Zelišča za čaje

romanad  

član od: 18.1.2006

sporočila: 340

tema odprta - 2. jun 2010 10:31 | ogledi: 4.205 | odgovori: 16

Pozdravljeni!

Na vrtu imam še nekaj prostora pa razmišljam, da bi si posadila nekaj rastlin, ki bi jih lahko uporabila za čajne mešanice,ker pa se na to nič ne spoznam vas prosim za nasvet.

Sedaj imam nasajeno meto in meliso,naberem lipo in bezeg in koprivo - tu se pa tudi konča moje znanje.

Lepo prosim za pomoč.

 

Hvala in lep pozdrav!

Romanad

 

 

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

2. jun 2010 10:38

materina dušica, recimo, pa slez, mete več različnih vrst (pridi ponjo), citronka (čeprav je bolje, da v lonec, ali pa jo jeseni presadiš, ker ne preživi zunaj).

rimljanka

matejac  

član od: 8.6.2004

sporočila: 446

2. jun 2010 10:49

Še moj prispevek: ameriški slamnik, žajbelj (ampak ne pretiravaj v količinah), ognjič, pelin, kamilica, pegasti badelj, rožmarin, dobra misel, rman, potem pa so uporabni lističi vrtnic, robida, malina,... In jaz vse ssušim posebej, potem pa mešam po trenutnem navdihu. Seveda pa moraš biti pri nekaterih rastlinah previden, saj lahko povzročijo kakšne neprijetne posledice v prevelikih količinah. Pa lep dan, Mateja

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

2. jun 2010 11:23

Če imaš prostor lahko posadiš še baziliko,kamilico,komarček,šetraj,lan,majaron,ognjič,pehtran,oves,pelin,sivka,rožmarin,lovor,timijan,...

Seveda je nekaj vmes enoletnic,nekaj trajnic,pa nekaj ki celinsko podnebje  malo težje prenesejo na prostem.

Če pa boš zelišča nabirala tudi po polju,pa je seznam veliko daljši.

Pa seveda  tudi vse,kar so predhodnice napisale.

anaeva

baška  

član od: 24.3.2008

sporočila: 221

2. jun 2010 15:53

ali katera uporabilja boreč? Letos sem si ga precej zasejala, pa še ne vem, za kaj ga naj uporabljam. lp baška

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

2. jun 2010 16:29

Borec-liste lahko ocvres v malo gostejsem testu za palacinke, nasekljane  lahko dodajas skuti, recimo kot nadev za torteline, pa za jajcne jedi, frtalje ...to se trenutno spomnim.

Lep moder  cvet je tudi  uziten in ga lahko uporabis za dekoracije.

Imam pa tudi sama eno vprasanje:

Ali mi lahko kdo svetuje, katera zelisca naj zmesam, da bi dobila ne samo zdravilen, ampak tudi dober okusen caj, podoben planinskemu?

Imam bezeg, lipo, kamilice, kasneje bodo se plodovi sipka, pa verjetno  manjka se precej stvari...?

 

 

 

 

lp lucka

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

2. jun 2010 17:05

Meni je zelo dobrega okusa,če je notri še malo posušenih smrekovih vršičkov in pa

materine dušice.Dodam tudi malo kumine.Ima potem tak osvežilen okus.

anaeva

OleaSativa  

član od: 13.5.2010

sporočila: 44

2. jun 2010 17:10

Odvisno s kje si doma romanad. Jaz (osrednjeslovnska) imam eno sadiko hmelja posajenega. Sicer je grenak za piti, ampak odganja nespečnost bolje kot vsaka tableta. Pa čebele so nore nanj. Posušene cvetove pa lahko zmešaš s sivko in orehovimi listi, vse skupaj daš v male vrečice in v omaro, predale,.... Je pa trajnica in vsako leto na novo požene. Totalno nezahtevna rastlina. Pa šentjanževka tudi na vrtu raste, da sem zihr, da je čista, ko olje pripravljam. Natresk (ne vem če je to pravilno ime) je pri nas definitivno nepogrešljiv. Če bolijo ušesa, se stisne en list na žlički in sok vlije v uho. (Podobno učinkuje hermelika, ki je malo "lepša" za na gredico) Če imaš vrt bo baldrijan sigurno prav prišel za preventivne in kurativne pripravke. Mislim da rožmarina še nihče ni omenil. Vinska rutica. Za čaj so super tudi mladi listi ribeza. Ko je suh, diši enako kot ribezove jagode. Ampak morajo biti popolnoma zdravi Brez pikic, lis. ... Lp, OleaSativa

OleaSativa  

član od: 13.5.2010

sporočila: 44

2. jun 2010 17:19

Za planinski čaj ne vem recepta. Po moje je rman tudi zraven. Sigurno na škatli od čaja piše. Meni je super okusa mešanica kamilic in janeža, ki mu dodam skorjo cimeta, posušene pomarančne lupine in zelo na tanko narezane in posušene koščke jabolk / hrušk. Pozimi dodamo še malo ruma ali vina Lp, OleaSativa

vdolin  

član od: 17.12.2005

sporočila: 109

2. jun 2010 21:46

Dobra misel je podobnega okusa kot planinski čaj. LP vdolin vdolin

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti