Zdrobov narastek s šunko

neznan uporabnik
tema odprta - 15. feb 2001 8:36 | ogledi: 5.059 | odgovori: 3

Pozdravljeni,

Pišem vam prvič, seveda v upanju, da mi boste lahko pomagali.

Zadnjič enkrat sem na tv ujela samo konec recepta za zdrobov narastek s šunko. Mislim, da so bile sestavine samo sol, zdrob, mleko in koški kuhane šunke. Ker pa ne poznam niti razmerij med sestavinami, niti celotnega postopka priprave, prosim če kdo to zadevo pozna. Recept naj bi bil objavljen tudi v Nedeljskem. Seveda sem prebrskala kar nekaj Nedeljcev in tudi njihovo spletno stran, a žal želenega nisem našla.

Še naprej veliko uspehov pri urejanju strani.

Lep pozdrav,

Martina

neznan uporabnik

23. feb 2001 13:45

Recepta iz Nedeljskega nimam in ne vem točnih količin. Navajam nekaj dodatnih podatkov: - najprej se skuha zdrob, kateremu se doda začimbe: poleg soli še peteršilj in poljubne mediteranske začimbe, - kuhanemu zdrobu se doda na kocke narezana šunka, - zmes se strese v namazan pekač in premaže z mešanico jajca in kisle smetane ali(in) potrese z naribanim sirom ter zapeče v pečici. Pozdrav Polona

neznan uporabnik

26. feb 2001 8:18

Polona, Lepa hvala za recept. Bom poskusila in sporocila, kako je uspelo. Martina

neznan uporabnik

3. nov 2002 23:23

Pozdravljeni! Po dobrem letu dni dodajam še mojo varijanto ZDROBOVEGA NARASTKA S SKUTO ,TOKRAT V MIKROVALOVNI PEČICI Sestavine: 3oo g skute nepasirane manj mastne 2 jajci 6 jušnih žlic belega zdroba -cca 100 g 1 žličko začinke oziroma več če hočete bolj slano 1 žlico kisle smetane Vse te sestavine po vrsti zmešajte in pustite stati vsaj 1/2 ure in več. Namažite jensko posodo. Dno posode prekrijte z 1 do 2 rezinami kuhanega pršuta - ne pretanki rezini ,nato 1/2 skutne zmesi pa zopet 1-2 rezini kuh. pršuta, lahko pa tudi tooast šunko in čez še drugo polovico skutne zmesi ,in pokrijete z pokrovom jenske posode. Pečite 8- 10min pri 750w. Po želji lahko narežete vmes rezine paprike ali drugo, odvisno od domišlije in okusa.DOBER TEK! MiSA Misa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti