Kulinarika.net gre v novo obdobje razvoja

Alicija  

član od: 11.4.2003

sporočila: 31

8. jun 2010 22:34

Ooo zakon, zdaj bom imela vse ugodnosti kot prej tisti s + paketom? Me likes :) Alicija

Asja  

član od: 23.10.2002

sporočila: 515

8. jun 2010 22:54

Jaz sem čisto za luno . Sem buljila v prvo stran Kulinarike in iskala hiško... do danes nisem imela pojma, da obstaja . Se vidi, da sem aktivna edino pri iskanju receptov in prvo stran na hitro preletim. Velikokrat še moj mož išče kakšne recepte, da potem meni ni treba za vikend kuhat . Tenk ju!

Ampak vesta kaj, Jernej in Bojan, če me januarja ne bosta spomnila na prispevek (bivšo članarino), ne bit jezna. Jaz vedno rada plačam nekaj, kar je uporabno, kar Kulinarika.net nedvomno je. No, sicer pa sem član + paketa že... uf, 7 pravljičnih let

Lp, Asja

Sporočilo je spremenil(a) Asja dne 08. 2010 22:54

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

8. jun 2010 22:58

hedonist: Tudi vsebinske novosti bodo že jeseni 

silva: O kakšnih sponzorjih govoriš? Saj nimamo sponzorjev. Plus paket se je preoblikoval v paket prostovoljne donacije, ki bo šla za razvoj strani. Doniraš, če želiš, če ne želiš, ne doniraš. Vsi naročniki Plus paketa so sedaj postali donatorji. Prispevajo za razvoj strani. No saj so že prej, ampak so imeli ugodnosti, zdaj pa ugodnosti razen izklopa oglasov in znaka + pri up. imenu ni. Ja vem, malo bo ostalo naročnikov. Prej smo bolj poudarjali ime Kulinarična Slovenija, zdaj pa bolj poudarjamo ime kulinarika.net. Oboje je pa naše in pravilno. Razlika je v niansi ;-) Tako kot v Pluskih. Prej smo vas nekako silili v to da postanete naročniki, sicer niste imeli tega in onega. Zdaj vas ne silimo, če pa vam je stran všeč, lahko uredništvu prispevate 30 EURO za razvoj. V tem je razlika. Siliti v naročnino, da lahko iščeš po strani leta 2010 pač ni prijazno.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

9. jun 2010 7:25

Juhuuuuuu, jaz bom še naprej plačala, ker se mi zdi pošteno ja, ker vi veliko naredite za vse nas, zakaj ne bi tudi mi prispevali  en kanček v zahvalo? 

 

 

 

 

Za dober izgled imejte usta do ušes

 

 

 

Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 17. 2010 15:26

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

17. jun 2010 15:00

Uh, Jernej, jaz sem iz vseh strani, ki sem jih prebrala, razumela, da ste (ekipa Kulinarične Slovenije) pridobili poslovne "partnerje" alias sponzorje. Se opravičujem. V svoji glavi sem si ustvarila (v živo) takšno predstavo.

Kakorkoli že. Vsak se giblje po tistih straneh, ki mu "sedejo" in na katerih se dobro počuti. Meni je vaša stran že od nekdaj všeč in zato tudi še vedno vstrajam na njej. In, ker ne dvomim. da stran še naprej ne bi bila tako gostoljubna, kot je bila do sedaj, ji ostajam "zvesta".

Lep dan še naprej.

Silva

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

17. jun 2010 22:34

Poslovni partner ni isto kot sponzor. Partnerji so efektivno sodelavci, sponzorji pa plačujejo stran, oglase itd.

Trudili se bomo biti vedno boljši... kot smo se tudi do zdaj.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

18. jun 2010 15:54

jernej je napisal/a:

Poslovni partner ni isto kot sponzor. Partnerji so efektivno sodelavci, sponzorji pa plačujejo stran, oglase itd.

Trudili se bomo biti vedno boljši... kot smo se tudi do zdaj.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

In iz tega se potem sklepa, da se niste "prodali" in vam ne bo nihče diktiral smer razvoja, izgled strani,...

Torej se še vedno lahko veselim "dobre stare Kulinarike" ne glede na to, kako se bo imenovala. (Saj veste tisto: "... temu kar se roža reče, bi z drugim imenom isto dišalo..."

sandrak  

član od: 10.10.2002

sporočila: 302

20. jun 2010 10:56

ma tole je najboljša stvar na spletu :) In jast sem vedno za spremebe!!!! Srečno Jernej in Bojan

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

20. jun 2010 13:13

silva: O strani odločamo partnerji, zdaj nas je malo večja ekipa in o strani odločamo skupaj. Nismo prodani podjetju, ki bi diktiralo naš izgled in razvoj, ne. Smo samostojna ekipa posameznikov.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

21. jun 2010 22:48

Uh, sploh nisem opazila, da bi bile kaksne spremembe (aja, jaz itak ze imam plus paket ). No, nisem brala vseh strani, bi pa pripomnila naslednje: na avto spletni strani kjer dokaj redno sodelujem ni narocnine, se pa podpore dobi s prodajanjem recimo nelepk za na avto ali pa majic z imenom strani ali podobno. Verjetno bi la lahko prodajali tiste loncke, s KulSlo logom, ki ste jih imeli na Kopitniku. Jaz bi ga ziher kupila (pa mogoce ne le enega). Ne vem sicer, koliko bi to stalo, mogoce pa lahko malo zracunate.

 

Srecno in hvala za ves trud!!!

Jerneja USA

Sporočilo je spremenil(a) Jerneja USA dne 21. 2010 22:48

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti