Nujno; telefon, nokia 3200

home made  

član od: 26.5.2010

sporočila: 91

tema odprta - 4. jun 2010 18:58 | ogledi: 6.547 | odgovori: 7

Lep pozdrav vsem kuharjem in kuharcam:)

Mene pa zanima, če ima še kdo doma, sicer že precej star telefon-nokio 3200. Moj telefon imam na popravilu, pa sem za ta čas doma našla tega. zdaj pa problem..vse številke sem shranila na telefon(ne sprašujte zakaj, ker niti sama ne vem) pa mi je sedaj crknil še ekran na tem telefonu(nokia).

Kaj želim od vas?

Da se mi javi morebitni imetnik nokie 3200, da izvem kako izgleda meni, in poskusim skopirati številke na sim kartico.

Vem da sem zakomplicirala...se opravičujem..

Probati ni greh. Če ne bo šlo po tej poti, bom pač prisiljena ubrati novo, dražjo.

Hvala vsem...:)

home made

manevem  

član od: 9.11.2006

sporočila: 80

4. jun 2010 20:28

Aja, še neki: mogoče se ga da z usb kablom (al pa kakšnim drugim) priklopiti na računalnik, pa tam dobiti shranjene številke.

manevem

bivsamiska  

član od: 23.8.2006

sporočila: 47

22. okt 2014 14:16

Bom kar v tej temi nadaljevala.

Ima mogoče kdo doma kakšno staro Nokio 3510i v zlati, rumeni ali kakšni drugi barvi (razen modre), lahko tudi samo ohišje, ni potrebno da je delujoča. Potrebujem jo za dele (v bistvu rabim samo ohišje), ker je ena temno modra že pri hiši in prihaja do zamenjav. Telefon je za starejši par, ki ima že eno tako nokio in sta navajena uporabe.

Prisrčna hvala!

 

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

23. okt 2014 7:31

Še vedno lahko vzameš na bolhi rabljen aparat. Pri nas doma ima tašča isto škatlico in se sploh noče ločiti od nje. Imeli smo še eno nekje, pa se ne spomnim niti barve niti tega, kje je (če se sploh še kje valja).

http://www.bolha.com/telefonija-gsm-aparati/gsm-te

Loni Makaroni

bivsamiska  

član od: 23.8.2006

sporočila: 47

23. okt 2014 9:41

Loni je napisal/a:

Še vedno lahko vzameš na bolhi rabljen aparat. Pri nas doma ima tašča isto škatlico in se sploh noče ločiti od nje. Imeli smo še eno nekje, pa se ne spomnim niti barve niti tega, kje je (če se sploh še kje valja).

http://www.bolha.com/telefonija-gsm-aparati/gsm-te



Loni Makaroni

 

Hvala Loni.

Ja, ti aparati so super za starejše ljudi.

 

 

ultranova  

član od: 30.11.2010

sporočila: 529

23. okt 2014 16:31

V naši hiši je sigurno,poiščem ga,pa ti javim

ultranova

bivsamiska  

član od: 23.8.2006

sporočila: 47

23. okt 2014 16:37

ultranova je napisal/a:

V naši hiši je sigurno,poiščem ga,pa ti javim



ultranova

 

Super!

Ti pošljem ZS.

lp, ana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti