Torta piškotek

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

24. avg 2010 17:50

Bi se kar strinjala z Vendelino. Pa ne o punčkah in fantkih, ampak o okusih. Danes je že tako, da si lahko zmisliš pesin sladoled, modro nebo.......... in da ne naštevam našrej, a čez naravno ga ni. Vsi ti ojačevalci okusov in ne vem kaj š vse nam res poenostavijo delo, a to meni ni to. lp Vesna

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1685

25. avg 2010 17:29

Žal ti tudi jaz ne morem pomagati, čeprav imam knjigo Torte od Alenke Kodele te torte ni notri. Imam samo Vanilijino torto.

Lp Saša

Mir in dobro!

krinolina  

član od: 29.5.2009

sporočila: 130

18. mar 2011 14:13

Pozdravljeni Da malo obnovim temo... Tud jaz že nekaj časa iščem recept za torto piškotek in sicer takšno, ki jo imajo v znanem hotelu v Velenju. Je mogoče že kdo poskusil ali približno pozna osnovo recepta? Hvala Lp krinolina

ela  

član od: 28.9.2006

sporočila: 735

11. feb 2013 16:39

Krinolina, jaz poznam to torto iz hotela P..., ampak kolikor je meni znano, je ta krema instant, je ne kuhajo sami...tako da prašek in smetana...

ela

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti