Čas je za nogomet!!!

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

9. jul 2014 20:31

Ojojoj, po nosu si vrta in "mačko" še poje. Mogoče je pa prav to recept za vrhunske predstave njegovega elfa?  (pa saj ga bova z mamamio v roke vzeli, ko bo prišel k zvestim navijačicam po čestitke, pa ga ponovno naučili manir. A ne, mamamia? 

Jaz sem jih tudi brskala iz nosa, ko sem bila otrok. Ampak mi ni uspelo postati nogometna selektorica. Ne rata vsakemu 

 

Spagon, jaz te imam na sumu, da si malo fauš  (saj te imam rada, nooo )

Sicer pa. Emocije so v mojem svetu za južnjake in mediterance. Emotivni so kamot Španci in južnoameričani, od Nemcev pa takih emocij nimamo kaj čakat. Oni pridejo delat, ane. In kar počnejo, počnejo popolno.
Zato bi imela sama najhujše "delo" če bi morala "sodit" tekmo Nemcev proti Špancem. Ker me privlačijo oboji, Nemci zato, ker so "stroj za rušenje" in Španci zato, ker znajo plesat po igrišču.

 

Ajde, gremo naprej. Danes navijam za Argentino, ker bi rada fajn kontrasten finale gledala

Mojca

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

9. jul 2014 21:43

Hahahhahhah Mojca, ne ne, nisem nič fauš. Zadnjič je ena punca prilimala na Facebook stran Nogomet za punce ta filmček in sem ga na žalost pogledala. Pa niti ne do konca, ker mi je že kmalu na začetku obrnilo želodec :)

Zdaj grem pa gledat tekmo. Vseeno mi je kdo zmaga, bom pa morda med tekmo razvila simpatije do enega od moštev. Upam, da bo veliko golov, pa ne tako kot včeraj, da se mi ne bo spet kdo zasmilil :D

saša

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

9. jul 2014 23:14

limnol je napisal/a:

 

Sem pa včerajšnjo tekmo gledala na kavču poleg Nizozemca. Moram reči, da se je kavč tresel kot že dolgo ne



Sonja

 

???

 

Just asking....

Vanja

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

10. jul 2014 8:20

Včerajšnja tekma je bilo nekaj najbolj dolgočasnega, kar sem gledala zadnje čase. Zehala sem že po 20ih minutah, zaspala v drugem polčasu. In niti 11metrovke me niso zbudile.

saša

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

10. jul 2014 8:28

Jaz sem zaspala že po 10 minutah

Vendelina jr.

Andrejmocnik  

član od: 3.7.2014

sporočila: 17

10. jul 2014 8:36

Kakšno nesrečo imam, ne gledam tekme Brazilija-Nemčija, kjer so goli kar padali, pa se odločim tekma Argentina-Nizozemska, pa je tekma za zaspat. Mogoče bo finale kaj zanimivejši

Andrejmocnik

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

10. jul 2014 9:11

Vendelina jr. je napisal/a:

Jaz sem zaspala že po 10 minutah



Vendelina jr.

 

Jaz sem omagala po prvem podaljšku ... komaj ostala budna (no, sem pa vmes Charlieja gledala, tudi res ...)

mamamia

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

10. jul 2014 10:46

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

limnol je napisal/a:

 Sem pa včerajšnjo tekmo gledala na kavču poleg Nizozemca. Moram reči, da se je kavč tresel kot že dolgo ne

Sonja

???

Just asking....

Vanja

 

Ni bilo mišljeno kot pritožba, samo opis stanja

Je bilo pa včeraj zato toliko bolj mirno...

Sonja

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

11. jul 2014 0:36

spagon je napisal/a:

Včerajšnja tekma je bilo nekaj najbolj dolgočasnega, kar sem gledala zadnje čase. Zehala sem že po 20ih minutah, zaspala v drugem polčasu. In niti 11metrovke me niso zbudile.



saša

Jaz sem gledala začetek, nato pa se je razbesnela nevihta z grmenjem in sem morala za dobro uro izklopit modem in računalnik. No, pa ni glede na videno na začetku in kasneje zadnjih 20 minut podaljškov, ni bilo nič hudo, ker tekme pač nisem spremljala. Dolgčas, res.

 

No ja, vsaj finalni par je zdaj po mojih željah

Mojca

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

11. jul 2014 9:20

Meni je toliko lažje, ker bi se v primeru evropskega finala težko odločila za koga navijat; saj sem pristaš elfa, a vedno tudi ne ...

Je pa res, da je igra, kot so jo pokazali na tekmi z Brazilijo, skorajda neponovljiva. Bomo videli.

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti