Električna ponev - kvalitetna!

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

16. jul 2010 16:45

Takšno ponev, kot jo imata Sabrina in mamamia sem dobila za rojstni dan (čisto slučajno sem izvedela, da je bila kupljena v Mercatorju).

V njej sem že pripravljala: čevapčiče z mladim krompirjem, mesno zelenjavni golaž, špagete bolognese, zrezke v omaki, samo pečen mlad krompirček. Vse je super uspelo in to z neverjetno hitrostjo

Po nekaj tednih uporabe sem zelo zadovoljna.

sabrina  

član od: 31.8.2001

sporočila: 213

17. jul 2010 15:27

Cena te električne ponve je bila 20,79 evra.

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

17. jul 2010 15:56

No še jaz bom nekaj napisal preden grem na dopust. Kot se boste nekateri spomnili, sem tudi jaz kupoval picopek ponev, po dolgem iskanju sem našel, vsaj mislim tako, ta pravo. Kupil sm jo preko ene spletne trgovine in sicer premera 40 cm, globine 10 cm , cena 23 evrov. Tko da zgleda fajn, na dopustu pa jo bom prvič zakurblal in v njej pripravil kakom fajn buzaro al pa brodet. O vsem bom poročal ko se vrnem, vsem tistim, ki ste mi svetovali pri nakupu se pa lepo zahvaljujem. A ja, kupu sem tudi en super HAIKU DEBA nož, tudi tega bom preizkusil prvič na ribcah, na mojem Južnem otoku (MamaF ve , kje je to !). Tudi o tem, kako se ta pipec obnese bom poročal ko se vrnem nazaj. Zagotovo boste imElE vsaj Štirinajst (14 ) dni miru pred mano, izkoristite jih in kljub vsemu : Imam vas rad ! lp hedonist

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

17. jul 2010 18:21

 Ali obstaja smeško ,ki zavija z očmi

Escada

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

17. jul 2010 18:38

escada je napisal/a:

 Ali obstaja smeško ,ki zavija z očmi

Escada

peter

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

17. jul 2010 18:39

 Seveda, escada, a ni luškan?

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

17. jul 2010 18:54

rimljanka je napisal/a:

 Seveda, escada, a ni luškan?

 

Hvala..... hvala

Escada

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

17. jul 2010 20:00

Zdej Escada, če bi bil vsaj malo kultiviran, pol bi mi zaželel srečno pot. Ampak ker to nisi si reagiral kot pač si. Amapak lej, tole je bilo povsem brez potrebe ker tebi mojega posta nisem napisal in te sploh nisem prosil za kakršen koli komentar. Sporočil sem pač tistim, ki vedo da gre to njim, predvsem zahvalo za nasvete pri nakupih. Povsem neumesno in skrajno zlobno si me ozmerjal pa psloh ne vem zakaj, sj ti nikoli nisem nič slabega naredil. Ampak ti bi pač malo nekoga zezal . Zame si popolen bedak in s tem zaključujem mojo javno korespodenco s teboj. Lahko pa se pomeniva osebno na štiri oči o zavijanju z očmi če imaš tako korajžo tudi v realnem življenju. hedonist

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

17. jul 2010 20:52

hedonist, srečno pot ti želim! Kot trenutno kaže, se ne boš kaj prida shladil na tvojem južnem otoku, so imeli že zjutraj skoraj 30 stopinj.Lepo se imej in morje pozdravi od mene...povej mu, da sem že v nizkem štartu... Ognjič

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

17. jul 2010 21:51

Ne se napenjat, ti bo ušlo!

 

hedonist je napisal/a:
Povsem neumesno in skrajno zlobno si me ozmerjal pa psloh ne vem zakaj, sj ti nikoli nisem nič slabega naredil.hedonist

 

?????

 

hedonist je napisal/a:
Zame si popolen bedak in s tem zaključujem mojo javno korespodenco s teboj. Lahko pa se pomeniva osebno na štiri oči o zavijanju z očmi če imaš tako korajžo tudi v realnem življenju. hedonist

 

Toliko o kultiviranosti

    kultivíranost  -i ž () lastnost, značilnost kultiviranega: človekova kultiviranost in civiliziranost / kultiviranost gibov, glasu / kultiviranost pesnikovega izraza / koncert zahteva od poslušalca precejšnjo glasbeno kultiviranost izobraženost

 

hedonist je napisal/a:
Amapak lej, tole je bilo povsem brez potrebe ker tebi mojega posta nisem napisal in te sploh nisem prosil za kakršen koli komentar!

Forum je javen, mar ne!

 

hedonist je napisal/a:
Zagotovo boste imElE vsaj Štirinajst (14 ) dni miru pred mano, izkoristite jih in kljub vsemu : Imam vas rad !

patétika  -e ž (ẹ́) pretirano navdušenje, pretirana vznesenost: njegova patetika je vzbudila posmeh; slabš. frazerska patetika / pri predavanju je zašel v patetiko

 

Vir: http://bos.zrc-sazu.si/cgi/a03.exe?name=sskj

Escada.....

 

 

 

 

 

Sporočilo je spremenil(a) escada dne 17. 2010 23:22

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti