Morda kdo podari pasjega mladička-mešančka?

emina  

član od: 15.10.2006

sporočila: 126

30. maj 2010 0:28

Je res taka mala navihanka lp!

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

30. maj 2010 9:42

Tole ( če je kraševka + husky + dalmatinec)  ne bo en poslušen hišni miljenček .  Upam, da ima stric veliko znanja, potrpljenja in volje do dooolgih sprehodov. Vsaka od teh pasem ima namreč poudarjeno nagnjenje do samostojnosti in precej manj do vodljivosti.

Cila

Mojca2007  

član od: 11.10.2007

sporočila: 133

30. maj 2010 9:53

Iz osebnih izkušenj vem, da zgoraj napisano velja za dalmatince - to niso igrače, ampak psi s svojo voljo, ki jo znajo še kako uveljaviti. Drugače pa nisem pristaš tega, da se žival podari, ker si jo mora lastnik na en ali drugi način sam izbrati. Ampak to je seveda samo moje osebno mnenje.. Lp, M.

xxs  

član od: 29.7.2009

sporočila: 171

30. maj 2010 10:09

Moj tast ima psičkom zlato prinašalko, ki je že tretjič breja s sosedovim zlatim prinašalcem in bo kmalu skotila, mladičke pa morajo nekomu oddat in tudi upam, da se je to zadnjič zgodilo. Imajo tudi polno mladih mačk, če bi jih kdo imel. Čez dva meseca bodo psički, mogoče malo kasneje, mislim, da jih oddajo zastonj, mogoče kak prostovoljni prispevek za cepljenje. xxs

sarin  

član od: 14.1.2009

sporočila: 114

30. maj 2010 15:12

Mojca,ti dam prav,da se živali ne podarja.V tem primeru bo šel stric z mano tja kjer bojo oddajali mladičke in si ga bo sam izbral in glede na to,da je že v pokoju bo imel čas tudi za malo bolj zahtevnega psa.Je tudi nemški ovčar bil zahteven in sem prepričana,da mu ni nič manjkalo. Lp sarin

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti