Korenjevo perje

neznan uporabnik

tema odprta - 10. jul 2010 13:09 | ogledi: 8.012 | odgovori: 31

Enkrat sem nekje zasledila, da se tudi zeleni listi od korenja lahko uporabljajo (menda v omaki, se ne spomnim točno..?), zdaj ne vem, ali sem to videla po TV ali kje drugje... skratka, ali ima kdo od nas izkušnje s tem? (imamo eno domačo živalco in sem na trgu dobila celo vrečo te zelenjave..).

Prosim, hvala.

japaja

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

10. jul 2010 13:40

Baje jih lahko skuhaš kot špinačo. Izkušenj pa še nimam, bom skuhala, ko bo na vrtu pognalo malo več korenja.

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

10. jul 2010 15:30

Kot špinačo, blitvo s krompirjem (namesto blitve daš korenjevo zelenje), lako ga daš v mineštre, v solato..... Enako velja za peso. lp Vesna

neznan uporabnik

10. jul 2010 16:21

Super, hvala. Ampak zakaj se meni nekaj sanja, da so včasih stare tete in stare mame govorile, da je to strupeno? Ali se motim? japaja

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

10. jul 2010 17:01

Ne vem, ampak dokler se ti samo sanja ni nič narobe. Mi smo še vsi živi, tako da kar korajžno. lp Vesna

neznan uporabnik

10. jul 2010 17:38

Imaš prav, Reca, za začetek bom jutri naredila poskusno serijo Sicer delam špinačo iz redkvičinih, koprivinih, špinačnih, blitvinih..listov.. zdaj bom osvojila še korenje japaja

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

10. jul 2010 19:54

Ne glede ali je stvar strupena ali ne je treba resnici na ljubo razjasniti tole: perje imajo ptiči oz. perajd nasploh, zelenjava oz. rastline pa imajo listje. In dajte to tako tudi uporabljat. Torej , korenje nima perja ampak ima listje. lp hedonist

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

10. jul 2010 20:28

hedonist je napisal/a:

 perje imajo ptiči oz. perajd nasploh, zelenjava oz. rastline pa imajo listje. hedonist

Hedonist, prosim za razlago razlike med ptiči (ki so očitno neka ožja skupina) in perjadjo. Hvala za trud.

In, v ljudski govorici mi rečemo "perje", kadar mislimo listje rastlin. Tako, malo ljubkovalno. Sploh pa ni nujno, da imajo rastline liste, pa tudi listja ne nujno; oh ja, zapleteno je tole......

rimljanka

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

10. jul 2010 20:44

Draga Rimljanka , z vsem spoštovanjem do tvojega znanja biologije, botanike in zoologije ampak saj si razliko med prejadjo in ptiči že sama nakazala. Jasno da ni neke velike ločnice čeprav je meni primerjava siničke z eno kuro malo bizarna...... Glede perja sem se oglasil zato, ker me to res moti in kwer smatram, da bi morali vsi skrbeti za pravilno izrazoslovje. Tako kot ne sprejemam, da je svinjska ribica oz. riba izkoščičeno meso kremenateljcev kar se vse prevečkrat pojavlja zadnje čase, pa še je kup takih netočnih imenovanj. Nikoli nisem trdil da sam obvladam slovenski jezik ne kako super ampak vedno in povsod se trudim po svojih močeh. Tako grem takoj v oštarijo če vidim pred njo dnevno ponudbo na tabli: Danes imamo zreske !! in jim povem, da to ni prav. Tudi se obregnem še kam drugam ampak saj nima smisla , da bi to tukaj razlagal. To je pač moja osebna preokupacija, me pa čudi, da ti kot pooblaščena oseba tukajle na Kulinariki tiho odobravaš take jezikovne netočnosti , v mene pa se obregneš, ki nenazadnje nisem hotel nič slabega. Sej konec koncev mi je tudi vseeno če ima korenje perje kura pa listje. lp hedonist

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

10. jul 2010 21:05

Kakšna pooblaščena oseba, hedonist?

Preveč purist pa tudi ni treba biti, no. Bo življenje še lepše......,,,,,,,,

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

10. jul 2010 21:11

OK , maš prov. Me mal vročina daje ,pa dneve odštevam do dopusta. Še šestkrat grem spat, pol pa na moj južni otok. LP hedonist

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti