Pomfri

tema je zaklenjena

manca51  

član od: 5.5.2008

sporočila: 511

14. jul 2010 19:23

Prebrala sem vse poste , od prvega do zadnjega . Koliko brezveznega nakladanja zaradi krompirja ! Sklenila sem , da ne bom več jedla ne pomfrija , ponfrita , pa tudi ocvrtega krompirčka , kot sem ga doslej , nič več . Samo še kuhanega ali pečenega ! Še to ; če delaš tudi sam-a slovnične napake , se ne spotikaj ob tuje , spreglej jih ! manca51

Balenka  

član od: 28.4.2004

sporočila: 2825

14. jul 2010 19:32

Manca, tole ti je priskutilo ocvrt krompir! Za včasih, koti zapaše, je čist dober, pa četudi imaš prstke malo mastne......

Se pa strinjam s temle:

manca51 je napisala:

Še to ; če delaš tudi sam-a slovnične napake , se ne spotikaj ob tuje , spreglej jih !

Balenka

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

14. jul 2010 19:34

Danes je francoski državni praznik.Mogoče pa je zato in pa zaradi vročine ,taka panika okrog pomfriTa. Drugače pa je meni najboljši z kečapom in majonezo ,a kaj ,ko ga ne smem jesti http://www.ambafrance-si.org/france_slovenie/spip.p In res ,zaradi krompirja je res preveč nakladanja kriznana

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

14. jul 2010 19:36

Nola, mislim da je čas, da nehaš žaliti intelekt članov tega foruma. Ljudi obkladaš s primitivci, prikrajšanimi in drugimi, bolj ali manj implicitnimi, zame neokusnimi žaljivkami, in potem to skušaš skriti za fasado dobronamernosti. Osnovnošolsko prozorno. Drugače pa ocvrt krompirček v tej vročini itak ne paše. Pa tale tema tudi ne. strelka

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

14. jul 2010 20:19

manca51 je napisal/a:
Prebrala sem vse poste , od prvega do zadnjega . Koliko brezveznega nakladanja zaradi krompirja ! manca51

Ma, prosim te lepo, kakega brezzveznega nakladanja! Vsak post ima zrno soli - če že članek ne, pa vsaj krompir, ki je notri. In takšnale kombinacija: krompir + sol + 35 stopinj Celzija = uživancija

lp

cervus

neznan uporabnik

14. jul 2010 20:47

Manca51, dej povej kaj bi se šla pa ti igrat? Zaradi krompirja po moje ne more biti preveč nakladanja. Je pomembno živilo. Predvsem, kadar ga ni. Kot se je zgodilo na Irskem recimo. japaja

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

14. jul 2010 21:14

Ampak - res smo imeli krompir, da smo končno začeli jesti krompir

lp

cervus

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

14. jul 2010 21:16

Ja tale vročina danes je pa res bila preveč, ni kaj! Da je toliko enih strasti razvnela!

Zjutraj sem opazil prvi post novinca Jakatakičakanačaj in mu mislil svetovati: pojdi lepo v senco in se pripravi, kajti dobil boš svoje.

Ampak kaj, ko vas je zaneslo!

1. jasno, da je v redu, če nas nekdo opozori na slabo rabo slovenščine.

2. hvala,Nola, da si to storila.

3. Jakakičakašnačaj, poskusi se kaj naučit.

4. povedali smo vse in tako lahko zaklenemo temo 

Bojan Administrator

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti