Rolada kot gorenjkina?

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

3. okt 2011 20:28

Sem se uspela prisiliti, da jih kupujem po eno, ampak za dobro mero jih potem še malo v marmelado namočim, jih naredi bolj sočne.

Sonja

bozena  

član od: 26.10.2003

sporočila: 234

3. okt 2011 21:45

Mogoče bi pa bil biskvit bolj fin, če bi namesto moke uporabili le škrob. Ampak bi ga bilo potrebno čisto na tanko namazat, ker so plasti tam zlo tanke. to bi bilo menda težje.

božena

anibas  

član od: 21.12.2006

sporočila: 497

3. okt 2011 21:50

bom kar v tej temi vprašala-omenjate firmo Alpegel in me zanima ali imajo tudi maloprodajo ali ne?Če mi lahko katera pomaga!Sem gledala njihovo spletno stran in imajo kar nekaj stvari ki bi jih rabila

anibas

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

3. okt 2011 21:52

meni se pa že nekaj dni lušta pohorske omlete, četudi samo s smetano...

Vanja

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

4. okt 2011 11:30

anibas, v Alpegelu lahko kupuješ le v velihih količinah - takih, kot so na njihovi strani. Splača se najti par somišljenikov in deliti stroške ter kupljeno.

tulka

anibas  

član od: 21.12.2006

sporočila: 497

5. okt 2011 14:29

aha,hvala tulka,ja tako bi bilo najboljše,ker so velika pakiranja

anibas

angie.orhideja  

član od: 14.7.2008

sporočila: 866

5. okt 2011 17:26

limnol....se strinjam s tabo, da naj Gorenjkine roladice ostanejo Gorenjkine...jih namreč delam tudi sama, ravno  te roladice delam v službi in če bi jih začele delat doma kaj bi pa potem mi delali v službi?? 

Ampak so pa dobre...sploh tiste tafrišne, ko se pripeljejo po traku iz hladilnega tunela...

angie

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

5. okt 2011 17:58

angie,

kako pa neposvečene sladkosnedke pridemo do konca vašega hladilnega tunela? Ali je to samo privilegij posvečenih?

Sicer pa vsaka vam čast, znate delati dobre stvari in vaše čokolade so se v zadnjih nekaj letih naravnost nedopovedljivo izboljšale. Le tako naprej! Mini roladice pa naj ostanejo natanko take, kot so.

Lep pozdrav,

Sonja

angie.orhideja  

član od: 14.7.2008

sporočila: 866

5. okt 2011 18:14

limnol..žal imamo le zaposleni tak privilegij da pridemo do konca hladilnega tunela ampak veš, bi bilo včasih bolje da ne bi...ker ko enkrat začneš jesti te roladice potem je težko nehat in potem počasi hlače začnejo tiščat v pasu...drugače pa sem vesela, da so vam všeč naše roladice, se trudimo ostati najboljši.

Pozdravljena nazaj..

angie

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

5. okt 2011 19:01

angie.orhideja, te roladice me spominjajo še na moje otroštvo. Spomnim se, ko so se pojavile na policah, s kakšno slastjo smo jih jedli. V časih, ko si Milka čokolado na primer dobil le čez mejo, so bile te roladice neprekosljive, nikjer nič podobnega nismo našli. In še danes se mi sline pocedijo, ko grem mimo polic in jih vidim... in seveda en zavitek vedno roma v nakupovalno košaro.

Gorenjka, kar tako naprej, in bog ne daj, da naju z limnol kdaj posvetijo med tiste, ki imajo dostop do konca hladilnega tunela ...

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti