Nov forum

tema je zaklenjena

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

1. sep 2010 15:55

multivitamin je napisal/a:

Ali pa mi MOON ne upas na ZS napisati,da sem zate navadna rit,ki bolani mami in bratu puca riti? Si sposobna samo napucavanja tu gor?

 

Ne pozabi,da si se ti oglasila, jaz odgovoril. Brez razburjanja. In te nisem mel za rit. Po tvojem odgovoru te pa imam za posrano in neočiščeno glavo. Da o riti ne bi niti razpravljal. In ne drzni si komentirati kaj moj sin počne pri 10 letih pa kaj tvoja ostala familija,da ti ne bi jaz napisal takega posta,da te bo sram. Komu vse verjetno ti pucaš kaj.

 

Multi

multivitamin

 

 

Ja ljubi človek, pa kaj bi ti pravzaprav rad od vseh nas

rrr

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

1. sep 2010 16:02

multivitamin: Človek, pomiri se! Temo bom zaklenil, če se bo nadaljevala v takem tonu.

ostali: prav tako se pomirite. Modrec je nekoč rekel, da včasih molk več pove kot 1000 besed...

- administrator

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

1. sep 2010 16:06

Človek je pač napisal nekaj o tem, kar ga teži. In to kar lepo naravnost in brez slinjenja, patetike, lažne hrabrosti in zavijanja v strah in pogum in kar je še takih začimb.

Ne vem zakaj ste se tako razkokodakale, odprl je pač eno temo, ste jo pogledale, vas ne zanima, v redu, via.

Nimam občutka, da bi , draga pingvinka, hotel kaj drugega od nas kot to, kar je zelo jasno povedal - da lahko on in še kdo, ki bi to želel pove, kaj ga trenutno muči in da mu zbrana perjad ne serje takoj na glavo.

In kaj je s tem narobe?

In kaj bi pa ti rada od vseh nas s svojim kokodakanjem?

nola

MOON  

član od: 18.6.2008

sporočila: 187

1. sep 2010 16:20

Ojoj Multivitamin nisem mislila da si navadna rit, če vaša familija tko funkcionira pol pa ok, da pa o podlih postih ne govorimo.To kar ti pišeš v postih, ne da se braniš, direktno napadaš, pa mislim če te že kaj muči se to lahko na lepši način izražaž. Po mojem si ti tisti ki imaš neočiščeno glavo, in bi bilo dobro, da razčistiš pri sebi v glavi, in paziš kaj pišeš. Ne bom več odgovarjala na tvoje poste, ker mi je ta novi forum brez smisla, in bi bilo res najbolje da ga Jernej zaklene.Uživaj MOON

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

1. sep 2010 16:28

@nola; ponavadi se zapičiš v eno samo črko ki je narobe postavljena, tukaj pa braniš toel kracarijo?!

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

1. sep 2010 16:29

Brez zamere MOON, a zato, ker se tebi zdi nek forum brez smisla, naj se ga pa kar zaklene?

Meni se zdi vsaj polovica, če ne več nesmiselna, jih pač ne odpiram, komu drugemu ni všeč druga polovica in ravna podobno. Če bi zapirali vse debate, ki temu ali onemu ne dišijo, bi lahko po hitrem postopku zaprli portal.

Multivitamin se vedno podpiše, če ti gre na živce, ne beri njegovih prispevkov. Jaz tudi ne bom več tvojih.

nola

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

1. sep 2010 17:05

zzak1977 je napisal/a:
@nola; ponavadi se zapičiš v eno samo črko ki je narobe postavljena, tukaj pa braniš toel kracarijo?!

Nikoli se ne zapičim v eno samo črko. Če ti tako razumeš moje prispevke je to problem tvoje optike.

Branim pravico vsakogar, da prispeva svoje mnenje in ga dopušča tudi drugim.

Če se bo kdaj (vse je mogoče) zgodilo, da boš kaj podobnega prispeval sam in če boš tudi ti tarča linča razkokodakane perjadi, bom branila tudi tebe.

nola

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

1. sep 2010 17:14

Spet ena sama driska, kolikor mi je uspelo na hitro ugotoviti..... Vanja

MOON  

član od: 18.6.2008

sporočila: 187

1. sep 2010 18:45

Oh Nola, misliš se bom sekirala, če ne boš več brala mojih prispevkov, tudi jaz tvojih ne breberem vseh, ker nič pametnega ne poveš. Da se ta forum zaklene, sem pa rekla samo zato, ker itak padajo same žaljivke in grožnje. Tko da, nola ne pametuj. MOON

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

1. sep 2010 19:11

Ej MOON. Sedaj bom pa jaz stopil vmes. Ne boš žalila nole, ne mene ne kogarkoli drugega. Perjat,neobrisana,neodrasala in povrh še glupa. Glupa si tako,da težko,da je kdo tko glup kot ti. Multi- če boš pa še drezala boš pa dobila tak komentar,da te bo sesulo. Tebe pa tvoje. Multi No sam tole pa presega že vse meje razumnega in je vsaj za mojo pamet zeloooo nesramno. kriznana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti