Kje so naše ladje

dočka  

član od: 23.12.2012

sporočila: 556

22. okt 2018 15:26

Mamamia tudi jaz pogrešam kar veliko naših članic in njihove kulinarične dobrote.  Ne pogrešam pa širokih razprav na zidu, ker so bile razprave velikokrat neresne in so včasih prešle mero dobrega ukusa. Morda je tudi to vzrok, da so se nekatete naše članice zavile v molk.  Sicer pa mislim, da je kulinarika v glavnem namenjena kulinaričnim temam. Pogrešam tudi naši dve igrici o kuhi in običajih. Mislim, da bo kulinarika zaživela, ko bo nastopil poznojesenski in zimski čas, ko bomo bolj v stanovanjih.

Glede dvigovanja IQ pa mislim, da bo bolje, da zaviješ v knjigarno in si tam nakupiš knjige z logičnimi nalogami za dvig IQ. V teh knjigah so čudovite naloge, ko te enkrat zasvojijo,  jih kar ne moreš odložit.  Zelo priporočam !!!!!!

Lep sončni popoldan

 

 

Dan je takšen, kot si ga naredimo.

dočka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

22. okt 2018 16:12

dočka, ni je knjigarne, v katero ne zahajam, a kak obisk z veseljem izpustim zaradi višanja IQ. Namreč, neka raziskava je pokazala, da imajo ženske z večjimi zadnjicami tudi višji IQ, pa si midve z limnol občasno privoščiva višanje ob čudovotih torticah mariborskih slaščičarjev ...

 

mamamia

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

22. okt 2018 18:11

Haha, oboje je fajn, duševna telovadba se razvije tudi ob klepetu in verjamem, da si imata s Sonjo kar veliko povedati. Lep pozdrav obema.  Je pa res, tistih debat, ki jih pogreša Mamamia, pa jaz tudi, pa verjetno še marsikdo, ni več in jih najbrž tudi ne bo. Včasih je res perje letelo, je bilo pa tudi poučno in zabavno.

 

naor

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

22. okt 2018 21:23

Saj vem, da sem zamočila, in mi je žal. Se trudim poboljšat. Moj IQ pa.... ah, saj ni, da bi govoril, včsih res ne vem več, kje pravzaprav tiči. 

 

lep pozdrav z  

(imajo pa tu nekaj dobrih stvari za IQ popravljat). 

Sonja

kozamurnik

sporočila: 2311

23. okt 2018 6:36

Tudi jaz pogresam mnogo prijaznih clanov in clanic, ne bi o imenih. Manjkajo kajpada ene tri, stiri,  zajedljive in vsevedne, vcasih hudo samovsecne. Ampak roko na srce, zaradi njih je bila ta stran zeloooo  zanimiva.

murnik

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

23. okt 2018 8:59

Loni prebere (skoraj) vse, piše pa precej manj. Po eni strani lahko rečem HB, da je tako, ker to pomeni, da sem precej manj ali skoraj nič na bolniški. Sem spakirala iz kapitale in že dober olimpijski ciklus rezidiram na kmetih in to tam, kjer je fajn zrak za lajšanje moje kronične bolezni, še boljši bi bil sicer ob morju, bi spokala in šla, a s službo na mojem področju verjetno tam ne bi bilo nič. 

Loni Makaroni

Katarinči  

član od: 27.12.2015

sporočila: 4488

24. okt 2018 8:24

Pogrešam mnoge ... Zidarke Spodbe, svensko, WhiteAndBlack, suziqatro, satilon ... S svojimi lepimi fotografijami narave & kulinaričnih dobrot so mi pogosto prav polepšale kak neprijeten dan.

Pa imenitne fotografije izbornih jedi, ki jih je objavljal Marjan z ... oziroma enkrat Marjanz alias pozabljeno geslo, hehe ... 

In Murka  bi tudi lahko spet prijela fotoaparat v roke ... ali pa vsaj večkrat komentirala

Pa mopsika ... vem, zakaj molčiš, a vseeno ... manjkaš, draga kulinaričarka.

Najbolj pa mi manjka Mygrace. Ena najbolj iskrivih, razgledanih, živahnih ter pronicljivih članic na KulSlo. Mygrace, če to bereš ... upam, da se vrneš.

Katarinči

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

24. okt 2018 12:31

Poleg vseh že imenovanih jaz pogrešam Ežoja, MBranda, Vrtejbenko....pa še mnogo drugih 

 

 

 

trac  

član od: 12.11.2010

sporočila: 568

24. okt 2018 15:17

Jaz pogrešam tudi staro stran... brez odvečnih reklam, ki se ti rolajo levo desno...

trac

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

24. okt 2018 15:38

Od zraka in dobre volje pač člastniki ne morejo živeti. Ni to jasno?

rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti