Kulinarika.net gre v novo obdobje razvoja

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

1. jun 2010 10:53

Jernej in Bojan, cestitke! Velik korak, ki vama ga privoscim iz dna srca! fresh

jesen  

član od: 5.10.2004

sporočila: 410

1. jun 2010 21:23

Mi je kar odleglo,že nekaj časa ugotavljam o kakšni hiški govorite,zdaj sem jo končno našla. jesen

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1561

2. jun 2010 21:57

Hvala za vse, najbolj pa za smeškote! buča

manca51  

član od: 5.5.2008

sporočila: 511

2. jun 2010 22:38

Jernej in Bojan , meni je pa tako zelo všeč ta vaša kulinarika , da mi je popolnoma vseeno kako se ji reče , KulSlo ali kulinarika .net , samo , da ostane takšna kot je . Super ! Hvala za trud in lep pozdrav vsem. manca51

mariborčanka  

član od: 12.2.2010

sporočila: 40

2. jun 2010 22:56

Nisem zelo dolgo uporabnik tega portala, ampak odkar sem, si več ne predstavljam dneva, brez obiska Kul Slo. Da sploh ne omenjam, kaj vse se kuha in peče. Na kuharskih knjigah je sedaj prah. Res hvala ustvarjalcem in vsem dolgoletnim in manjletnim uporabnikom, ki prispevajo te krasne recepte. Kulinarika za vedno! Pa lep pozdrav. mariborčanka Sporočilo je spremenil(a) mariborčanka dne 02. 2010 22:56

girica  

član od: 25.5.2009

sporočila: 614

3. jun 2010 8:25

K vsem pohvalam in mnenjem o novostih bi dodala še eno osebno. Kako je sedaj fajn tiskati recepte, veliko enostavneje .

Do sedaj sem bila Kulinariki 100% predana in ob vsem tem razvajanju sem vam sedaj predana 1000%.

Še enkrat hvala in vse dobro za nadaljnje delo.

 

 

girica http://sladki-koraki.blogspot.com/

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

3. jun 2010 9:34

Šele danes sem opazil novosti na Kulinarika.net predvsem paket plus. Vesel sem, da se stvar razvija saj sem tudi jaz postal nekako čustveno navezan nanjo sploh pa na nekatere virtualne prijatelje in prijateljice. Kljub temu, da znam kuhati, dobro kuhati so mi nekateri objavljeni recepti navdih za mojo kuharijo kar je tudi namen tega portala. Me pa zanima, ali bo Kulinarika doživela tudi kakšne vsebinske spremembe ali novosti ? Saj ne , da bi to pogrešal ampak glede na kreativnost lastnikov bi to skoraj da pričakoval. Mnogo uspehov še naprej vam želim. lp hedonist

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

3. jun 2010 11:15

Plus paket je včasih pomenil neko (finančno) podporo ustvarjalcem te strani. Zdaj (očitno) te podpore, kolikor razumem, zaradi sponzorskih sredstev, ne potrebujete več. Z ekonomskega vidika je to zelo pohvalno. Pridobiti (in tudi obdržati) sponzorje je težko, zato vam iskreno čestitam.

Seveda se bo marsikateri naročnik plus paketa vprašal, zakaj bi še plačeval naprej.

Stran bo itak obstajala z našimi finančnimi prispevki ali brez njih. In jaz imam takšno (za marsikoga butasto) miselnost: če si plačal, potem koristi (uporabljaj). To se pravi, da če bo stran preveč zašla v vode, ki meni ne sedejo, jaz pa sem plačala nekaj, kar ne nameravam koristiti, s plačilom nisem nič naredila.

Torej? Zakaj bi doniral? A, zato, da ne bi videl (gledal) reklam? To je še najmanjši problem. Vi bi morali videti naš poštni nabiralnik, kako je napolnjen z reklamami vsak dan...      In seveda imamo tudi tu možnost prilepiti nalepko, pa je vendar marsikdo ne, saj se boji, da bo "neobveščen".

Torej, zakaj bi še sploh imeli plus paket?

Pa brez zamere.

V vsakem primeru vam želim uspešno poslovanje še naprej.

Lep dan vsem,

Silva

Mimogrede: a, se ni že pred časom ta stran imenovala Kulinarika.net?

 

 

Sporočilo je spremenil(a) silva dne 03. 2010 11:39

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1565

8. jun 2010 15:44

Ha, ha .... po dolgem času sem kliknila to stran in dobila obvestilo: rdkapica, zadnjič ste nas obiskali: 28.junij 2010 08:25 rdkapica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti