Prehrana ob hudih boleznih- raku

leonka  

član od: 10.12.2009

sporočila: 17

30. maj 2010 15:08

Reca, tudi od mene prejmi en lep pozdrav in želim, da je vse skupaj čimprej za tabo. Pred tremi leti v mesecu maju sem se tudi jaz soočila s to diagnozo. Zdaj sem prepričana, da sem zdrava, pa tudi izvidi kažejo tako. Verjamem, da bo tudi s tabo tako. Jaz sem si malo izpisala iz neta, kaj se priporoča, da uživamo: polnozrnati kruh, zelenjava bogata z vlakninami, brokoli, borovnice, maline, ananas, mandeljni, veliko česna, zeleni čaj... Smeh - ima pozitivne učinke na telo. Selen - zelo močan antioksidant, ki hitro popravlja poškodovani DNK. Prisili celice k samouničenju, še preden se začnejo razmnoževati. Največ ga je v kvasu. Brokoli - vsebuje snovi, ki izničijo škodljive učinke karcinogenov. Laneno seme - vsebuje omega 3 nenasičene maščobe. Laneno seme + skuta - uničuje maligne tvorbe. Essiac čaj - pije se 3x dnevno po uro pred obrokom najmanj 12 tednov. Ananas + papaja - dobri vir naravnih encimov. Vitamin B17 - velik borec proti rakavim celicam. Nahaja se v pečkah koščičarjev (marelice, jabolka, največ pa ga je v mandeljih). Priporočena doza je 20 koščic mandeljev na dan. Veliko je teh nasvetov in verjamem, da vsak lahko najde zase, kar mu ustreza. Važno pa je, da tudi verjame v to, kar počne oz. zaužije. Ker sem v preteklosti živela zelo stresno, zdaj skrbim tudi zato, da imam veliko počitka, se skoraj nič ne obremenjujem, se prepuščam življenju in skrbim za svojo telo in dušo. Verjamem namreč tudi to, da ima um neizmerno moč in lahko na večino stvari vplivamo sami. Reca, želim ti vse dobro in javi! Lp leonka

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

1. jun 2010 11:10

Reca, ti želim vse dobro.

Aki

Sporočilo je spremenil(a) aki dne 01. 2010 11:12

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

1. jun 2010 15:51

Hvala vsem tukaj, kot tudi tistim, ki ste mi pisali na zp. Danes sem dobila točen razpored še nekaterih preiskav, v ponedeljek pa sem na programu za operacijo. Upam, da se bodo .vse vaše dobre želje prijele in uresničile. Ko bom prišla v domačo oskrbo se javim. Lepo se imejte in uživajte še naprej. Vesna

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

1. jun 2010 22:30

aki je napisal/a:
tinca je napisal/a:
...... Nekaj časa mu je kupoval tudi nek pripravek iz enih kitajskih gob (se dobi v lekarni).... Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca
Te gobe so "ganoderma lucidum" v obliki oljnih kapsul in so menda odlična podpora kemoterapiji, ker spodbuja delovanje imunskega sistema,zavira razvoj in rast rakavih celic, lajša neželene učinke kemoterapije in obsevanj.........ni pa ravno poceni. Reca skorajšnje in popolno okrevanje ti želim. Aki

 

Sporočilo je spremenil(a) aki dne 28. 2010 00:27

Mislim, da je govora o tabletah in prašku BioBran.

jasna

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

2. jun 2010 12:15

Reca, seveda se bodo! fresh

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

2. jun 2010 19:56

V to ne dvomim. Danes sem imela še kar nekaj preiskavin rezultati so več kot odlični. Najbolj me je skrbelo za ledvica in mehur, vse je super. Kri se je izboljšala do te mere, da pred posegom ne bom dobila transfuzije. Danes kar vriskam od veselja. Držite pesti v ponedeljek. lp Vesna

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8687

2. jun 2010 20:02

Reca, veš da držimo pesti . Še jaz bom zavriskala zate.

Pozdravček!

neznan uporabnik

2. jun 2010 20:12

tole je zate, za unga, sej veš kerga pa tole:..!! japaja

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

2. jun 2010 20:22

Odkar sem na tem forumu sem vedla, da ste ve prava družba zame. Unga bom pa ugnala v kozji rog in da nikoli večne pride nikamor. lp Vesna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti