Čakalne dobe pri ortopedu

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

28. jun 2010 22:28

V Ljubljani so kar dolge čakalne dobe.Zdaj hodim na terapije za hrbtenico in naročajo za oktober.Vsak, ki rabi terapijo ve, kako je to.Prideš k zdravniku, ker te zelo boli npr.hrbtenica.Te dajo slikat,čakaš en mesec na slikanje.Potem zdravnik po slikanju ugotovi, da imaš to in to.Dobiš napotnico za fizioterapijo, zdaj pa čakaj več mesecev na terapijo.Jaz sem imela srečo, ker sem čakala mesec in pol.Med tem čakanjem se pa mažeš z vsemi žavbami in goltaš analgetike. Ne, ne skušam šinfati, le čakati je težko, če te kaj boli.Mogoče je res rešitev, da se zapelješ malo ven iz Ljubljane. naor

irena66  

član od: 22.4.2009

sporočila: 747

28. jun 2010 22:57

Ja res je Naor da na terapijo čakaš kar nekaj mesecev. Tudi jaz sem čeprav sem bila pri ortopedu v Postojni kar hirtro na vrsti sem čakala na fizioterapijo kar nekaj mesecev in to v manjsem kraju. irena66

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti