Darilo za teto

jocy  

član od: 12.11.2009

sporočila: 28

tema odprta - 10. jun 2010 8:47 | ogledi: 5.449 | odgovori: 8

Sem v dilemi kaj kupit teti za rojstni dan. Zelo rada ima rože, samo vsa leta sem ji kupovala rože.. Za letos bi pa rada kaj bolj izvirnega.. Ima kdo od vas kakšno dobro idejo?

Lp

jocy

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

10. jun 2010 9:29

Ker se taka vprašanja tu gor kar ponavljajo, samo da je namesto tete včasih stric ali pa bratranec, tudi jaz ponavljam običajno vprašanje, preden kaj odgovorimo; osebe navsezadnje sploh ne poznamo, kao naj torej predlagamo?

- koliko je teta satra

- kakšne ima navade

- kaj jo, razen rož, še veseli, s čim se ukvarja?

 

Ker verjetno nima smisla, da ti predlagamo za darilo polet z balonom, če jo je strah višine in ni za avanture, ali da ji podariš masažo, ki je morda sploh ne mara?

 

Če ima rad rože: kaj če ji za hec podarite komplet vsemogočega orodja in pripomočkov za "obdelavo" rož, zraven tuid ličen komplet za zalivanje in škropljenje rožic, rokavice ....Vse v košarici, v katero zlaga natrgane rože?

 

A hodi v hribe - pohodniške palice so lepo darilo, pa kak nahrbtnik.

 

A rada kuha? Meni so prijatelji v leseni škatli prinesli toliko različnih začimb, kolikor let se je nabralo?

 

Ali pa ji kupi ležalnik, na katerem bo lahko počivala v senci in opazovala svoje rožice?

 

mamamia

mamamia

neznan uporabnik

10. jun 2010 9:32

Ali pa eno lepo vazo za rože japaja

baška  

član od: 24.3.2008

sporočila: 221

10. jun 2010 12:43

ali pa kakšen izlet v botanični vrt, ali pa preko potovalne agencije izlet z ogledom kakšnega parka? Mimogrede, v jeseni sem bila na Boromejskih otokih. Čudovit izlet! lp baška

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

10. jun 2010 17:24

Hčerka je pred kratkim brala Anico. Tam se je glavna junakinja spraševala, kaj podariti mamici za materinski dan. Na idejo 'rožo' je odvrnila: to je enako, kot če bi peku podarila žemljico :)

No, posebne ideje nimam (tisto od Mamamie z orodjem mi je pa všeč).

Atina

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

11. jun 2010 10:08

mamamia je napisal/a:

Če ima rad rože: kaj če ji za hec podarite komplet vsemogočega orodja in pripomočkov za "obdelavo" rož, zraven tuid ličen komplet za zalivanje in škropljenje rožic, rokavice ....Vse v košarici, v katero zlaga natrgane rože?

  mamamia

Tudi meni je ta ideja vsec.. morda tudi vrtnarski predpasnik, slamnik , skornje za na vrt . Narocnino na revijo ( Gaja )? lp lucka

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

11. jun 2010 14:09

Ali pa kako dobro knjigo o vrtnih, notranjih, nevemkakšnih rastlinah, zeliščih,... Drugače pa je Mamamiina ideja z orodjem odlična!

saša

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

11. jun 2010 14:14

Mlinček za kavo.

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

11. jun 2010 18:39

Ali ima ta teta vrt, ali ima samo rada rože??? Jaz bi ji kupila bonboniero! naor

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti