Čas je za nogomet!!!

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

3. jun 2010 17:45

Neodvisno od tega, kako spremljate ali pa ne spremljate nogomet, je pa to svetovno prvenstvo za vse lepa priložnost, da se naučimo kaj o tej zanimi deželi. In da razmislimo o inspirativnem Nelsonu Mandeli, ki je bil 27 let zaprt, pa po prihodu na prostost ni trosil sovraštva in zagrenjenosti vsenakoli, temveč je svojo izkušnjo transformiral v zgled, kako se gre naprej. Če kdo v teh stavkih kaj bere med vrsticami - to je bil tudi moj namen. Vendelina jr. Z gornjim tekstom se tudi jaz strinjam in mislim, da je kar se mene tiče namen dosežen. Sicer pa tudi men dol visi. Bom pa z veseljem pogledala in navijala za naše. zeta

neznan uporabnik

3. jun 2010 18:08

Nola, pravilno bo: et .. japaja

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 930

4. jun 2010 14:42

lepo pa bi bilo, če bi se moški držali besedila "na fuzbal me pust", kaj bi vse naredili, da bi šli na tekmo. Po Vendelininem zapisu pa tudi jaz čisto drugače gledam na nogomet kot sem prej. Obilo užitkov ob gledanju nogometa. Za pokušino že zvečer. reza

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

8. jun 2010 0:40

Ajej, punce, kaj jaz zamujam zaradi lepega vremena, ko ni volje za tipkovnico čepet

Spagon bi me zasluženo s tenko šibco po tazadnji, tole temo zamudit, to se pa za pridno punco res ne spodobi

Torej: v petek začnemo navijat - pred tem pa, drage moje, dajte si duška in se sprehodite skozi tole anketo:

http://www.siol.net/Trendi/Avenija/Fuzbal_po_zens

Moj rezultat: po podrobnem guglanju za vsaj petimi fotkami vsakega od njih sem se odločila za našega, enega in edinega, golmana (jap, ste vidle zdaj mojo šibko točko) Samirja!

Jutri grem  podrobno čekirat še reprezentance, sumljivo okusne že od daleč izgledajo čokoladno - kapučinske kombinacije Francije, Paragvaja, Brazilije ... hmmmm še bomo brskali

Mojca

Sashika  

član od: 29.3.2006

sporočila: 639

8. jun 2010 5:41

Mene so letos fantje izzvali in igramo Fantasy football (Fantacalcio), tako da imam še dva dni časa, da sestavim svojo ekipo. Zaenkrat sem se odločila za Casillasa, Vidića in Malouda-ja, manjka še malo študija Sashika

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

8. jun 2010 10:25

Ajej, mamaF, lepo si mi polepšala jutro s tem linkom! Težka odločitev, ampak na koncu sem tudi jaz izbrala Samirja. Luškan in postaven, pa še naš je

Ugotavljam da mi je Fabio Cannavaro vedno bolj všeč, sploh zdaj, ko sem ga malo bolj podrobno preučila z guglanjem.

 

saša

vikica  

član od: 25.4.2009

sporočila: 560

8. jun 2010 11:46

Imam vnuka, ki igra nogomet aktivno vendar ne ve prav ničesar o naši ekipi, jaz pa kot mlajša upokojenka ,sem si že vse izpisala, lepo razporedila kje kdo igra in tako pripravila za začetek SP. Vendar me zanima za sedaj samo ena tekma, Slovenija:ZDA. Želim si za naše samo to zmago pa so moje želje glede njihove uvrstitve zadovoljene. Tako bi lahko dejali, da smo "nabrisali" dve velesile. Rusijo smo že/oh kakšen užitek je bilo gledati poklapanega Medvedjeva/, američane pa še bomo. Saj ne, da bi me nogomet kaj posebej zanimal , vendar moraš biti na tekočem, kaj se dogaja okrog tebe. He,he,he!!!

vikica  

član od: 25.4.2009

sporočila: 560

8. jun 2010 11:48

Nisem vedela, da so na tem forumu takšne pohotnice.

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

8. jun 2010 12:00

vikica je napisal/a:
Nisem vedela, da so na tem forumu takšne pohotnice.

Vikica, kakšne pohotnice, mi smo ... športnice

 

PS. Roque Santa Cruz - Paragvaj ... hmmmmmmm

http://habs.theoffside.com/files/2009/04/roque0404091.jp

Mojca

Sporočilo je spremenil(a) mamaF dne 08. 2010 12:04

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti