Kje so naše ladje

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 930

17. jun 2010 13:38

Pa Lady_L, Julya, Vrana te se tudi pogreša reza

terlikar 1  

član od: 10.3.2005

sporočila: 994

17. jun 2010 16:04

Pa Tjas , Val , Drot.... uh , bi se jih precej našlo .

Bernarda

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

17. jun 2010 16:10

Evo, jaz sem še tukaj, :  ) Na forum resda ne hodim več, nimam časa, se ukvarjam in pripravljam polno drugih zadev, :  ) Pa tudi, kot ste rekle, nekatere ladje niso dobrodošle, (bile) ali pa (ne bojo), čeprav jaz KulSlo dojemem kot svojo matično internetno postojanki in sem ji iz tega razloga zvesta. Ena je dobro rekla, come to mamma, :  )

Pa ne, da jih je toliko "šlo" od tu dol? Saj se spomnite, kdaj so bili "zlati časi" Kulinarike, he, he. :  )

lidka

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

17. jun 2010 20:55

Jaz sem dolgo prebirala forum,preden sem se registrirala.Tukaj se počutim skoraj kot doma.Zanima me ali se družite vsako leto, ali na nekaj let, ali samo, ko kdo samoiniciativno organizira srečanje.Bilo vas bi lepo videti v živo, ker si vas zdaj predstavljam po svoje.Npr.mamamia, mislim, da si blond, vedno nasmejana in duhovita,zgovorna... naor

Košuta  

član od: 8.7.2008

sporočila: 199

17. jun 2010 21:29

Jaz si pa Mamamio predstavljam kot ljubko damo z rdečerjavimi lasmi, olivno poltjo ter širokim nasmehom. Podobno lady, ki ustreza tej predstavi, videvam na aerobiki, pa sem jo pri sebi kar krstila za mamamio (potem pa mamamia pove, da je iz MB).

Pa Vendelino jr. tudi kar naprej "videvam" vsakič, ko me zanese okoli Maxija ali Metalke

 

Ja, bi bilo lepo spoznati nekatere obraze.

Košuta

Sporočilo je spremenil(a) Košuta dne 17. 2010 21:30

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

17. jun 2010 22:01

naor, Košuta, lahko vam jaz mal pomagam, da si bolje predstavljate nekatere obraze, jaz sem že dalj časa na kulinariki in nekatere sem že spoznal. Recimo dragička, je študentka ( se mi zdi nutricionizma ), prevaža se do faksa in okoli na kolesu, vaga enih petdeset kil ( skupaj s kolesom ), vendar je manjše postave, pa ni videti sestradana. O mamamii imate napačne predstave: predstavljajte si eno mamamio na Siciliji, ki kuha za veliko družino: ženska, da je kaj, zmeraj s kratkimi rokavi in globokim dekoltejem ( zakaj bi kaj skrivala ), tehta enih 120 kg ( saj sama pravi, da dobrega telesa ni nikoli preveč ) vendar , tudi zaradi višje postave, sploh ni videti, da bi bila " premočna " ). Po postavi ji je zelo podobna elaphus. Vendy, my dear lady frend, je manjse postave, mal bolj " na okroglo " ( ne rečem, da je premočna ), poznavanje mode je zgolj teoretično, oblečena zmeraj v jeans in moške srajce..........

Jaz sem študent ( gerontologije in hispanistike ), to itak veste, imam rahle zdravstvene težave, zdravniki pa nič ne znajo, rečejo mi zmeraj enako, češ da preveč sexam in premak pijem, no saj ne rečem....... ampak ne more bit to krivo za vse. Če vas še kdo zanima, kar vprašajte...........

ežoj

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

17. jun 2010 22:05

Ežoj, hvala za ta pojasnila .

Jaz sem imela čisto napačne predstave o vseh naštetih .

MM

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

17. jun 2010 22:29

Tudi jaz jih nekaj pogrešam. Migla

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

18. jun 2010 0:11

Hvala za nazoren opis.A ni zanimivo, Dragičko sem si predstavljala kot eno visoko, malo bolj močno Prekmurko.To pa zato, ker tako obilno kuha in če kaj dobrega skuhaš, potem menda ja tudi kaj poješ in se ti to tudi pozna.No, pa ni tako. naor

kozamurnik

sporočila: 2311

18. jun 2010 5:22

naor, ne verjet opisu našega študenta! Sicer nobenega osebno ne poznam in zato tudi ne "pogrešam". Ker s to zadevo je tako, da si zapomnimo tiste, ki veliko pišejo-ampak le, če imajo posti tudi vsebino.Ali stil pisanja, ki ga premore vendy. Njo se takoj pogreši. Ko pa kdo na dolgo in široko razlaga vsako podrobnost in odgovarja vsevprek in skoraj na vsako temo, brez trohice humorizma, ni zanimiv.Zna biti celo vsiljiv.Ne mislim osbno nikogar, to je splošno znana ugotovitev Spoznala bi jih rada kar nekaj, Vendy prav gotovo. Tudi matildo, rimljanko, mamamio, avtorico teme, pa katka lopatka in mama F sta vedno prijazni. Pa mnogo drugih. murnik

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti