Majamarko je postala mamica

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

13. jun 2010 10:56

...pa smo doma...doma je res najlepše. Najlepša hvala za vse izrečene želje. Mala sta kar pridna, Svita občasno malce trebušček matra, pa masiramo in se crkljamo, oči je ravno v šopingu za kapljice - za vsak slučaj, da je pri roki. Mamica lepo okreva, oči posluša in bere nasvete tete Veri;) Sta bolj drobižka, sicer oba čez 2 kg. Zdaj sta mi dala par minutk časa, da se oglasim tu in tam. Blanchy - že tvoje delo je dedija neskončno osrečilo, včeraj je bil pa slap;) So vsi stari starši tak veseli. Svit je ati, Lucija pa pravijo da moja sestra, hm...jaz pa vse to prenašala dobrih 35 tednov;) Uživajte in radi se mejte, da bosta naša črvička imela veliko sokuharčkov čez par let;) Anita...upam, da te je včerajšnji mms pogrel in si v Rimu;)

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

13. jun 2010 16:19

Uživajte in se crkljajte, družinica! veliko zdravja in dobre volje, mami in atiju pa mirnih noči in veliko smeha ob novih dogodivščinah s tamalčkoma.

Čestitke!

Mojca

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

13. jun 2010 22:17

majamarko je napisal/a:
Anita...upam, da te je včerajšnji mms pogrel in si v Rimu;)

Ja veš da, še sem tukaj ... bi bilo pa že čas, no ... Pa ena lunina mena je bila in sem upala, da me 'pretera', pa nič.

Hvala za MMS, krasni štručki sta spekla! Malo ti pa zavidam, ker je vse to že za tabo :)

Atina

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

14. jun 2010 12:33

majamarko je napisal/a:
...pa smo doma...doma je res najlepše. Mamica lepo okreva, oči posluša in bere nasvete tete Veri;)
Če bo karkoli prav prišlo, bom vesela;) Če karkoli rabiš, povej. Atina, tile, čez rok otročki so prav fajn, veš;) Imam eno čez rok in eno pohitevalko, vsaka ma svoje pluse:) Ampak otroci ne vejo, kdaj so jim datum postavili, oni pridejo ven, ko so oni pripravljeni - če tako gledaš, je lažje čakat - jaz sem Ronjo kar čakala, so bili vsi bolj nervozni, kot jaz. Tako da si reci, da očitno rabi še kak dan crkljanja v trebuščku. Je bojše, če so kasneje, kot če so prej (manj zlatenice ipd...) Pusti luno, pa rajši uživaj še zadnje dni mira, hehehe:)

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

14. jun 2010 12:51

Anita, jaz sem imela v glavi vikend, pa sta vztrajala da morata preizkusit vožnjo z rešilcem...sta že prec neki special, dvojčki pač Veri, tvoj nasvet v članku bo tudi prav prišel...ati bi ju že kam postavil, he he ne da je bila previjalna že parkrat polulana, samo da se naštima nova plenička Sem pa zadnje nosečniške tedne kar pozabila...mislim tiste muke - otekanje, križ, nespanje, na koncu res ostanejo samo lepi spomini Lp, Aja...pa smo že dober teden stari - nekaj minutk čez, juhuhu Sporočilo je spremenil(a) majamarko dne 14. 2010 12:53

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

14. jun 2010 13:29

Veri je napisal/a:
Atina, tile, čez rok otročki so prav fajn, veš;)

Vem, imam že dva čez rok :) Pa zakaj bi bil tretji izjema :)))

Atina

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

15. jun 2010 22:41

Majamarko, malo z zamudo, pa vseeno, iskrene čestitke

jasna

micogica  

član od: 29.12.2005

sporočila: 209

16. jun 2010 6:06

Za čestitke ni nikoli prepozno. Torej čestitam tudi jaz. Za dva korenjaka pošiljam dvojno dozo lepih želja. micogica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti