Kampiranje na morju za vikend

snorci  

član od: 2.8.2002

sporočila: 66

tema odprta - 7. jul 2010 21:03 | ogledi: 8.548 | odgovori: 9

Za vikend me vleče na morje s šotorom. Kateri kamp priporočate v Kvarnerju? Kakšne izkušnje s kampom Selce (plaža, senca, sanitarije)?

Hvala,

snorci

5rusa  

član od: 19.10.2005

sporočila: 285

7. jul 2010 21:27

midva se ravno za ta konec tedna odpravljava na Krk (moj neče dat mira s tem morejm) greva s šotorom, pred kakima dvema letoma sva bila v mestu Krk v enem družinskem kampu (mislim, da je bil Bor), sva pa bila za veliko noč. kamp nama je bil všeč, majhen, družinski, prijazen, senca - AMPAK na vrh enega griča, do plaže je po oceni kilometer - to meni poleti ne ustreza. zdaj greva na slepo, tako da prav v pomoč nisem Bom pa tudi sama vesela kakega namiga. kolikor sem našla so hvalili kamp Škrila pri Stari Baški, pa na zahodni obali jih je vse polno, čeprav je meni bolj všeč vzhodna, ki gleda na celino (ni toliko turistična). Znanka je zelo zadovoljna s kampom Šilo (na vzhodni strani), če le dobiš plac v senci. 5rusa

matejac  

član od: 8.6.2004

sporočila: 446

7. jul 2010 22:00

Že nekaj let Rab - kamp Padova III nekje na klifu nad morjem, v tem času še manj ljudi. Meni je super Mateja

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

8. jul 2010 8:30

Ali morda lahko kdo priporoči kak kamp od Trogira do Makarske, pomembna nam je samo senca in malo globja voda alli tudi ne. Lahko tudi hodimo malo dlje na tisto tapravo plažo. Hvala za vse namige. Malčica

bombetka  

član od: 18.11.2009

sporočila: 30

8. jul 2010 9:27

Da še jaz pristavim piskerček. Mi se tudi drug vikend odpravljamo na morje, in sicer na Krk v kamp Ježevac. Zdaj bo že tretje leto, kar hodimo tja, pa je fino. Sence je v samem prostoru za kampiranje zadosti (mogoče ne ravno na plaži), kamp je urejen, plaža je pa tudi kar fina. Za Selce smo tudi že gledali, ker naj bi bilo tam super, ampak informacij iz prve roke ti pa ne morem dat. Nas Krk kar vleče nazaj. Mogoče si pa premisliš, pa namesto, da greste naravnost, zavijte za Krk ;-) Lep vikend želim ;-) bombetka

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1561

16. avg 2010 21:10

Tudi zame je zaenkrat najlepši kamp Ježevac na Krku. Tudi ta vikend 2o.8. bi šla rada , pa me zanima ali so že morda noči premrzle za spanje v šotoru. Do sedaj sem bila vedno v juliju. Vesela bom vaših informacij. buča

panaja  

član od: 4.7.2007

sporočila: 45

17. avg 2010 13:57

Zdaj že 4 leto zapored kampirava s fantom v kampu Selce letos sva bila konec junija sva zadovoljna zato se tudi vračava vedno nazaj :). Letos so obnovili tudi sanitarije. Parcele so lepe tudi v terasah. Kamp je miren in je primeren tudi za družino in je ob morju. Plaža je različna betonska, mivka in z drobnimi kamenčki je pa tudi FKK samo se gre čez gozd kakšnih 10 min hoje in prideš do lepega zalivčka s kamni. Midva hodiva na FKK že zaradi miru, saj tam ni otrok in gužve ni pa nič narobe, če boš v kopalkah eni so oblečeni drugi spet ne tja pač hodijo že zaradi miru in ker ni gužve. Do mesta je speljana sprehajalna pot je pa tudi ob plaži v bližini kampa polno lokalov in restavracij.... panaja

ATNES  

član od: 25.3.2008

sporočila: 198

17. avg 2010 20:51

Buča; Midva sva se ravno vrnila s Paga. Sva 1.kampirala v FKK kampu kar pomeni, da nisva imela veliko oblačil (na zaradi kampa, ampak na pot sva šla z enim motorjem, ki ima en kovček). Spala sva na turbomaximusu, pokrita z dekico (tisto termoflisasto za 8eur iz Interspara). Ni bil najbolj sončen vikend in ponoči je tudi deževalo. Za stopinje pa ne vem. Upam, da sem kaj pomagala. Lep vikend želim. ATNES

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

18. avg 2010 18:27

Midva sva bila en teden nazaj na Krku ,kamp Njivice.Po dnevi je bilo vroče,noči pa so bile hladne,tudi jutra so bila hladna ,dokler ni posijalo sonce.Zato buča,bolj da imaš kaj toplega s seboj.Jaz sem imela ovčjo deko,pa sem morala ponoči imeti dolge rokave in pajkice ,da me ni zeblo.

lp goga

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1561

19. avg 2010 6:47

Hvala za odgovore. Vzela bom res dolge rokave in nogavice in deke, pa bo. Lepo se imejte še teh nekaj dni poletja. buča

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti