Tetoviranje

Kotarca  

član od: 13.6.2010

sporočila: 614

27. avg 2010 14:43

Kaj menite o permanentnem tetoviranju obrvi? Moja prijateljica je skoraj brez njih, doslej je uporablja svinčnike s katerimi se da narediti čudeže in skoraj ni bilo opaziti, da so" narisane". Ampak zdaj si je pa vtepla v glavo da si jih bo dala tetovirat in se ne da prepričati, da bo morda za vselej iznakazila obraz. Prosim za vaša mnenje, nasvete, izkušnje, tudi ceno, skratka karkoli. Hvala lepa. Kotarca

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

27. avg 2010 14:58

Kotarca, gre za tako imenovani "trajni" make up, kjer v bistvu narišejo tenke črtice tja, kjer bi morale biti obrvi, pa jih na nek način ni (ostale finte trajnega mejkapa so še obris ustnic in eni tudi nekaj rišejo na vekah, ampak tega je precej manj). S tem, da trajni mejkap je trajni samo po imenu, v resnici pa zadeva v kakih dveh-treh letih obledi. Sama sem do sedaj videla nekja tovrstnih izdelkov in so mi čisto okej. To delajo drugače kozmetičarke, ki poleg tega, da znajo delati običajne mejkape, znajo tudi narediti dobro linijo obrvi. Plus, vedno se pogleda, kako izgleda kozmetičarka, ki to dela. Če je ona okej, potem ni frke. Če je pa kozmetičarka bolj jerseylicious (to je en karikiran kao reality show, ki govori o vaškem frizeraju v New Jerseyu, videla najavno špico na Style Networku in še zmeraj čutim posledice tega nekontroliranega vizualnega nasilja...), potem bodo tudi njene stranke slejkoprej take. Vendelina jr.

PACKA  

član od: 23.9.2003

sporočila: 344

27. avg 2010 15:34

Permanentni make up zna biti zelo dobra zadeva, če je pravilno oz. estetsko narejena. Sama imam že tri leta obrobljene ustnice - ni mi potrebno delati črte s svinčnikom, nanesem si le glos in narisano imam tudi črto na veki. Z leti zadeva zbledi. V petih letih je ponavadi ni več opaziti. Narisane obrvi so zelo lepe in vsaj nekaj let trajne. Kozmetičarka bo risala obrvi po liniji, ki si jo bo zarisala tvoja kolegica, zatorej nobenega strahu. PACKA

Monika7  

član od: 22.8.2010

sporočila: 201

27. avg 2010 18:12

meni to deluje nekako za lenobe zadeva. Pa ne me narobe razumet, saj jaz tudi imam tattoo, celo 4 in vem kako to zgleda. Ampak obraz pa ja boli!! Pse potem to splača, glede na to da pobledi? Kaj pa če gredo modne smernice v drugo smer in ti tisti eyeliner ali obroba za ustnice več nista všeč?? To zna bit problem... Monika7

PACKA  

član od: 23.9.2003

sporočila: 344

28. avg 2010 11:44

He,he... seveda boli, a nič bolj kot kje drugje na telesu. Ampak saj veš, za lepoto smo pripravljene marsikaj pretrpet. Da ne bi bilo moderno? Daš šminko preko se ne vidi, prekriješ s pudrom,... Pri meni je bil parmenentni make up le nadgradnja. Z zdravo prehrano in fitnesom sem si lepo oblikovala telo, koža je postala sijoča in zdrava, make up je le zaključek celote. Med mojimi športnimi aktivnostmi še vedno ostajam naličena, kljub temu, da ne uporabljam ličil. PACKA

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

28. avg 2010 23:02

Danes me je nekaj spomnilo na tole:

Pred par leti sva se s predragim vračala s poletnega dopusta. Na letalu je diagonalno od mene sedela približno 40 let stara ženska z dvema najstnikona ene 12 in 15 let sta morala biti. Oblečen je imela tank top  takega s špageti naramnicami in malo bolj ohlapen je bil. Pod ramenom na hrbtu je imela tatu v smislu: Počivaj v miru moj dragi Janez Novak, nikoli ne boš pozabljen. In datumi rojstva in smrti.

Pa mal mimo teme: Punce, na letalo ali avtobus se ne gre na pol nag, vsaj 3/4 rokavi in hlače ali krilo pod koleni ali pa nogavice. Nikol ne veš, kdo pred tabo sedi na sedežu.

 

 

 

Vanja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti