Kje so naše ladje

kozamurnik

sporočila: 2311

11. jul 2019 10:42

Tudi avtorica te teme, nola, se ne oglasi vec. Razgledana, ostra vcasih, vendar nikoli zaljiva.Meni osebno- pa jo poznam le  virtualno-,  zelo vsecna gospa.

murnik

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

11. jul 2019 20:55

kozamurnik je napisal/a:

Tudi avtorica te teme, nola, se ne oglasi vec. Razgledana, ostra vcasih, vendar nikoli zaljiva.Meni osebno- pa jo poznam le  virtualno-,  zelo vsecna gospa.

murnik

Nola uživa v miru in tišini v lepem mestecu ob obali, še vedno je iskriva in resnično zelo všečna gospa. 

mamamia

kozamurnik

sporočila: 2311

14. jul 2019 15:45

Lepo;  ce kdo od tistih, ki jih pogresamo slucajno kdaj pokuka sem, jih lepo pozdravljam in zelim vse dobro. Skoda, ker nam ne delajo vec druzbe... 

murnik

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

25. jul 2019 0:28

A ve kdo kje je smarty? Pogrešam jo in njene stvaritve.

 

mamamia

Yaxim  

član od: 13.9.2016

sporočila: 29

18. avg 2019 13:49

Pogrešam Breskvo. Vsak sem občudovala njena kosila v najbolj večni rubriki tega portala.

 

Breskva, javi se kaj!

Yaxim

anka  

član od: 7.9.2005

sporočila: 4627

18. avg 2019 17:05

Pa Pitončice za dolgo nisem videla na portalu. In bannane tudi ne (se iskreno opravičujem, če sem narobe napisala).

Tudi Stane.r ni.

NutellomAnka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

18. avg 2019 19:22

bannana je dokaj zaposlena, otrok lepo raste, blog je malce na stranskem tiru, enako kot oglašanje tukaj. Je pa res fletno dekle, sem jo osebno spoznala na enem blogerskem srečanju. 

Pitončice res že zelo dolgo ni, upam, da ji gre s slaščicami v redu. Enako s stano.r. Veliko se jih ne oglaša več, odkar so forumi postali drugačni, manj debat je v njih, pod recepti pa sploh. Včasih smo pod recepti razpredale, da je bilo veselje, veliko novega smo se naučili iz pripomb, nasvetov, priporočil, izkušenj drugih, mnoge so spraševale kaj in kako in nasveti so frčali na vse strani. No, tudi perje je včasih frčalo, kako ne bi v tolikšni množici raznolikih likov?  Zdaj pa je vse nekam zamrlo, drugače je, in človek se sčasoma tudi malo naveliča. Zid je prevladal, tam se pa ne najde vsak. 

 

Sama najbolj pogrešam naše ladje v debatah pod recepti. Sem pa z nekaterimi v stiku in se tudi srečamo kdaj čisto mmo kulinarike, čeprav smo se na tej strani spoznale in izmenjale številna mnenja. 

mamamia

Sporočilo je spremenil(a) mamamia dne 18. avg 2019 19:39

anka  

član od: 7.9.2005

sporočila: 4627

18. avg 2019 19:27

Mamamia drži.

Ko boš v stikih z bannano, ji pošlji lepe pozdrave!

Zid pa ni več, kar je bil, ko je zaživel.

Pozdravljam tudi Katarinči in Vrtejbenko! in tudi vsem pogrešanim.

Jaz mnoge recepte, kljub temu, da je polno slaščičarskih knjig, iščem tukaj. In bom tako še dolgo.

NutellomAnka

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

18. avg 2019 21:23

" Včasih smo pod recepti razpredale, da je bilo veselje, veliko novega smo se naučili iz pripomb, nasvetov, priporočil, izkušenj drugih, mnoge so spraševale kaj in kako in nasveti so frčali na vse strani. No, tudi perje je včasih frčalo, kako ne bi v tolikšni množici raznolikih likov? Zdaj pa je vse nekam zamrlo, drugače je, in človek se sčasoma tudi malo naveliča. Zid je prevladal, tam se pa ne najde vsak."

mamamia, lepo si zajela bistvo. To pogrešam. Če samo  par ur nisem pogledala na Kulinariko, se je že nabralo kup zanimivega novega branja. Sedaj pa po celem dnevu dva-tije zapisi , par slik na Zidu, dolgčas,skratka.

Ampak: šenkanemu konju se ne gleda v zobe. . Važno je, da ostajajo recepti in da nad delovanjem foruma še vedno skrbno bdi Jernej..

Cila

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

18. avg 2019 22:02

Seveda kljub drugačnosti še vedno pogledam na Kulinariko, itak, pa novosti spremljam. Ampak se mi zdi, da je volja za dodajanje novih receptov malce upadla, tudi blogov ni več kot smo jih včasih pisali. Seveda tudi jaz še brskam po bazi, čeprav sem aktivna tudi na eni kulinarični strani sosednje države, kot še nekaj naših članic, ima pa tista stran drugačen koncept.

Stvari se pač spreminjajo in mi z njimi.

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti