Oddih za ta stare

tema je zaklenjena

neznan uporabnik

29. avg 2010 15:34

Nobenega feetbacka? japaja

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

29. avg 2010 18:55

Reca je napisal/a:
Mene pa vseeno zanima, če je bila počitniška destinacija letos oddana?lp Vesna

Počitniška destinacija je bila v glavnem oddana.

Bil je poučen eksperiment (zaključen bo sicer šele konec septembra), ki ga ne mislim več ponavljati.

nola

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

29. avg 2010 20:38

To ti pa verjamem, se mi zdi da je podobna zgodba kot na kakem podarimo.si, kjer redno sodelujem, pa si vsakič rečem da je zdaj pa res zadnjič, da naslednjič stvar preprosto vržem v kontejner.

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

29. avg 2010 21:54

zzak1977 je napisal/a:
To ti pa verjamem, se mi zdi da je podobna zgodba kot na kakem podarimo.si, kjer redno sodelujem, pa si vsakič rečem da je zdaj pa res zadnjič, da naslednjič stvar preprosto vržem v kontejner.

Mogoče se to, kar sem napisala, res bere drugače, kot da so se zgodile kakšne drame,sploh ne gre za to.

Ni bilo nobene nepričakovane neprijetnosti, približno tako je bilo, kot sem si predstavljala, z nekaterimi obiskovalci smo si bili simpatični, z drugimi manj, ampak če potegnem črto smo kar uspešno skupaj šofirali.

Mislim, da nisem pravi naslov za take vrste feedback, se mi zdi, da bi se bolj spodobilo, da svoje vtise posredujejo gosti.

Problemi so seveda bili, tisti najbolj skeleči prav  tam, kjer sem jih pričakovala in zato (pa ne da bi se čutila dolžna komurkoli kaj pojasnjevati) naj pojasnim, zakaj sem izključila otroke in pse.

Kar se tiče otrok, sem imela kar tri razloge.

1. Vrt, v katerem je hiška, ki sem jo ponudila v uporabo, je zgrajen na nezavarovanih terasah, ograj ni in neprevidnež se lahko po hitrem postopku znajde v morju. Popolnoma neprimerenkraj  za otroke.

2. Z izločanjem dece sem se (kot se je izkazalo, popolnoma upravičeno) želela izogniti temu, da bi stari starši nastopali kot varuhi in serviserji otrok svojih potomcev. Za mladiče je  ali pa ni že dovolj poskrbljeno, pravzaprav me to sploh ne zanima, osebno sem želela, kakor in kolikor lahko, pomagati ta starim.

3. Mene tuji otroci sploh ne zanimajo. (komaj čakam na replike).In so mi odveč pa še se mi ne da prerekat z njihovimi starši, ki so presenečeni ob dejstvu, da je njihov offspring odveč in moteč.

Že leta in leta se sprašujem od kod toliko odraslih povprečnežev in celo tepcev; le od kje se generirajo, ker tamali so pa itak vsi sami genialci.

Glede kužkov pa samo en razlog.

Tu živi dosti mačk, ena je moja domača, potem so pa tu še vne in note in te živijo v stabilnem sožitju z našimi vaškimi kužki in v zelo labilnem razmerju s turističnimi. In poleti imajo adolescentne mladiče.In ne rabimo nobenega več.

No dog no cry

 

 

 

 

 

 

nola

Sporočilo je spremenil(a) nola dne 29. 2010 21:59

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

29. avg 2010 22:13

Nola, ! K

korenckova  

član od: 14.10.2008

sporočila: 222

30. avg 2010 8:41

korenckova

banana130  

član od: 22.12.2009

sporočila: 228

30. avg 2010 9:06

Nola, mislim da nisi bila dolžna niti pojasnila. Vsak ve zase in podarjenemu konju se ne gleda v zobe. Slovenci pa itak radi gledamo ne samo v zobe ampak.... Verjamem pa da si imela več pozitinih izkušenj kot negativnih. Lep dan ! banana130

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

30. avg 2010 13:42

nola je napisal/a:

 

3. Mene tuji otroci sploh ne zanimajo. (komaj čakam na replike).In so mi odveč pa še se mi ne da prerekat z njihovimi starši, ki so presenečeni ob dejstvu, da je njihov offspring odveč in moteč.

 

nolaSporočilo je spremenil(a) nola dne 29. 2010 21:59

 

Popolnoma te razumem, ker tudi sama dobivam neodobravajoče poglede in vprašanja, kaj je z mano narobe, kadar se ne slinim okoli tujih otrok. Kot da sem zaradi tega slab človek

saša

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

30. avg 2010 14:28

Toje je sicer čist mimo:

Jaz pa nisem nikoli marala in zato dovolila, da bi se totalno neznani ljudje po ulicah ali v trgovinah dotikali mojega otroka. Sicer se nisem nikoli razburjala, ampak sem diskretno premaknila voziček. 

Zadnjič sem v enem baby butiku našla eno prav srčkano tablico z vprašanjem: "Kako čiste so tvoje roke?" primerno za na voziček. Izgleda pa takole:

Takoj je končala v mojem nakupovalnem vozičku.

 

 

Vanja

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 30. 2010 14:33

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

30. avg 2010 15:40

Jaz pa nasplošno zelo slabo prenašam vreščanje in tečnobo ne samo tujih, ampak vseh otrok. Najbolj mi gre "na jetra" sin moževe nečakinje, ki se obesi na vsakega ki pride mimo, njegovi so pa prav srečni, da se jim vsaj nekaj časa ni treba ukvarjat z njim. Poleg tega je pjeb pravi razgrajač in razbijač, če se le da, vse polomi in pokvari. In če ti takega privlečejo v hišo, ajoooooj........... Pa bog ne daj da kaj rečeš. Je že bolje tako kot je naredila nola. Poveš takoj in se izogneš prepirom. lp Vesna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti