Lokal s plesno glasbo???

nemeja  

član od: 29.3.2007

sporočila: 83

tema odprta - 7. jun 2010 12:52 | ogledi: 4.173 | odgovori: 7

Ali kdo pozna kakšen lokal s plesno glasbo, ampak ne s samo eno zvrstjo glasbe, kot so recimo razni salsa ali pa swing lokali? Rabim za praznovanje rojstnega dne. Mogoče kakšna gostila ali pizzerija z živo glasbo. Ne ravno kak fensi lokal, kjer moraš biti že skoraj Venturinijeva, da lahko kaj zaplešeš, na koncu pa še celo plačo pustiš za večerjo:)

nemeja

Gigi_84  

član od: 26.8.2008

sporočila: 331

7. jun 2010 12:57

Draga nemeja, mogoče bi bilo fajn, če bi nam še povedala regijo. Da ne bodo punce iz Kopra veselo razlagale kje je cel žur, ti pa si iz npr. Murske Sobote :) Gigi_84

neznan uporabnik

7. jun 2010 13:09

Ja, jst jih poznam ogromno, sam povej, kje hočeš? Los Angeles, Horjul, Ravalpindi, Beograd, Spodnji Kašelj, New York.... Ajdi, lep dan še naprej! japaja

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

7. jun 2010 13:29

A hočeš muz'ko z žlindro al' s kalamari? Stvar je pa taka: za malo denarja je malo muzika in za več denarja je več muzike. Ponavadi se za take veselice najame kakega s.p. ja, ki se ukvarja z igranjem na prireditvah. One-man band računa na ure+prevoz in to ti gre potem od kakih 300 EUR navzgor. Z vsakim gostilničarjem, ki da kaj nase, se da dogovoriti, da gre druščina v eno sobo v gostilni, tja gre še one man band in potem se v tisti sobi naredi plesnjak in potem se pač raj, kot se raja. Samo, pri takem rajanju se ponavadi zgodi, da ljujde blazno veliko popijejo vode in kav (in ljudje imajo vedno večji apetit in žejo, kadar jim ni treba plačati zapitka) in vsega še zraven in potem, ko pride račun, je težko, da bi na osebo prišlo manj kot 50 EUR/osebo. Vendelina jr.

Viva Meier  

član od: 20.12.2009

sporočila: 673

7. jun 2010 16:14

Nevem koliko je stara vaša druščina, a če ste med mlajšimi predvsem še po duši in če vas je neko pribljižno obvladljivo število bi se morda dalo it najprej na večerjo pa potem lepo vem. Tista klasika, ko se cel večer čmari u eni sobi je prepogosto obupno moreče, ker je stvar brez plana, koncepta beri animatorja ali gostiteljsko podkovanega slavljenca. Če greste pa najprej jest, lahko po vašem okusu in finančni sposobnosti u nulo izberete kraj, potem pa lepo premik drugam kjer bo se bo počelo kaj drugega. In spet si lahko super najdete prostor za več plesa in druženja ob kakem koktailu ipd. Če ste v kakem malce večjem mestu tudi "izvorno" je vsa stvar še bolj preprosta, ker se da transport lepo opravit s taksijem za nizek denar pa še nazdravi se lahko brez skrbi s slavljenko, no če ne boste pa tudi kje pa kje našli kakšnega, ki se bo zaradi teh in onih razlogov vzdržal kozarčka ali dveh ;) Viva Meier

nemeja  

član od: 29.3.2007

sporočila: 83

8. jun 2010 10:36

Sem se kar nasmejala ob vaših odgovorih, predvsem Vendelinin je zanimiv :) Ampak ni tisto kar bi jaz rada. Bolj mi je povšeč varianta Viva Meier. Smo bolj iz periferije, tako da se bo treba v vsakem primeru nekam zapeljat - ali proti Celju ali pa proti Ljubljani. Tako da prosim kak namig v tej smeri. lep dan, nemeja

sjaj  

član od: 16.10.2007

sporočila: 47

9. jun 2010 11:50

Mi smo včasih, ojej, kakih 20 let nazaj, hodili na Bled. Hotel Park, morda? Ob sobotah so imeli živo glasbo in kljub moji takratni rosni mladosti, sem raje hodila tja kot pa v disko. Bo treba spet it ... sjaj

j04  

član od: 19.11.2004

sporočila: 119

9. jun 2010 15:10

Hojla! To je že malo bolje,če vemo lokacijo.Dobra plesna glasba je vsak petek in soboto v kavarni hotela na Dobrni.Res je v tem primeru malo manj možnosti za dobro večerjo, saj strežejo, mislim da, samo kakšen tatarski biftek ali kaj tako malo.... Prvi in tretji petek v mesecu je tudi prava plesna glasba v HOTELU HUM v Laškem.HRANA SUPER!! Zelo super pa so plesni večeri v IGRALNICI MOND V ŠENTILJU! Poglej njihovo spletno stran. Vem, da je 26.6. plesni večer,katerega organizira plesna šola SALSERO. Naj napišem še to, da je to prava plesna glasba za vse kateri obvladajo vsaj malo korake STANDARDNIH in LA plesov. j04 Sporočilo je spremenil(a) j04 dne 09. 2010 15:16 Sporočilo je spremenil(a) j04 dne 09. 2010 15:22

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti