Bioterme - mala nedelja

Mijan  

član od: 30.12.2006

sporočila: 554

tema odprta - 30. avg 2010 19:17 | ogledi: 16.700 | odgovori: 11

Staršem bi rade s sestro za "okrogel "rojstni dan podarile en paket v termah, pa sem zasledila te Bioterme. Zanima, me, če je kdo med vami že obiskal te terme v oklici Lenarta in kako je bil zadovoljen s ponudbo (velikost bazenov, savna...)?

http://www.bioterme.si/

Najlepša hvala za odgovore.

Mijan

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

31. avg 2010 0:06

Sicer ti ne morem povedati, kako je v teh termah, bi pa rada povedala kaj je treba narediti:

Prvi korak in kupiti paket.

Pri večini podobnih vprašanj je problem, da se vprašujoči že vnaprej bojijo posledic, kaj bo, če ne ravno tako, kot je zamišljeno. Več odločitev kot delamo, večkraat se bomo odločili prav. Včasih bomo kak hotel zgrešili, spekli pecivo, ki se nam bo zdelo neužitno, šli v restavracijo, ki jo sicer hvalijo in bo porazno. Tako samo gradimo izkušnje, kako izbrati ravno pravo zadevo in ob vsem tem, mirno spati.

Če je tam v redu ali ne, ti bodo tako ali tako odgovorili po večini neznanci s tega foruma. Zakaj bi bilo pa njihovo mnenje več vredno, kot tvoj instinkt?

Poglej, spletna stran je luštna. Slike kažejo famozen bazen, suha in predvidevam parna savna (Steam room) izgledajo čisto OK. Za cene v lepotilnem salonu jih pa pokliči.

Torej, ko bom čez en mesec sama iskala rezervacijo, bom tele terme sigurno dala na seznam.

 

Upam, da sem pomagala.

 

 

Vanja

leny  

član od: 9.2.2008

sporočila: 335

31. avg 2010 6:48

Moja sodelavka je bila v teh termah pred tremi tedni na dopustu. Bila je navdušena. Zaposleni v termah so sami domačini iz okoliških krajev, super prijazni, ustrežljivi. Vse lepo urejeno, čisto, hotel vrhunsko opremljen, hrana odlična. Povedala mi je, da bližnja okolica je že lepo urejena, malo bolj oddaljeno pa še urejajo. Glede savne in ostalih uslug pa ti ne vem nič povedat, ker sta se sodelavka in njen mož posluževala samo bazenov in potepanja po okolici, ki je pa tudi čudovita. Lep pozdrav. leny

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

31. avg 2010 6:53

Eanko, kot bi napisala leny, bi ti napisala jaz, po pripovedovanju strica, ki je bil tam. Mlade so te terme, iščejo svoj prostor, majhne so, pa še v takih koncih. Vse troje je znak, da so prijazni, bi rekla.

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

31. avg 2010 20:13

Pogledala sem stran, najdem vse podatke razen cene. A so tako visoke, da jih je sram napisat? Lisa

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

1. sep 2010 15:45

Z možem sva bila v termah v začetku avgusta. Delo še ni končano, ampak to je najmanj moteče. Hotel je ena A, hrana in osebje tudi. Malo manj v redu so pa bazeni, ker je kopališče odprtega tipa. Hotel svojega bazena še nima.Predvidevam pa, da bo sedaj po koncu kopalne sezone tudi to kopanje na sprjemljivi ravni.

Kar se cene tiče, ti pa priporočam, da poiščeš varianto preko turistične agencije (midva sva šla prek Kompasa), ker so cene bistveno nižje. Tudi do 50 %. Midva sva imela paket ponedeljek - petek in  sva plačala 42 eurov po osebi na dan. Varianta četrtek - nedelja pa je malo dražja.

 

Lahko ti pa priporočim še eno super počitnikovanje v Hotelu Primus v Termah Ptuj. Cene podobne in pa hotel ima lasten bazen. Ta podatek je vsaj za naju bistvenega pomena. Če te še kaj zanima, pa ti lahko napišem tudi na ZS.

 

 

Julija

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

1. sep 2010 19:04

v okolici Lenarta? No, bližje je Mala Nedelja, Gomila, Sv. Tomaž, Ljutomer, Velika Nedelja..... Lenart pa je tako daleč stran.... ma, hecam se. v hotel še nisem šla, so bili znanci v hotelu in jim je bilo všeč. Kopala sem se pa nazadnje prejšnji petek. Se pozna, da je že šola pred vrati in ni take gužve. V savno ne hodim, maserja pa moji domači hvalijo. glede na cene, za katerej je dala link mateja 11 pa imajo sedaj jesensko-zimsko ponudbo, 3dnevni paket 107, 6dnevni 250 in 8 dnevni 336€, za seniorje še nekaj ceneje (mam prospekt doma) Za vsak slučaj pa primerjaj še njihovo ponudbo s hotelom http://www.hotelamord.si/ ta hotel je na vrhu hriba, medtem ko so terme ob vznožju. klavdija Sporočilo je spremenil(a) klavdijaB dne 02. 2010 09:23

sikamaco  

član od: 22.11.2006

sporočila: 47

2. sep 2010 11:54

Letos smo se šli enkrat kopat v Bioterme in smo bili z bazenskim kompleksom zadovoljni. Savn si nisem ogledala...še..., hotel pa je čisto novi in ga precej pohvalijo. Tudi okolico so že skoraj vso uredili. sikamaco

helena20  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1

20. jul 2011 10:55

hmm...no  kake  lepe  pohvale  za  bioterme. sama  sem  delavka  tega  podjetja  in mi  je  malo  v  ponos

helena20

neznan uporabnik

20. jul 2011 11:32

Naj bo tebi in tvojim sodelavcem kar veliko v ponos. Komot z visoko dvignjenimi glavami hodite okol. Čestitke!

 

Multivitamin

multivitamin

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti