Čas je za nogomet!!!

macas  

član od: 9.6.2010

sporočila: 6

11. jul 2014 10:30

Lep pozdrav po dolgem času!!!!!!

Ja, spet fuzbal...........zanimivo ,čeprav ni naših...

ampak še malo, pa bo košarka.... Z NAŠIMI  !  Komaj čakam, takrat bomo tudi kakšno rekle.....

macas

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

13. jul 2014 23:26

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

GGGGGOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

mamamia

Sporočilo je spremenil(a) mamamia dne 13. 2014 23:28

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

13. jul 2014 23:46

hehe, Vanja, kdor zna - zna ...

 

 

ELF!  ELF! ELF!

Sem pa mislila, da bo Messi vendarle dal gol iz zadnjega prostega strela. Velik igralec je, privoščila bi m do nasu. 

 

Se vidimo na  naslednjem športnem dogodku!

mamamia

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

13. jul 2014 23:53

To je to!

 

Vse je tako, kot mora biti

Mojca

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

14. jul 2014 0:10

Vendelina jr., upam, da gledaš tole podelitev pokala. Lepo lepo te prosim za razlago, po kateri logiki domnevaš, da so oblekli tele "stevardese", ki držijo medalje ...

 

 

Čestitke, zlati Elf

 

in čestitke najboljšemu  golmanu prvenstva!


Mojca

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2343

14. jul 2014 0:21

MamaF, dober okus imaš! Si me prepričala s slikami in "smo zmagali"! 

Katrca11

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

14. jul 2014 0:50

Čestitke tudi kolegici SuzaniZ, ki je dobila stavo, če se prav spomnim

 

Seveda pa nikakor ne smem pri pohvalah izpustiti "mojega" junaka Bastiana, ki se je danes na zelenici dobesedno krvavo boril!


 

 

PS: mamamia in Vendelina, kdaj torej povabimo zmagovitega selektorja na delavnico "bonton za prave moške" in "Vendelinin tečaj izbire prave srajce in frizure"? Ker danes SPET ni oblekel praznične bele srajce, res pa je, da je tale temno plava kar "trpežna", se ni skoraj nič zmečkala v 120 minutah 



Mojca

Sporočilo je spremenil(a) mamaF dne 14. 2014 01:36

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

14. jul 2014 1:32

mamaF, stevardese so v uradnih uniformah letalske družbe Emirati, takšne so tudi na njihovih letalih, in Emriati so eden glavnih sponzorjev minulega Wc. Zato to bile tako oblečene. 

 

O vabilih pa ... hm, jaz bi šla morda raje v Grčijo tistega lepega golmana gledat, pa Iranca tudi, vedve z Vendy pa z Nemci oporavita ... Volk sit, koza cela. 

mamamia

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

14. jul 2014 1:44

Čaki malo, torej so dejansko vlogo "hostes" opravljale prave stevardese?  (jaz sem namreč tisto o "stevardesah" zinila kar tako, ker so me uniforme sponinjale najnje, hehe)
Kakšno zvezo a imajo s podelitvijo pokalov stevardese? Samo zaradi sponzorstva? Hmmm, ja, no, česa takega si pa res nisem predstavljala Je pa res, da če je ta uniforma prepoznavna po celem svetu, letenja vajeni gledalci (ki nimajo takih filmskih scenarijev v glavi kot jaz) takoj prepoznajo "Emirate", imaš prav 

 

Grčija in Iran praviš, ni slabo, ne.
Ajaaa, tička, ti imaš seveda že veze v Iranu, hihi. OK, ampak enkrat jeseni se pa vseeno lahko dobimo na eni pijači, kjer bi razdelale vse možne scenarije na temo "kaj bi, če bi ..."

Mojca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti