Breskvice in jurčki

njegova  

član od: 18.5.2010

sporočila: 4

tema odprta - 18. maj 2010 21:39 | ogledi: 8.393 | odgovori: 12

Pozdravljeni!

Zdi se mi, da sem pregledala večji del foruma, pa nikjer ne najdem.

Kje v okolici Lj je mogoče kupiti piškotke narejene na podoben sistem kot breskvice, le da so kot jurčki (betek je iz dvez svetlih piškotkov, kapica pa iz rjavega testa in oblita s čokolado).

Bila sem že v večih slaščičarn, breskvice imajo, gobic pač ne...

Hvala in lep pozdrav!

Temo je spremenil(a) njegova dne 23. jun 2010 11:14

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

19. maj 2010 1:59

Njegova, gobice lahko dobiš (in tudi naročiš v večjih količinah, če nimajo na zalogi) v Bonbonieri zraven kina Šiška v Ljubljani. Trgovinica je med cvetličarno in pekarno na avtobusni postaji pri kinu Šiška, na koncu pa je Coffee point. Imajo tudi breskvice in veliko drugih dekorativnih piškotov, od orehov, linških, domačega prijatelja, brizganih...Cena jurčkov je okoli 14€ na kg, kolikor imam v spominu.

 

Lahko pa pokličeš tudi na spodnjo številko:

http://www.marjetice.si/web/index.php?option=com_cont

Dobi se krasno pecivo, od potic do....piškotov, ni da ni.

 

lp

katka http://www.mojalbum.com/katka-lopatka/ham-ham2

Sweetie  

član od: 22.1.2004

sporočila: 1268

19. maj 2010 6:32

Jurčke lahko kupiš v trgovinici Jurček v Depali vasi, pred Domžalami. Njihovi izdelki so, zame vsaj, zelo dobri. Sweetie

njegova  

član od: 18.5.2010

sporočila: 4

19. maj 2010 17:23

Uh, punce ful hvala za vse predloge, bodo res prav prišli. Z drugim pecivom nimamo problemov naredit, sam breskvice (te imajo v vsakem merkatorju) in jurčke ne znamo lepih naredit. Glede na to, da sta ti dve vrsti peciva bolj namenjeni gledanju kot okušanju sem se odločila ta tist kg kolikor jih rabim raje kupim. Še enkrat hvala!! njegova

nb  

član od: 29.11.2005

sporočila: 2339

19. maj 2010 17:28

Zakaj naj bi bili pa ti dve vrsti peciva namenjeni bolj gledanju kot okušanju? Nena

njegova  

član od: 18.5.2010

sporočila: 4

19. maj 2010 18:13

Ker so tko lepe (in še tko težko jih je naredit) da jih je škoda pojest... ;) njegova

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

19. maj 2010 18:29

neee, breskvice so meni daaaaaleč najljubše pecivo. ene kupljene so pa tako slabe kvalitete da je groza bannanna_v_slo ;)

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti