Starinar?

teta torta  

član od: 6.9.2005

sporočila: 1268

tema odprta - 2. avg 2010 21:08 | ogledi: 2.637 | odgovori: 0

Drage obiskovalke in obiskovalci foruma,

tokrat pa iščem nasvet, ki nima nič opraviti s kulinariko.

Praznimo stanovanje pokojnih staršev (ravnokar smo ga prodali). Veliko stvari je šlo v keson, nekaj Rdečemu križu, Aninemu skladu, Kraljem ulice ..., nekaj stvari smo si seveda vzeli otroci, tudi za knjige že imamo reflektanta.

Je pa med pohištvom tudi pohištvo tako imenovane "Herrenzimmer", torej "gospodove sobe" mojega dedka, mislim, da iz časa tik pred 1. svetovno vojno: pisalna miza s stolom, dve veliki omari in stojalo za rože. Ali pozna kdo kakšnega vsaj približno poštenega starinarja, ki bi ga to zanimalo? Saj ne mislimo kaj posebnega zaslužiti, a neumno bi se nam zdelo dati pohištvo npr. za 100 EUR, trgovec pa bi ga potem prodal za 1000 EUR.

Prodali bi tudi srebrn namizni pribor za 12 oseb (mogoče kakšen kos manjka) in verjetno bi se našlo še kaj predmetov, ki so kaj vredni, tudi nekaj ročno vozlanih preprog.

Lahko me kontaktirate na ZS.

teta torta

Temo je spremenil(a) teta torta dne 2. avg 2010 21:09

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti