Očetovstvo

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

1. avg 2010 17:04

Ne ve, meni to ni brez veze, že iz razlogov, ki jih je navedla frina: nimamo vsi vseh znanj, potrebnih za reševanje določenih situacij ali za pomoč komu, ki nas kaj povpraša. Tisti, ki imamo opravka z usodami ljudi, vemo, kako nevešči so nekateri v stvareh, ki se večini zdijo povsem običajne, zato imamo razumevanje tudi za vprašanja, kot je bilo postavljeno v tej temi. In še za kakšno drugo, ki se komu morda zdi tumasto ali kaj podobnega.

In vsak se lahko iz vsakega odgovora tu gor kaj nauči. Najlažje  je seveda sesti v kot in se zjokat nad tistimi, ki nastavijo ogledalo, a tudi to kaj pove o volji za reševat probleme.

 

Je že prav, da so takšni forumi kot so, vsaj vsi vidimo, kako različni smo si, in če enmu uspemo vsajmalo pomagat, smo naredili veliko.

 

Mamamia

 

mamamia

onaon  

član od: 21.6.2010

sporočila: 72

1. avg 2010 23:24

[citat=--mamamia--]

Ne ve, meni to ni brez veze, že iz razlogov, ki jih je navedla frina: nimamo vsi vseh znanj, potrebnih za reševanje določenih situacij ali za pomoč komu, ki nas kaj povpraša. Tisti, ki imamo opravka z usodami ljudi, vemo, kako nevešči so nekateri v stvareh, ki se večini zdijo povsem običajne, zato imamo razumevanje tudi za vprašanja, kot je bilo postavljeno v tej temi. In še za kakšno drugo, ki se komu morda zdi tumasto ali kaj podobnega.

In vsak se lahko iz vsakega odgovora tu gor kaj nauči. Najlažje  je seveda sesti v kot in se zjokat nad tistimi, ki nastavijo ogledalo, a tudi to kaj pove o volji za reševat probleme.

 

Je že prav, da so takšni forumi kot so, vsaj vsi vidimo, kako različni smo si, in če enmu uspemo vsajmalo pomagat, smo naredili veliko.

 

Mamamia

 

se popolnoma strinjam, da je tudi kulinarika bolj "odprtega tipa" in vem da si je že marsikdo pomagal z njo tako kot z kulinaričnimi, kot tudi z drugimi nasveti, pa naj bo prijavljen na forumu ali ne. Tistemu, ki pa določena tema ni všeč, pa naj ne komentirajo. Sicer palica pa ima dva konca in bogve kdaj se bo tudi, kateri, ki sedaj opleta zamajalo pod nogami (bognedaj), in takrat se bo oprijela vsake bilke. Življenje je pač kot morje, enkrat mirno, drugič pa precej razburkano. In naj vaš čolnič življenja pljuje po čimbolj mirnem morju. onaon

čebulka  

član od: 31.1.2009

sporočila: 879

2. avg 2010 15:08

onaon braaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaavo!!!!!!!!!!!!!!!! no comment čebulka

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

2. avg 2010 16:01

onaon je napisal/a:

In naj vaš čolnič življenja pljuje po čimbolj mirnem morju. onaon

 

Eh, ubogo morje, pa čeprav mirno, vse bo popljuvano od čolniča življenja!

lp

cervus

ferda  

član od: 1.10.2003

sporočila: 280

2. avg 2010 16:17

...sej nemorem verjet ka se vse dogaja......popokam mu kufre pa ga naženem v božjo tetko... pod marš...!!! sem jezna k pajk na takele...

neznan uporabnik

2. avg 2010 16:25

Elaphus, Elaphus....cc.. Morje bo presnovilo človekove pljunke, se kar nič ne bojim zanj. Me včasih bolj zaskrbi, da se čolnički ne potopijo. Ker ko bo enkrat enemu tam gor dost in bo poslal obilo moče izpod neba..ne bo pomagalo niti to, da bomo svoje lastne pljunke zajemali in jih poskušali zmetati s čolna (Uf, tole je pa že skoraj *piiip* priče press). Res je, da se avtorica teme ne oglasi. Se ne sprašujem, zakaj. PS.: Ampak takole, med brati: je fino, a ne, kadar ima kdo težave in ga lahko mal prišraufamo? Meni se vedno fajn zdi, kadar je kdo slabši od mene. PPS.: Ne, ne zdi se mi fajn! Sem to napisala zgolj zato, da ne bi izpadla preidealna. V resnici imam rada okoli sebe srečne ljudi (pa magari brez denarja bingljamo z nogami z nekega pomola in vemo, da je vsak dan nov dan in da so problemi na svetu zato, da jih rešujemo) japaja

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

2. avg 2010 17:36

Morje, ki ima tako visoke valove, kot od prijateljice avtorice te teme, ena kulinarika (pa naj se še tako trudi) ne bo umirila. Za to so drugi naslovi.

lp

cervus

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

2. avg 2010 17:52

Vsem mnenjem navkljub ( prebral vse, frino pa vsaj dvakrat ), svoje ne spremenim niti za eno piko. Niste me prepričali!

ežoj

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

2. avg 2010 22:17

Ežoj, saj te nisem hotela, da spremeniš mnenje. DOvolj mi je, da razmišljaš o tem. Pa vse prebereš.

 

Pa še zgodba o Kukavičjem Mihcu. Moja znanka je na popoldanski izmeni po mobitelu govorila z možem. Nato je v živo poslušala prenos dolčkanja z družinsko prijateljico, ker je bumbar pozabil izklopiti telefon. Sledil je pogovor med vročima ljubimcema in znanka je ugotovila, da je zadnje dete te družinske prijateljice od njenega moža. Družinski prijatelj pa ga je imel tako zelo rad.

Kaj je sledilo zvečer ? Znanko so pretepeno odpeljali na urgenco, pa še očital ji je mož, da se ji blede. Zdaj sta že nekaj let razvezana, očetovsto pa so spremenili.

F r i n a

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti