Obrazec oz. "mušter" najemne pogodbe za stanovanje

kastrolca  

član od: 8.4.2007

sporočila: 82

tema odprta - 6. maj 2010 15:48 | ogledi: 4.468 | odgovori: 5

Lepo prosim za pomoč.

Sem na črno v najemu in se z lastnikom stanovanja pogajam za sklenitev najemne pogodbe. Ali ima kdo obrazec za najemno pogodbo, oz. mušter s sestavnimi deli, ki jih mora pogodba vsebovati (link?)?

Zelooooooo lepa hvala!

kastrolca

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

6. maj 2010 17:05

Ne pozabite vnesti v pogodbo v kakšnem stanju je stanovanje, pohištvo, v kolikor je od lastnika, aparati in podobno. Tudi fotografirajte vse.

 

Naj je vse videti še tako ok, nikoli ne veš, kaj se zgodi ob morebitnih zapletih.

 

Mamamia

mamamia

emina  

član od: 15.10.2006

sporočila: 126

6. maj 2010 21:04

mamamia je napisal/a:

Ne pozabite vnesti v pogodbo v kakšnem stanju je stanovanje, pohištvo, v kolikor je od lastnika, aparati in podobno. Tudi fotografirajte vse.

 

Naj je vse videti še tako ok, nikoli ne veš, kaj se zgodi ob morebitnih zapletih.

 

Mamamia

mamamia
Se podpišem pod to! To obvezno naredite! lp!

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

9. maj 2010 11:45

V mojem spominu imajo knjigarne obrazce za zelo veliko pogodb, kjer je potrebno dopisati podatke. Tisti vpisi so grdi, zato bi jaz pogodbo pretipkala in dopolnila.

Podpiši vsak posamezni list pogodbe.

 

 

F r i n a

Lakica  

član od: 24.7.2008

sporočila: 254

9. maj 2010 17:06

V mladinski knjigi imajo obrazce, oz. verjetno še v kaki drugi knjigarni. Lakica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti