blo sram vprašat.

Res pokukam na kulinariko le kadar utegnem, pa seveda, če rabim kakšen recept, pa vseeno - od kar sem v "vaši družini" moja kuha zelo napreduje. Da se ne hvalim s tem, da pred leti nisem vedela niti kako se speče biskvit

Spet bom neki več znala.  Hvala, hvala, hvala

Brgita

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

14. sep 2010 10:30

mamaF je napisal/a:

Hmmmm ... a ima kdo kakšno idejo, zakaj mi prvi ("stari" način s "hrefanjem") ne prime?

Oziroma, štos je, če poskusim svoje prejšnje sporočilo citirat, je v predpogledu vse OK - se odpre željena stran tudi na prvem poskusi - zakaj pa se potem že prej ni prav "transformiralo"?

  Mojca

mogoce je isto kot z bezecim tekstom, ta deluje samo ce si v osnovnem urejevalniku.

LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

14. sep 2010 10:38

Brgita, jaz tudi ne znam, ker me do sedaj to ni niti preveč zanimalo.Ampak tale rubrika mi je pognala kri po žilah.In pravijo, da vprašanje ni nikoli neumno.

 

naor

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

14. sep 2010 13:26

mamaF je napisal/a:

Hmmmm ... a ima kdo kakšno idejo, zakaj mi prvi ("stari" način s "hrefanjem") ne prime?

Mojca

Kakor je že rebecca napisala, stari način  s hrefanjem ne deluje, če imaš napredni urejevalnik vključen.

lp

cervus

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

14. sep 2010 19:21

Aha, hvala! No, ker poznam zdaj (hvala Elaphus oz. Proxima) tudi novi način, mi naprednega urejevalnika sploh ne bo treba izklapljati

Mojca

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

19. nov 2010 21:04

Kako ocenimo recept? Če bom nejasna, računam na vas, ki ste bolj vešče od mene! Hvala  za pomoč!

Najprej podamo mnenje, nato gremo skrajno desno in kliknemo ocenite recepot. Odpre se nam okenček v katerem piše z velikimi tiskanimi črki, ocenite recept. Klikneš na oceno, ki jo misliš podati od 1 do 5, poleg ocen so krogci , klkneš na željeni krogec in nato še enkrat, oceni recept. To piše od spodaj v istem  okenčku, kjer si ocenila.

lp!

Nikoli ne reci nikoli

 

Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 19.nov 2010 21:06

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

13. feb 2011 19:37

Kaj imaš modernejši aparat? Ker modernejši aparati imajo sd kartico, kartico najdeš poleg baterije, to je kartica v kateri so shranjene vse slike.
Kartico daš iz aparata in jo daš v režo, ki ima računalnik , če je novejši, nato se ti odpre okno v katerem je napisano: mapa z datotekami, dvakrat klikneš, pa se ti odprejo vse slike, ki jih imaš gor na kartici. Najlepšo sliko povlečeš iz okna z miško in jo daš na namizje( računalniški ekran), nato sliko pošlješ na Kulinariko. Grešpa tako:

-pošlji sliko

-brskaj, odpre se ti ekran kjer izbereš sliko, klikneš nanjo

-klikneš odpri

-klikneš odpošlji



Najbolje bo, da ti za prvič nekdo pokaže kako to gre, je zelo enostavno!

Jah, morda pa, če povežeš fotoaprat s kablom na računalnik ti bo še lažje.

 

Živi s srcem, ne z glavo.

 

 

Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 14. 2011 08:55

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti