Otroške nogometne majice

micogica  

član od: 29.12.2005

sporočila: 209

tema odprta - 16. jun 2010 5:49 | ogledi: 3.274 | odgovori: 4

Za darilo v tujino sem nameravala kupiti otroške nogometne majice (da se malo izpsimo kakšna žogo-nogo velesila smo). Žal jih je v moji vasi zmanjkalo in jih ne bo predvidoma do konca meseca. Jaz jih pa potrebujem že ta teden.

Jutri grem v prestolnico in bi bila zaradi obilice ostalih opravkov zelo vesela namiga kje jih še imajo, da ne bom po nepotrebnem tratila časa.

Hvala za morebitno pomoč in lep dan.

micogica

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

16. jun 2010 6:19

Morale bi jih imet športne trgovine, se mi zdi, da sem jih v kar nekaj trgovinah po LJ opazila, pa je šlo mimo mene. Ne vem, kakšno velikost rabiš, za pamžka jo je prijateljica dobila v Baby cebtru, spomnim se tudi, da sem jih videla  v Hervisu, samo ne vem, če ravno otroške. Če narediš en giro po BTC-ju, jih sigurno kje najdeš. Če pa ne iščeš originala ali ponaredka, imajo pa v Intersparu več otroških nogometnih majic z napisom Slovenija.

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8687

16. jun 2010 8:48

Jaz jih videvam v: Zari, H&H, Interšparu..., v trafikah imajo majico, kapo in šal, v Interšportu.

 

Pozdravček!

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

16. jun 2010 10:28

Hervis, Interšpar, Interšport. Imaš vse od majic in šalov do japank.

saša

micogica  

član od: 29.12.2005

sporočila: 209

17. jun 2010 22:07

Sem našla in kupila. Hvala vsem, ki ste me napeljale na pravo pot. micogica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti