Čas je za nogomet!!!

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

tema odprta - 3. jun 2010 10:12 | ogledi: 37.490 | odgovori: 540

Ne vem kako je pri vas, mene že lep čas daje nogometna mrzlica; berem vse o ekipah (predvsem o mojih najljubših), zbiram nalepke in polnim album, poslušam komentarje o zmagovalcih in poražencih, skratka, komaj čakam, da se začne in nestrpno odštevam dneve do 11.6! 

In potem, da lažje počakam, gledam take zadeve:

saša

banana130  

član od: 22.12.2009

sporočila: 228

3. jun 2010 10:37

Spagnol zelo lepo, da si že sedaj taka zvesta navijačica. Jaz se segrejem šele po nekaj tekmah, me pa potem nihče ne ustavi. Na italjanski TV sem pa predkratkim gledala eno odajo, v kateri imajo sodnika. Ljudje pridejo tja z različnimi zgodbami in sodnik odloči kot bi bili na sodišču kdo ima prav. No tisti dan ko sem gledala je ena gospa tožila moža, ker je brez njene vednosti že pred mesecem dni povabil prijatelje na njihov dom ,da bodo gledali tekme in ona naj bi jim kuhala. Na žalost ker sem tudi jaz kuhala sem zamudila razsodbo sodnika. banana130

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

3. jun 2010 12:37

Joj, tale uradna spletna stran od FIFE je pa en čisti dolgčas - se vidi, da so jo delali moški. Oni kao razumejo nogomet....pa kaj še. Pa kaj jaz rabim statistiko in zgodovine, kako je repka A premagala repko B leta 1972. Jaz hočem sličice. Cijelog stasa. Drugače, gška 7 in nemška 9 sta precej fotogenični. Pozitivno presenečena nad ameriško repko v fotogeničnem smislu. To utegne biti za našo nevarno. Po fotkah sodeč, Ronaldinho ni obiskal ortodonta. S takim zobovjem se copa-del-mundo ne osvoji. A tiste čokoladice iz Slonokoščene obale ste si pogledale? Vendelina jr.

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

3. jun 2010 13:02

Panem et circensis - pizze in POP-TVja.

Vsem predstavnicam močnejšega spola želim obilo užitkov ob ocenjevanju prešvicanih tipov, ki vidijo smisel v preganjanju ene same žoge. Privoščite si.

LP

Drejček

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

3. jun 2010 13:03

Ronaldinja ne bo na svetovnem, btw. Mogoče je pa to vzrok?

Gigi_84  

član od: 26.8.2008

sporočila: 331

3. jun 2010 13:03

Drage moje, letos bom, navijala za sledeče izbrance: Portugalska, Španija, Brazilija in Argentina. Nekako mi ta čokoladni ton odgoovarja :) Za naše pa itak, ampak v športnem smislu, za ostale v estetskem :) Pa upam, da bodo režiserji tokrat toličkaj pametni in pustili na koncu kadre, ko si izmenjavajo majice. Ga ni hujšega, kot da prekinejo prenos ravno takrat, ko se zanimivo šele začne :) Zdaj pa grem in preverim Vendelinin izbor :) Gigi_84

Sashika  

član od: 29.3.2006

sporočila: 639

3. jun 2010 13:10

Tudi jaz že komaj čakam, da se začne :) Portugalska in Brazilija sta moja favorita, sicer bomo pa navijali za Slovenijo Sashika

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

3. jun 2010 13:51

Jaz bom seveda glasna za Slovence, sledijo Angleži, Španci, Argentinci...

So mi pa na prvi pogled kot celota zelo všeč Galski petelini , njihova enaindvajsetka je še posebej sladka...

 

Še seznam vseh reprezentanc.

saša

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

3. jun 2010 14:32

Zzak, glede Ronaldinha imaš prav (žur za ortodonte!). Kar je še en dokaz več, da je spletna stran of fife hecna. Ker za to, da sem našla postavo, sem morala iskati po Newsih, ker je na nalovki samo širši seznam igralcev, tam pa je navedena bodoča stranka ortodontov drejček, hvala za lepe želje Sicer je pa itak nogometna sekcija tega foruma že ob Euru 2008 ugotovila, da bi moral biti nogomet urejen tako, da bi bile med publiko na igriščih samo ženske, medtem ko bi fantje lahko gledali nogomet samo v buffetih in terasah, kamor bi lahko vstopili zgolj po tistem, ko bi nedvoumno dokazali, da so brez avtomobilskih ključkev in vozniškega (da bi jih potem taxi pripeljal domov). Medtem bi ženske na igrišču gledale dečke, kako tečejo gor in dol in gor in dol in kako se divje trudijo impresionirati žensko publiko (vsaj enkrat bi jim bilo dovoljeno, da se petelinijo) - in bi bilo tako več golov in te stvar.... Vendelina jr.

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

3. jun 2010 14:53

O dekleta, ne morem verjet, da vas poleg kuhanja zanima tudi nogomet. Sicer bom vneto navijala za naše, ampak kakor koli razmišljam in se trudim razumeti to igro, še vedno imam rajši ritmično gimnastiko in umetnostno drsanje. Našim želim vso ! naor

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

3. jun 2010 15:07

naor je napisal/a:
O dekleta, ne morem verjet, da vas poleg kuhanja zanima tudi nogomet.Sicer bom vneto navijala za naše, ampak kakor koli razmišljam in se trudim razumeti to igro, še vedno imam rajši ritmično gimnastiko in umetnostno drsanje.Našim želim vso !naor

 

Draga Naor, ne rabiš razumet igre (sicer nič ne škodi če jo), lepo je že to da si spočiješ oči in da se malo razgledaš naokoli po svetu. Umetnostno drsanje pač ne ponuja takega tipa vznemirjenja kot nogomet :)

saša

Sporočilo je spremenil(a) spagon dne 03. 2010 15:09

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti