Gostilna peterka

LUCIJA99  

član od: 13.2.2009

sporočila: 34

tema odprta - 30. avg 2010 16:11 | ogledi: 13.634 | odgovori: 12

NIKJER ŠE NISEM ZASLEDILA NIČ INFORMACIJ ZA GOSTILNO PETERKA V MORAVČAH. V SOBOTO SMO SE PELJALI MIMO IN SEM OPAZILA, DA JE BILO PARKIRIŠČE POLNO. IMA KDO KAKŠNE ZANIMIVE INFORMACIJE? HVALA.

LUCIJA99

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

31. avg 2010 19:48

Kolegica, uporaba samih velikih tiskanih črk v elektronski komunikaciji pomeni vpitje, dretje...., skratka, daj tiste capslocke na off. To, da je bilo v soboto pred gostilno xy polno avtomobilov parkiranih - kaj za vraga bi pa to utegnilo pomeniti. Čudo prečudno in težko se misel zber ob takem nenavadnem pojavu. Pa ne, da so imeli kakšno ohcet, ka-li? Ali pa sedmino (večji zaslužek je s sedmino). Ali pa so ljudje recimo izkoristili zadnji vikend v počitnicah in končali izlet tam? Or any ohter bright ideas? Upam, da nisi v sorodu ali v kakšnem frendovskem odnosu z birtom. Ker s takimi frendi ne rabi sovražnikov.... Vendelina jr.

anaboleyn  

član od: 18.1.2010

sporočila: 91

31. avg 2010 20:05

Vendelina Jr., tokrat pa mogoče nisi imela nobene bright idea. Kaj pa če bi Lucija 99 rada samo informacijo, če je že kdo tam jedel in je bilo dobro, pa je zato ob sobotah gneča? Naj se javi, če kdo ve, kakšna je na sploh hrana, ker na sedminah običajno ni bogve kakšna kvaliteta....sicer se mi pa zdi, da v dobrih gostilnah je ob vikendih zagotovo gneča, če imajo seveda odprto ( eni tudi nimajo, ker so bolj na business stranke narejeni). Pe lep pozdrav na K.net anaboleyn

HejHoj  

član od: 14.2.2008

sporočila: 135

31. avg 2010 20:37

Kaj pa, če samo reklamo dela? Takile zapisi običajno v to smer taco molijo.

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

1. sep 2010 9:47

pa je Peterka ali Kavka?

LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

kaja45  

član od: 29.6.2007

sporočila: 95

1. sep 2010 10:26

Mene tudi zanima, pa vam garantiram, da nismo nič v sorodu :). Smo pa včasih velikokrat šli na izlet v okolico Moravč in mi je tale tema dala idejo za kakšen jesenski pohod po moravški okolici. Saj se bo videlo, če bo odgovoril kdo, ki se je samo za to temo registriral. Drugače pa vam jaz kar zaupam, dragi kulinarični gurmani ;)! Preizkusiti novo oštarijo pa prav paše po kakšnem dolgem izletu, ko moraš porabljene kalorije hitro nazaj dobiti :)! kaja45

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1188

1. sep 2010 10:47

mi smo bili trikrat pri njih pred cca dvemi leti, ko smo nekoliko več hodili v tisti konec. S hrano, postrežbo in prilagoditvijo plošč našim potrebam smo bili zelo zadovoljni. http://www.mojalbum.com/tajda/kulinarika

enanova  

član od: 1.12.2009

sporočila: 88

1. sep 2010 11:05

Ja sem bila v soboto tam, ker smo se punce zbrale na pijači pred dekliščino, in lahko potrdim da je bila tam ena ohcet in poln parking. Se pa večrat mimo peljem in ta gostilna je res dobro obiskana, imajo tudi velik parkirni prostor in tudi kar nekaj gostov lahko sprejmejo. Imajo pa tudi očitno za vikende veliko zaključenih družb, ohceti, obletnice r.d. ... Jaz sem imela ohcet v ta stari kavki, ki so jo upravljali isti kot zdaj Paterko in smo bili zelo zadovlni. Moji starši so bil prejšni mesec na fešti in so bili zelo zadovoljni - hrana je bila na ploščah- kar jaz 100% podpiram - vsak vzame kar mu paše. Je pa tako: kakršno hrano boš naročil (oz. gostitelji) tako boš jedel. Sem bila na sedmini kjer je bila hrana odlična, vem pa da so na eni jedli "samo" obaro (verjetno je odvisno od tega koliko si lahko privoščijo). enanova

LUCIJA99  

član od: 13.2.2009

sporočila: 34

1. sep 2010 13:43

Hvala za odgovore. Verjemite mi, da nisem v sorodu z njim in ne delam reklame. Opazila sem, da nekatere ne morejo brez pripomb, ki včasih ne "pašejo" zraven. Ta gostilna me zanima, ker nikjer nisem opazila nobenih informacij. Ker pa redno spremljam ocenjevanje lokalov in sem do sedaj zaradi vaših ocen kar dobro izbirala med njimi, vas tudi tokrat prosim za realne ocene. Hvala. LUCIJA99

anaboleyn  

član od: 18.1.2010

sporočila: 91

1. sep 2010 22:28

No, Lucija saj nekaj malega si pa dobila. Očitno obiskovalci kulinarike.net te gostilne ne poznajo tako dobro, da bi se razpisali, več sreče prihodnjič.... ali pa vseeno poskusi in potem poročaj. Sicer je pa tako, da vse ne paše vsem. Sem že "ubogala" nasvet pa sem bila razočarana, ne glede na super ocene, zato velja, da poskusi in poročaj! Lp in lahko nočko pa čim manj Multivitamina .... anaboleyn

karmy20  

član od: 2.8.2005

sporočila: 73

1. sep 2010 23:13

Jaz sem iz okolice Moravč in ti lahko povem,da imajo zelo dobro hrano. Stalno imajo veliko ljudi,skratka nimam kakih slabih pripomb čez njih.Tam sem bila že ene 6x do zdaj,odkar se je odprla gostilna. Edino to se spomnim,da ko sem bila nazadnje tam,da nimajo možnosti plačila na kartico,tko da upam da so zdaj to že uredili. Lp karmy20

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti