Surfanje po kulinariki

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

12. sep 2010 13:04

ežoj je napisal/a:

mišzmoke, kaj pa ti delaš ponoči? Noč je za spanje ( no mi mladi se še česar domislimo ). ežoj

Ja, ežoj,saj zato pa zjutraj gledam kot mišzmoke,pa se strinjam,da ta mladi znamo še kaj pametnega počet ponoči. Si videl, kako lepo znaš razložit ? In kako znam ubogat?! Hvala! nb(ali kdorkoli), pa če A-ja ni ? lp mišzmoke Sporočilo je spremenil(a) mišzmoke dne 12. 2010 13:29

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

12. sep 2010 13:05

nb je napisal/a:

A takole misliš? Na koncu orodne vrstice imaš črko A. Pritisni nanjo, pa se ti odprejo barve. Izberi željeno in piši.

Nena

 

Novo

Tudi to zelo poučno, vendar nisem to mislila. Beseda je rdeče barve in ko jo klikneš se ti odpre recept ali link, ali slika.

Recimo pri receptih, beseda poper je obarvana, in ko klikneš to besedo se ti odpre vse ali skoraj o popru.

Vem, da pride neki href z navednicami....

 

Hvala vsem, ki pomagate!

Kuharca Anamarija brez glave

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

12. sep 2010 13:11

Tole vtipkaš, če hočeš, da se ti odpre povezava na besedo 'tukaj':

<a href="link">tukaj</a>

tulka

Kotarca  

član od: 13.6.2010

sporočila: 614

12. sep 2010 14:41

Mene pa zanima, kako prilepite recimo pri mnenju o receptih ali v foto albumih? Tam figurice s smeški ni. Kotarca

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

12. sep 2010 14:55

Kotarca, pri smeških si oglej 'bližnjico' do njih in nato to besedo zapiši med oglate oklepaje. Konkretno za to, kar sprašuješ: med oglata oklepaja napiši besedo 'ploskanje'.

tulka

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

12. sep 2010 16:34

Ali še bolj enostavneje kopiraš (ctlrc) besedilo zraven smeška, ne smeška in potem prilepiš (ctrlv) kjer želiš!

Kuharca Anamarija brez glave

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

12. sep 2010 16:46

Glede nato, da sem jaz rabla 10 let, da se naučim citirati besedilo prikažem sedaj s primerom:

 

ribaracarak je napisal/a:

Beva, ko se mi boš hotela zahvalit za ta odgovor, boš tik nad oknom, v katerega pišeš tekst, videla loparček s črko S in ko boš kliknila nanj, se ti bo odprlo okno s samimi smeški.... in ko boš potem klikala na ostale zavihke (medmeti, hrana, rože, živali in ostalo se ti bo odprlo še več in še bolj lepih smeškov.

Upam, da sem ti kaj pomagala in sem bila dovolj nazorna.

 

 

Lep, sončen dan želim vsem skupaj, čeprav so pri nas povsem čisto in umito nebo že začeli napadati oblaki

rrr

 

Najevnostavnejše je, če je en stavek, pa klikneš zgoraj tisti dve vejici( navednici) in po besedi citat daš enter in pišeš kar želiš, ali pa poglejte kar sem zgoraj kopirala, zdaj bom nekaj zbrisalače mi bo ratalo....

 

ribaracarak je napisal/a:
Lep, sončen dan želim vsem skupaj, čeprav so pri nas povsem čisto in umito nebo že začeli napadati oblaki
Ekola!
Kuharca Anamarija brez glave

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

12. sep 2010 16:56

surfanje po kulinariki... moj najljubši šport. hahahaha

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

12. sep 2010 17:01

Tudi moj, zato sem vedno bolj okrogla....

Torej, da citiramo samo del besedila je treba pustiti zgoraj ( citat- bannanna) potem kar bomo citirali ostalo brišemo, nato drugi (citat),  enter, in pišemo kar mislimo ali pa ne, boljše da ne

 

Ampak punce a veste kako bodo v Uredništvu ponosni na nas, ki tolko znamo

Kuharca Anamarija brez glave

Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 12. 2010 17:05

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

12. sep 2010 18:01

nb je napisal/a:

A takole misliš? Na koncu orodne vrstice imaš črko A. Pritisni nanjo, pa se ti odprejo barve. Izberi željeno in piši.

Nena
po zaslugi vseh vas postajam že pravi "heker" , ampak tale A pa še vedno ne razumem!! lp! mišzmoke

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti