Domači piščanci

tema je zaklenjena

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

4. apr 2011 15:18

radiček, zelo si nesramna in žaljiva! Očitno nisi še nikdar videla od blizu kmetije, kjer lahko večino dela opravijo na roke. Očitno pojma nimaš, koliko dobijo za eno kravo, ko jo dajo v zakol. In očitno meniš, da pozimi, ko je dolgo tema, krave telefonirajo gospodarju, naj kar mirno spijo, ker bodo počakale s teličkom, da se jutro naredi. Pa še kaj bi se našlo. In kjer so kmetje gospodje, so morali za to zelo garat, pa srečo imet, da je kmetija nekje na ravnem in lahko vse strojno delajo. Le kaj bi se od npr. Balenke oče imel za pritoževat, ko je v minulih dneh ob pomoči svojih lepo z motiko na njivi jamice delal in so vsi srečno krompirčke polagali v zemljo? Da ima polno skledo domače hrane se mora zelo matrat. Ma, res ne vem, od kod ti toliko korajže za takšne žaljivke. Sama nisem kmet, večino pridelkov pa pri njih kupujem in zelo cenim njihovo delo. Ognjič

vikica  

član od: 25.4.2009

sporočila: 560

4. apr 2011 16:24

No, če smo pošteni,tako groznega trpljenja več nikjer ni. K sreči stroji pomagajo tako delavcem (računalniki pisarnarjem), kot kmetom. Mi starejši se še predobro spomnimo kako se je včasih oralo s kravami (uboge živali), sadilo krompir in koruzo "na motiko", kosilo in sušilo travo, basalo seno. To je bilo trpljenje, tako kmetov kot tudi njihovih "taberharnov" sedaj res moraš imeti kmetijo nekje v hribih, da je še kaj veliko ročnega dela. Toda sedaj so drugi časi, lepše nam je vsem. Spoštovati in ceniti se moramo med sabo,posebno vse, ki pošteno delajo in preživljajo svoje družine, tako v pisarnah, halah in na polju. Škoda samo, da je toliko lumpov, ki živijo od lahkovernosti drugih. Včasih imam občutek, da je pošten in priden človek bolj zasmehovan (češ, da se ne znajde), kot spoštovan.

radiček  

član od: 15.7.2008

sporočila: 30

4. apr 2011 16:47

Vidim ženske da vam ni hudega, pa bodite kmetice ali delavke, jaz imam čas na približno štirinajst dni ,ve pa kar vsak dan ene in iste, da cel ljubi dan presedite pred internetom. Potem pa naj jaz z vami razglabljam o zelo resni zadevi, mislim da sem zašla. Naslednič bomo govorile o kaj bolj prijetnem in lažjem za debato. Ogljič, mislim da ne veš kaj govoriš, moje roke so žuljave, pa poglej svoje. Nobenemu nisem fovš za lepo življenje, privoščim, le ne jamrat kako je hudo na kmetih. In izogibate se dejstva "DOMAČE" naj bo domače, kupec naj ve kaj kupuje. Ogljič pa saj kure so kure ne.. Lepo je kmečko življenje, o tem mi ti ogljič pač ne moreš govoriti, nisi kmet, težko pa je delavcem v današnjem času. Plačo dobijo ali pa ne, ti si verjetno kar dobro na stolčku pa še internet uporabljaš za zabavo na šihtu, to je rekost, delavec pa je brez kruha če ni plače, doma pa lahko tudi pet ali več lačnih ust. Zamisli si bedo ljudi, potem boš pa razumela da tudi kmetom ni hudega, hrano imajo. radiček

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

4. apr 2011 17:34

Radiček, zdaj je pa dovolj. Kdo si, da si vzameš pravico soditi KDO, KDAJ, KOLIKO in KJE piše na kulinariko. In sodiš o tem, kako in s čim si nekdo tukaj (ki ga ne poznaš) služi kruh. Ni samo fizično delo delo, ni samo "od sedmih do treh" delo. Še kako trdo je lahko zaslužen tudi kruh, ki ne povzroča krvavih žuljev na dlaneh.

Pusti drugim, da pišejo, kot jim je prav, ti piši, kot je tebi prav (in lahko). Samo, prosim, NE SODI drugih, tistih, o katerih zasebni plati ne več prav čisto nič. Vsi imajo pravico izražati svoje mnenje, NIHČE nima pravice biti žaljiv.

Če kdo, tule ti daješ delo kmetov v (skoraj) NIČ. Če tega ne dojameš, pač ne.

In še: kaj vse pomeni beseda DOMAČ, lahko izveš tukaj: http://bos.zrc-sazu.si/cgi/a03.exe?name=sskj

Vrnite se na osnovno temo, prosim, če pa je zaključena, pa toliko bolje.

mizarka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 988

4. apr 2011 17:34

Radiček, mislim, da imaš zelo resno težavo z svojo osebnostjo. Če si kmet potem ne pluvaj čez sebe, če pa nisi potem pa tega dela življenja ne poznaš.  Mal se skuliraj. Iz tebe seje zelo veliko sovraštvo, do vseh. Kot kaže imaš neke resne težave. Če ti lahko pomagamo nam sporoči. Če pa rabiš strokovno pomoč pa se obrni na primerne institucije. Ljudem v tvoji bližini je najbrž zelo težko, če imaš v sebi toliko negativne energije.

mizarka(http://mizarka.moj-album.com/

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

4. apr 2011 18:46

Ti, različek - ampak kure so pa res kure. In ja, kmetje imajo mogoče hrano, ki si jo morajo SAMI pridelat, jim ni podarjena in da si jo pridelajo, morajo vložiti veliko truda in denarja.

rrr

lučica  

član od: 28.10.2010

sporočila: 174

4. apr 2011 19:36

radiček tule ti pa ne dam prav. Res ne vem če si ti kdaj kmetovala??? In res ne dajaj kmetov v nič. Za tisto hrano, ki jo ima kmet na mizi mora kar nekaj žuljev dobit, sploh tisti v hribih, ki morajo marsikateri "breg" obdelati ročno. Tukaj te pa res ne razumem, kaj ti je da tako misliš!!! Kaj te mlaj daje lučica

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

4. apr 2011 20:45

Jaz sem se samo vprašala, ob vsem kar je radiček napisala, sploh ob tistem, da je bila tudi kmet, zakaj potem to ni tudi ostala, če je vsem kmetom tako zelo lepo, vključno z jutranjim dolgim spanjem pozimi? Zakaj je potem rinila med delavce? Tega res ne razumem ... 

Drugo njeno pisanje pa ni vredno, da bi se z njim ukvarjali.

In ja, radiček, ves dan lahko surfam po netu.

Mamamia

mamamia

radiček  

član od: 15.7.2008

sporočila: 30

4. apr 2011 21:45

Z svojim pisanjem Mamamija ne žališ mene, če surfaš, temveč tisti delavski razred ki gara za malo denarja brez surfanja. Zakaj ne kmetujem več intenzivno, je moja stvar, če pa ravno želiš ti povem. V moji mladosti smo delali vse na roke, grabili, pleli, okopavali, moram reč je bilo težko delo a vseeno prijetno, danes večino tega naredijo stroji. Dolgo časa sem ostala doma na kmetiji, tisti čas sem kmetovala, potem pa sem se poročila in prepustila kmetijo bratu ki je ravno dorasel za prevzem, po letih sva kar narazen. Probala sem Ljubljano in mestno življenje, zato tudi razumem delavski razred, potem pa sem kupila zemljo in se vrnila na kmete. Zato tudi lahko z gotovostjo govorim da danes kmetu ni težko, glede na prejšne čase in na primerjavo v sedanjosti z delavcem. 600 evrov in življenje v Ljubljani je beda, še regrada si ne more nabrati, a je tako, kmet pa ga ima pred hišo in še kaj drugega. Mislim da se nihče od vas ne zaveda kaj je beda sedanjega časa, poznam familijo v Ljubljani mati ima 500 evr porodniške, oče skromno plačo in podnajemniško stanovanje, seveda je prisilen delati dva različna šihta in včasih še tretjega malo, od izčrpanosti pa revež skor dol pada, A KMET TAKO GARA? Govorim o tem in vsi smo v isti državi, a je to pravično, potem naj pa še jamrajo tisti ki jim ni nič hudega. Še en primer moje sosede, mož ji je umru, štiri mesece za tem pa še sin ostala je sama sredi Ljubljane z 300 evri penzije, kaj ji je kazalo zapustila je stanovanje in šla živet k bratu in njegovi družini. To je hudo, kmetu pa ni hudega v današnem času, bili pa so težki časi tudi za kmete. Mislim da smo čisto skrenili iz debate"domači piščanci" Ogljič, ti pa res nisi kmet in na te stvari se kaj malo spoznaš, zato me ne sodi in se ne vtikaj v moje besede. V vednost pa ti povem da za kravo kaj malo dobi naš kmet, saj z njo ne trguje po mesu temveč po teletu in mleku, ko pa gre za meso....pa pač je kolikor je, vem da bi bilo lahko več, samo na današnje razmere, je tako.. Ti pa ki kupuješ pri kmetu, pa mu drugič malo več plačaj po kili mesa ali zelenjave če se ti zdi premalo kar ti kasera. radiček

radiček  

član od: 15.7.2008

sporočila: 30

4. apr 2011 22:03

Še to bi dodala piščanec iz P...e je 2,45evra po kili"DOMAČ" pa 4 do 5,5 evra po kili, pa še domač ni a je to oderuštvo ali poštenost? Vzreja pa skoraj enaka. radiček

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti