Slavnostno kosilo

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

8. maj 2010 12:24

Joj, da se vam da...

jade

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

8. maj 2010 12:30

Jagodka jaz bi namesto rulad raje delala v pravokotnih pekačih, potem pa kockice dala v papirčke za muffine, bi bilo lažje v roke prijet in jest, tako lahko narediš kar hočeš, pa še lepo zgleda.

Jogurtova krema je meni odlična tale: http://www.kulinarika.net/recepti/6880/sladice/jogurtov

 

jade

Sporočilo je spremenil(a) jade dne 08. 2010 12:30

teta torta  

član od: 6.9.2005

sporočila: 1268

8. maj 2010 12:32

Da, Jade, točno to sem imela tudi jaz v mislih pri svojem nasvetu. Sicer pa je z nakupi pri diskaunterjih tako, da ima vsakdo svojega, za katerega ve, kaj je pri njem dobro. Jaz sem iz Hoferjeve "stranke" in tako vem, da je njihovo cenejše maslo zelo dobro, prav tako tudi smetana, odličen je tudi pomarančen sok iz hladilnika (ki pa ni ravno poceni), tudi njihova jedilna čokolada mi je čisto všeč (ena od punc jo je popolnoma skritizirala), za obliv uporabim njihovo kuvertiro (ki pa jo imajo samo okoli božiča, ko si naredim zalogo), zelo dober je njihov marcipan (tudi samo okoli božiča), kupujem tudi njihove mandlje in lešnike, orehe pa rajši na ljubljanski tržnici.. Kakšna druga pa je navajena Lidla ali Eurospina, ki ju jaz sploh ne poznam in še nikoli nisem bila v njihovih trgovinah. teta torta Sporočilo je spremenil(a) teta torta dne 08. 2010 12:42

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

8. maj 2010 13:10

Tudi jaz enako kot teta torta vse tol kupujem v hoferju, razen kuverture, ki je nisem še sprobala (sploh nisem vedela, da jo imajo), ampak naslednjič jo ziher sprobam.

Čokolada mi je najboljša tista, ki je pakirana po 100g, prav tako tukaj kupujem belo čokolado.

jade

neznan uporabnik

8. maj 2010 14:35

Jagodka sladka, poslikaj pa le, da bomo še mi imeli kaj od tega (če samo fotke gledaš, ne redi tako zelo press).. japaja

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

11. maj 2010 9:18

Mene prva stran tegale topica malo asocira na karkter od Marcie Cross v Desperate Housewives Vendelina jr.

korenckova  

član od: 14.10.2008

sporočila: 222

11. maj 2010 22:41

Vendelina jr. je napisal/a:
Mene prva stran tegale topica malo asocira na karkter od Marcie Cross v Desperate Housewives Vendelina jr.
Se mi je zdelo nekam znano, zdaj pa vem, od kje korenckova

tedyka  

član od: 23.4.2009

sporočila: 2012

12. maj 2010 6:55

Tudi z jedilno čokolado iz Lidla sem čisto zadovoljna - lepo se dela z njo. Pa tudi cena okrog pol evra za kar 200 g je izredno ugodna. Potem pa še malo kokosovega masla (novoletna zaloga iz Hofra) ali sladke smetane in dobeč čokoladni preliv je tu. V Hofru in Lidlu kupujem tudi maslo, sladko smetano, mlete ali cele lešnike in mandlje, rozine, pecilni prašek, vanilin sladkor in še kaj in je vse čisto solidne kvalitete pa bistveno ceneje kot drugod. Če ti je blizu kakšen Good center imajo tudi ugodne stvari, nekatere so sicer samo v velikih pakiranjih, pa tudi kaj manjšega se najde, tako da se splača. Pri teh pekarskih stvareh se kar splača malo pogledati naokrog, ker če so stvari solidne kvalitete in je sama izvedba peciv dobra, pride odličen rezultat - lepo in dobro pecivo. tedyka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti