Kaj se dogaja

tema je zaklenjena

strippy  

član od: 18.11.2008

sporočila: 283

14. maj 2010 19:22

BTW, zamrznjene borovnice imajo po mojih izkušnjah najcenejše v Eti v Kamniku.

strippy

t-baby  

član od: 14.12.2003

sporočila: 698

14. maj 2010 19:25

Hvala, kamnik mi je pa malo predaleč, no če bi jih kupovala res velike količine bi še šla. Si bom pa zapomnila, mogoče kdaj pride prav. A imajo diskontno prodajalno? http://irenina-kuhinja.blogspot.com/

verjana  

član od: 6.3.2009

sporočila: 21

14. maj 2010 19:53

Bravo, Vendelina in še enkrat: bravo, Vendelina! Pozdrav vsem verjana

sara_k  

član od: 21.4.2008

sporočila: 117

14. maj 2010 20:52

Tudi jaz se strinjam,da se vsak potrudi,pa piše najbolje,kot le lahko.Vendar me čudi,da se nihče ne obregne ob pisanju jedilnikov,oziroma predlogih za kosila.Kaj vse so tam sestavine in končni izdelki,da me včasih strese. Je to spet dovoljeno "eliti"?? Sem se navadila,da določene nicke preskočim in ne berem. Ravno zaradi takih razlik pa pogrešam tu kar lepo število ljudi,ki so imeli res kaj pametnega povedat,pa zelo redko ali nikoli niso kazali slabe volje,nadutosti.( da ne bo pomote,še je tu takih,tapravih) Eni pač morajo svoj ego nafutrat vsak dan z veliko žlico. lp sara_k Sporočilo je spremenil(a) sara_k dne 15. 2010 10:13

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

15. maj 2010 2:38

T-baby, saj znas tudi lepo napisati, ce hoces.Ogledala sem si tvojo stran.Dekle, ki zna delati tako lepe vrtnice, se ne sme tako jeziti.Jaz tudi mislim, da je slovenscina tako lep jezik in samo dva milijona nas ga govori, da ga moramo skrbno cuvati in lepo pisati,saj ko govorimo, pa itak uporabljamo svoja narecja. Opazam tudi, da nam zadnje case primanjkuje strpnosti.Ne smemo takoj skociti, ce nam nekdo nastavi ogledalo.Prestejmo do deset in pomislimo,mogoce ima prav. Potrudimo se vsak zase za en kulturni nivo nasega sodelovanja! Saj smo vendar ponosni clani Kul Slo. naor

neznan uporabnik

15. maj 2010 9:21

Bom vprašala, kdaj se nam obetajo prevodi šal iz teme Malo za hec v slovenščino? (sem mlajša generacija in ne razumem dobro hrvašćinu)? Pa morda tudi sprotno prevajanje iz zadnje čase tako popularne španščine? Mimgrede, Kozamurnik, tvoj avatar je tudi meni nadvse všeč! japaja

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

15. maj 2010 10:33

Japaja, sem malo pogledala rubriko mal za hec.Ja, tezka dilema.Mujo pa Haso se pa tako dobro slisita v bosanscini.Ce bi to pripovedovali na radiu ali TV, bi se moralo prevesti.Tukaj pa urednik dovoljuje umetnisko svobodo. Malo sem se salila,saj ce bi hoteli za prmej vse po vatlih, ne bi nikamor prisli,ampak nek okvir pa le mora bit,a ne? Si si ze privoscila ples v dezju? Jaz se pa kopam v lastnem potu, tako je vroce te dni na drugem koncu Zemlje! naor

neznan uporabnik

15. maj 2010 11:09

Hehe..moje medalje imajo dve plati plus stranski rob, zato včasih dodam kakšno pripombo. Toliko, da se ve, da ni vedno vse tako, kakor kdo kikirika. Mene v resnici prav nič ne moti, si pač tudi na tak način, da razvozlavam novodobne čičkečačke in okrajšave v mobi jeziku, krajšam pot do efektne komunikacije. Tudi ćirilica me ne moti. Prav tako ne klinopis (saj gugl vse prevede, če je že treba ).. Ker je KulSlo reklamiran kot forum, kjer je vsakemu dovoljeno izraziti svoje mnenje, pač izražam svoje mnenje. Kadar ne čistim oltarčka Pri vsem tem je pa tudi res, da moraš najprej dobro obvladati jezik, če se hočeš z njim posrečeno igrati. Ampak važno je, da se razumemo japaja Sporočilo je spremenil(a) japaja dne 15. 2010 11:10 Sporočilo je spremenil(a) japaja dne 15. 2010 11:10

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

15. maj 2010 11:16

japaja,

daj si popravit računalnik, ne pošilja ti celaga sporočila ( manjka celi prvi stavek, ki se galasi: Draga Vendi, to si tako lepo napisala.......... ).

Drugač, tudi jaz sem mlajša generacija, kaj pa če bi se skupaj udeležili kakšnega tečaja foring lengviđiza, recimo hrvašćine.

Glede španšćine ti jaz lahko pomagam, če res nič ne ablaš. Osnovno ti je, da se loči na moško in žensko španščino, ženska je veliko lažja, v glavnem se vzdihuje in joka ( vaja pomaga, če najdeš el barabos, ki ti stre la srcedos pol si na los konjos.

ežoj

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

15. maj 2010 11:17

Avtorica je dobila še kak odgovor več od tistega, ki ga je iskala, tema pa je povsem zašla, zato jo zapiram.

moderator2

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti