Rdečica na obrazu

TUMAAVGUST  

član od: 2.9.2009

sporočila: 120

tema odprta - 21. jun 2010 15:38 | ogledi: 5.479 | odgovori: 5

Vsake toliko časa , mislim da prepogosto imam rdeč nos tako močno ,ko rdeči noski v bolnicah

ki zabavajo otroke. Ne pijem alkohola, 2 mali kavici na dan. Včasih se mi zdi, da to prihaja zaradi

želodca. Amppak nimam težav z njim. No na prebavo že moram poziti, sem bolj zaprta. Sem se že zdravili z mazili ki sem jih dobila od zdravnika. Pa ni nič kaj uspešno. Na soncu nisem. Ali ima kdo podobne težave in si jih zdravi z kakšnimi domačimi zdravili. Sem nesrečna, ker vsi mislijo,da pijem.

Hvala za vsak uporaben odgovor.

TUMAAVGUST

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

21. jun 2010 16:22

Taki, ki radi gledajo v kozarec imajo bolj vijoličnega.... če ti je to v tolažbo. Ne sekiraj se kaj drugi pravijo! Kaj pa dermatolog pravi, ali  si morda šla do kakšne kozmetičarke? Morda bi tudi  s svetlim pudrom prekrila tisto rdečico?

Za dober izgled imejte usta do ušes

Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 21. 2010 16:23

TUMAAVGUST  

član od: 2.9.2009

sporočila: 120

22. jun 2010 9:11

Bila pri dermatologu, pravi da naj se izogibam sonca, nikakor mu ne morem povedati da nisem na soncu. Puder mi samo delno prikrije. Pa ne vem če je puder "zdrav" vsak me samo pogleda in mi kaj napiše,da si grem kupit, pomaga pa nič. TUMAAVGUST

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

22. jun 2010 9:50

1. Zamenjaj dermatologa. 2. Najdi dobro kozmetičarko. 3. Stopi do zdravnika in prosi za malo bolj natančen pregled - krvna slika, tlak ... 4. Pojdi v drogerijo, kjer ti bodo tudi svetovali, ne le na vsak način nekaj hoteli prodati. Če so na mestu, ti bodo dali dober korektor za spodaj (zelenkaste barve) in primeren puder. Prosi za testerje, da ne boš kupovala mačka v žaklju. Upam, da ti bo uspelo! sara

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

22. jun 2010 10:02

Če si bila že pri dermatologu pa ti ni mogel pomagati, potem poskusi še v lekarni. Običajno znajo prav dobro svetovati. Mislim, da obstaja krema iz kolekcije Eucerin, ki je namenjena prav tej nadlogi in se dobi v lekarni. Blaži rdečico na obrazu, torej bi morala ugnat tudi rdeč nos. Sicer pa, če ne boš dobila nič konkretnega, mirno posezi po pudru in se ne boj, da ti bo povzročil kakršnokoli škodo. Le vsak dan si ga z obraza temeljito očisti, pa saj sama veš. Pa pozorna bodi pri izbiri tona. Mogoče bi se posvetovala še s kakšno kozmetičarko. Tudi one se srečujejo z različnimi težavami in znajo pomagat pri podobnih težavah, ki so pogostejše, kot si mislimo, so samo dobro prekrite. zeta

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

22. jun 2010 10:26

Se v celoti strinjam s sarinim zapisom. Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti