Zabava za rojstni dan

Viva Meier  

član od: 20.12.2009

sporočila: 673

16. maj 2010 22:25

Ne bom nič komentirala psihoanalize, ki je že klasika. Naj pa samo dodam, da ima več težav s psiho v naši družbi, kdo izmed "normalnih", zato ker pač ne nosimo okoli zloglasnega notesa, ergo nismo zafrustrirani/zakompleksani itd. Hvala korenčkovi za ZS in ostalim za ideje tule, ki bodo vsekakor uporabljene in bo z vašo pomočjo vsa stvar dobila lep zaključek. Kar se pa tiče spraševanja čemu je treba vedno nekih zadreg itd. lahko rečem samo, da 100 ljudi 100 čudi. Sem proti maratonskim štosom, po možnosti pred celim avditorijem z izkupičkom cele gore nabiralcev prahu. Med nami pa gre za zasebno družbico, 5 ljudi, ki se poznamo skoraj do obisti in v večini primerov perfektno vemo do kje lahko gremo, da bo iskren smeh. In do sedaj je še vedno bil, še več, slavljenka že navdušeno poskuša izvrtati kaj pa ona dobi, glede na to, da so mi jo za moj rojstni dan prisrčno zagodli. Skratka, vsi v družbi imamo radi poleg uporabnega darila še eno pikico za zraven, ki jo pa premislim in ne izvedemo kar tako na horuk. Upam, da poleg vseh zakonov in določil, ne bo kmalu v pripravi še zakonik o praznovanju rojstnih dni...presenetilo me ne bi Viva Meier

neznan uporabnik

17. maj 2010 8:12

Raznorazni zakoniki (po meri ve se kere) naj bi bili moderni zgolj na KulSlo (v kolikor padeš na štos press)........... japaja

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

17. maj 2010 8:51

Dolores je napisal/a:
Vendelina, od tvoje soli pa glava boli. Dolores
Ni frke, daš zraven malo čokolade, pa je takoj boljše. Vendelina jr.

neznan uporabnik

17. maj 2010 9:04

Uff!!, tole si pa tolk dobr povedala!! japaja

neznan uporabnik

17. maj 2010 9:06

Ežoj, a je zdaj v redu? Sem dala raćunalnik popravt in mi izpiše tudi začetne vrstice, v katerih hvalim našo tamlado.. Na zaklepanje sem že od mladih nog navajena, grem pač čez balkon (mi mladi smo gibčni press) japaja

kleo  

član od: 21.10.2008

sporočila: 397

24. nov 2010 18:50

da nadaljujem začeto temo tukaj. V soboto prijatelj praznuje 40. rojstni dan in odločili smo se, da mu bomo namesto skečev rajši dali kakšna smešna darila z pametnimi nasveti - po 4o. letu. Ali imate kakšne ideje kaj bi mu lahko dali? Npra. WD 40, ...vsake ideje bom vesela. Hvala kleo

Riddle  

član od: 15.1.2009

sporočila: 418

24. nov 2010 19:02

Na spletu lahko naročite prometni znak za omejitev hitrosti na 40. Zabavna zadeva, zaštekal bi pa tudi.

 

Lp od R.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

24. nov 2010 19:35

Moj mož je dobil 50 različnih pločevink piva, jaz 50 različnih začimb.

 

Dajte mu 40 škatlic različnih preparatov - multivitaminske tablete, pa zoper pozabljvost, za sklepe mazat , za dvig imunskega sistema ... saj imaš tega povsod dovolj, za 8o-letnika se da nabrat, kaj se ne bi za 40 let starega dedca. Pa kak multi čajček zraven, skratka vse, kar gospodje v letih  potrebujejo. In razložite po servirni mizici, tisti zložljivi za v posteljo ...

 

Mamamia

mamamia

manca51  

član od: 5.5.2008

sporočila: 511

25. nov 2010 0:32

Ja , pa na WD 40 ne pozabi , za sklepe mazat , pa na Vegeto 40 , pa še bi se kaj našlo ... manca51

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

25. nov 2010 8:54

wd 40 je menda za ženske ,to je proti rjavenju .... mamamia

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti