Rolada kot gorenjkina?

angie.orhideja  

član od: 14.7.2008

sporočila: 866

5. okt 2011 19:32

Oo, mamamia, mogoče pa le prideta do tega sladkega hladilnega tunela, imamo večkrat dan odprtih vrat in takrat tudi neposvečeni probajo tafrišne zalogaje. Če bomo imeli te oglede, bom sporočila in ste dobrodošli.

lep pozdrav

angie

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

5. okt 2011 20:14

angie.orhideja je napisal/a:

Oo, mamamia, mogoče pa le prideta do tega sladkega hladilnega tunela, imamo večkrat dan odprtih vrat in takrat tudi neposvečeni probajo tafrišne zalogaje. Če bomo imeli te oglede, bom sporočila in ste dobrodošli.

lep pozdrav



angie

 

Ej, to pa ni slaba ideja. Ti samo sporoči, ko bo kak tak dogodek, pridem z velikim veseljem.

Pozdrav,

mamamia

OlivaB  

član od: 5.7.2011

sporočila: 649

6. okt 2011 15:26

Sem ravno pri odvajanju od 100 g gorenjke, tko da tele majhne vanilijeve zelo prav pridejo. Se strinjam, je tko težko mimo police z njimi 

Mi je pa zelo všeč predlog Limnol o podpori slo gospodarstva  

OlivaB

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

6. okt 2011 16:36

Meni tudi! In tudi poziv - kupujmo slovensko, če se le da!

 

naor

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

6. okt 2011 16:56

Jaz bi šla tudi na ogled, oblubim, da ne bom 1 dan prej čist nič jedla :)

 

angie.orhideja  

član od: 14.7.2008

sporočila: 866

6. okt 2011 17:20

Prov veseli me, ker vidim kako je Gorenjka cenjena....Pa upam, da bo res kmalu kakšen ogled da se boste posladkale...Tamalaursa nč bat, lahko ješ tudi če si sit, preverjeno že večkrat ;)

Če se bo kaj dogajalo, vam sporočim pravočasno.

angelca

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

6. okt 2011 17:45

Punce nočem vam jemat veselja -  ampak človek z mojim karakterjem pač ne čaka pol stoletja, da gre na dan odprith vrat v tovarno čokolade. Sem že bila enkrat, pred več kot desetimi leti, in sploh ni bilo slabo (morje čokolade, vam rečem.....). Ampak: celo pri moji kapaciteti prebavljanja vsega, kar je v sorodu s čokolado, mi je že po eni uri sprehoda po čokoladnem raju ta vseprisotni vonj prilezel do grla (od spodaj gor) in ob misli, da bi trohico čokolade dala v usta, se mi je obračal želodec. Tako da takrat, ko so nas po treh urah peljali še v industrijsko prodajalno, ni bilo nikomur več do tega, da bi kaj kupil. No, ni trajalo dolgo in naslednji dan smo bili menda vsi spet ozdravljeni. Vseeno pa se splaša videti.

 

Lep pozdrav,

Sonja

 

Sonja

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

8. okt 2011 8:49

Preveč dobrega tudi ni dobro!

 

naor

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti