Tetoviranje

jsmolec  

član od: 12.4.2009

sporočila: 6

tema odprta - 20. jun 2010 19:45 | ogledi: 9.769 | odgovori: 26

Živjo! Zelo rada bi se tetovirala pa vem samo za exit studio ki je zelo drag in si ga ne morem privoščiti,pa me zanima če od vas kdo ve kje je še kakšen studio za tetoviranje ki je cenejši.Najlepša hvala za pomoč. LP Alison!

jsmolec

Ebonlass  

član od: 25.8.2002

sporočila: 242

20. jun 2010 22:27

Cena je odvisna od motiva ... mene je moj tatoo v velikosti 15 x15 prišel 150 eur 2 leti nazaj- Ebonlass

Sweetie  

član od: 22.1.2004

sporočila: 1268

21. jun 2010 7:16

Vem, da so tatooji v modi, ampak premislite še enkrat. Moji hčerki je po desetih letih že žal. Pomislite, kako bo to izgledalo na vašo koži potem, ko boste prišle v leta in se bo koža povesila. Samo toliko v razmislek. Sweetie

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

21. jun 2010 8:07

Jaz priporočam dražje studie, oz. boljše. Če so dražji načeloma pomeni da imajo tudi kvalitetnejše barve. Ni vseeno kaj ti vstavijo v telo. Nekaj časa nazaj je bil John v Ljubljani med boljšimi. @sweetie; takrat bo vse zgledalo grozno, en tattoo gor ali dol, lahko le popestri :) Sporočilo je spremenil(a) zzak1977 dne 21. 2010 08:12

Amanda Angelic  

član od: 11.3.2010

sporočila: 172

21. jun 2010 8:25

http://www.piercing-cult.si/ to je link do še enega studia za tetoviranje v LJ. Kakšne so cene ne vem, je pa najbolje, da se z motivom, ki ga želiš imeti naslikanega, odpraviš tja in vprašaš za ceno. http://www.damiens-tattoo.com/ je v Kranju. Predlagam, da raje počakaš, da zbereš nekoliko več denarja in se odpraviš k profesionalcu, kot pa da si tattoo daš na vsak način takoj in zdaj pri kakšnemu "šalabajzerju" ki bi ti sicer stvar pripravil po ugodnejši ceni. Amanda Angelic

tejch  

član od: 27.3.2008

sporočila: 141

21. jun 2010 8:30

Moj tattoo je pred šestimi leti naredil Delano (Nove Jarše). Njegovi tattoo-ji so zelo lepi in kvalitetno narejeni. Moj barvni tattoo je zaradi kvalitetnih barv še zmeraj enakih barv kot sprva in ni nič obledel. Če potrebuješ njegov kontakt, mi piši na ZS. tejch

neznan uporabnik

21. jun 2010 9:30

Pravzaprav ne razumem v čem je čar tetoviranja? Ali njegovo bistvo? Sporočilo? Kaj drugega? Ne zafrkavam, res me zanima, pri nas so tudi že padale ideje o tetoviranju, se nismo mogli dogovorit in hvalabogu je šla ploha mimo.. japaja

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

21. jun 2010 9:54

Pomoje preobširno vprašanje, verjetno tudi precej individualna odločitev posameznika, kot tudi njegovi razlogi. Jaz marsikaj drugega ne razumem, pa je družbeno veliko bolj sprejemljivo.

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

21. jun 2010 10:09

JSmolec, moje mnenje je, da če v tem trenutku nimaš denarja za kvaliteten studio potem še malo varčuj in počakaj . V vsakem primeru je cena premosorazmerna z kvaliteto izdelka - od načina dela, aparatur, materialov, motivom in spretnostjo/znanjem mojstra. To je neizpodbitno dejstvo. Kot je že napisal kolega Zzak, v svoje telo pa ja ne boš dajala drugorazrednih stvari in pri tem šparala. Tatuji so pač del subkulture časa ,ki ga živimo, so del izraza do stanja v družbi predvsem pa so del svobode volje posameznika.In predvsem zaradi slednjega jih ne gre omejevati ali celo stigmatizirati. lp hedonist

neznan uporabnik

21. jun 2010 10:20

No, Zzak1977, zdej mi je pa vse jasno haha! Hvala za razlago japaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti