Surfanje po kulinariki

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

12. sep 2010 19:43

Poskus

poskusim povezavo do <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Main_Page">poskus</a>, če dela

ežoj

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

12. sep 2010 19:44

Očitno ne dela, kaj je narobe?

ežoj

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

12. sep 2010 19:51

katastrofa, ežoj, tudi meni ne uspe - tisto sem si shranila takrat, ko je o tem pisala proxy... vem pa, da stvar obvlada še najmanj rimljanka. Rimmy, lahko pomagaš?

tulka

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

12. sep 2010 19:59

proxima je napisal/a:
link nalepis takole: [a href="link"]tukaj[/a], le da mora biti namesto oglatega oklepaja [ znak za manjse <, namesto oglatega zaklepaja ] pa znak za vecje >, namesto link pa naslovna vrstica tistega linka, ujeta med dvojne narekovaje, torej takole: "http://primer.naslovna_vrstica.si" (tale link je seveda izmisljen). Druga moznost je, da kot imetnica pluska v nastavitvah spremenis nastavitve tako, da pokljukas uporabo naprednega urejevalnika (meni je prvi nacin pravzaprav bolj vsec). Spodnji okvircek s predogledom se pa v takih primerih vedno splaca uporabljati, dokler nisi cisto gotova, da obvladas. lp, proxima

 

Evo, citat... khm, zdaj sem čisto zmešana

tulka

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

12. sep 2010 20:38

Nimam pojma, kaj bi radi od mene.

Se pa spomnim iz prejšnjih časov, da tu ni zaželeno preveč pisano, gibljivo, utripjoče,.....kaj vem, kakšno še pisanje. Konec koncev nismo niti vrtec, niti pubertetniška stran ampak stran, kjer je ključna vsebina.

Ko mi pojasnite, kaj od mene pričakujete, se bom morda spomnila, če to res znam.

Samo še dodatek, vse, kar je možno v forumih, pri receptih ni.

Sem se spomnila, ste morda mislile tole? Takle je bil moj današnji ulov.

rimljanka

Sporočilo je spremenil(a) rimljanka dne 12. 2010 20:41

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

12. sep 2010 20:48

Tisto, da piše kaj o vremenu , pa bi rade da gor kliknete in se vam stran odpre, za to ni treba več hrefat (to ni zraslo na mojem zelniku, to mi je proxima zaupala  - uboga reva, skor je tipkovnico znucala, predno me je naučila). Torej, napišete besedo "vreme" in v drugem oknu odprete stran, za katero bi rade, da se vam odpre, ko boste kliknile na besedo "vreme". Besedo "vreme" nato označite. Nato kliknete na šesto slikico od desne nad okvirčkom, to sta polobročka, ki si želita biti skupaj, po moje (napisalo se vam bo nekaj takega kot "uredi povezavo").Ko kliknete, se vam odpre okenček, v katerem piše čisto zgoraj "naslov URL" ali nekaj podobnega. Tam c/p naslov strani, za katero bi rade, da se vam odpre in potem kliknete "vstavi" ali "uredi povezavo" ali nekaj podobnega, v glavnem, spodaj levo. In to je to. A sem bila razumljiva?

lp

cervus

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

12. sep 2010 20:53

takole?

tulka

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

12. sep 2010 20:54

Hura! Ela, ju rul!

tulka

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

12. sep 2010 20:58

Jaz? Ne, proxima

lp

cervus

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti