Kje so naše ladje

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

18. jun 2010 14:56

Lisicka, ne me hecat no, tebi kompliment, eno sem pa najbrž mal užalila - kompliment sicer ostaja, oni drugi sem se pa fejst opravičila in verjamem, da ni vzela za slabo, saj sva kar prijatle

rrr

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8687

18. jun 2010 20:00

Jaz pa že nekaj časa   pogrešam   V. jr.. Premišljujem, kaj če je šla v Južno..  . navijat.   

Pozdravček!

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

18. jun 2010 20:37

Že nekaj časa pogrešam Moderatorje! Japaja je tud nekam zgasnila..

Vanja

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 18. 2010 20:37

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

18. jun 2010 20:55

Pogrešam, unicorn, kuharico 37, jernejo, Matjaža ......  Sem pa zeooooo vesela, da se je Veri vrnila.

Včaih se mi zdi, da smo se izpeli. Če samo pogledam nazaj, koliko različnh tem z tehtno vsebino .... 

Več smo kuhale, pekle, si izmenjale razne izkušnje .... Življenje gre  naprej ... eni pridejo , drugi odidejo, tretji (v večini) hodimo predvsem samo še na obisk.

 

kobra 1

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

18. jun 2010 21:28

anamarija1 je napisal/a:

Mislim, da je namen te teme, da se nam res javijo take ki se niso zelo dolgo, recimo Galyka se ni javila najmanj 2 leti in jo zelo pogrešam, ker je bila vedno zelo prijazna punca, mirna, nikoli živčna, ali napdalna,  vedno pripravljena pomagat! Potem pogrešam zaradi njene duhovitosti, Julyo in Fakin 712, upam da nisem falila številko...

Kar ste vi omenile pa se tu pa tam javljajo, le da manj pišejo v forumih, tako kot jaz .

Joj, pozabila sem na Mambico, tudi ona je izginila, morda pa je sredi morja na kakem fish picnicu... in Miss Začetnico, morda je na kakem lepotnem tekmovanju...in Saro od Bande, verjetno je ustanovila kak "bend"

 

 

Za dober izgled imejte usta do ušes

 

 

Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 16. 2010 19:40

Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 16. 2010 19:42

 

Pozdravljeni vsi skupaj!

Sej vas skoraj vsak dan berem, samo oglašam se nič. Zdaj, ko vidim, da me pa nekdo le pogreša, sem se pa malo oglasila .

Je včasih preveč frčalo perje, pa se mi ni dalo niti brat, kaj šele kaj napisat.

Bodite fajn, jaz pa vas bom še naprej zvesto brala . Samo ne se kregat prosim.

 

LP!

fakin712

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

19. jun 2010 9:28

Evo, tudi jaz sem še med živimi!!! Naš dragi Hribovc me je opozoril na to, da me nekateri pogrešate ;-))) Res je, dosti manj sem tule, ker... no moj razlog za to poznajo tisti, s katerimi imam še vedno stike (privat). Nekateri so se obnašali, da je Kulinarika njihov portal, pa sem se raje umaknila. Še vedno berem in brskam, ampak je res, da se držim bolj v ozadju. Pametnejši odneha ;-)))

 

In tudi jaz sem med tistimi, ki pogreša tiste pristne odnose med nami, ki so bili nekaj let nazaj...

Lep dan in veliko se smejte

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

19. jun 2010 20:26

Veliko nas je, ki si želimo pristne odnose.Sem novinka med vami,ampak kulinarika je že povsem "moja" luka.Potrudimo se, da nam bo spet lepo.Več nas bo,lepše bo. Včasih pa tudi spreglejmo kakšne pripombe, ki nam niso všeč. naor

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

20. jun 2010 19:21

kobra, štroklja verjetno še leti domov, ker je ravno mela precej dela (majamarko in atina...) Upam, da hitro najde in se kaj javi. Je pa fino videt, da se te kdo še spomni in celo pogreša. Se mi pa zdi, da gre to precej kot ena kaskada - če se vsi kregajo, potem ostanejo tisti, ki jih to ne moti in odidejo tisti, ki jih. Če se vsi bolj prijazno pogovarjajo, grejo tisti, ki se hočejo kregat, ker jim je dolgčas in ostanejo tisti, ki se pač ne marajo kregat. En drugega za sabo potegnemo - nehote in nevede, se mi zdi... Vsaj tak občutek sem dobila po zsjih...

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

20. jun 2010 19:45

Kako že pravijo - v dobrem in slabem - in to je to

rrr

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

20. jun 2010 20:02

, je tudi v svoje gnezdo pravkar eno krasno  odložila.

 

kobra 1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti